Jump to content

Yaban Replikleri


efemera

Önerilen Mesajlar

Yaban Replikleri

 

http://i37.tinypic.com/cn8m0.jpg

 

- Retro’yu sevmem Metro’ya binmem. Feridi, Orhan çalan bir dolmuşu, üstü açık spor bir arabaya değişmem. Taviz vermemmmmmmmmmm.

 

- Götürürüm ama aynı yatakta yatmam kendimi elletmem kadınlara cinsel obje gözüyle bakmam sana kendi şiltemi veririm ben dışarda yatarım yağmur yağarsa çok sexy bir biçimde içeri girerim ama prensiplerimi bozmam sarkmammmmmmm

 

- Ben yaban kaba vahşi, kimi zaman küfürbaz dağlarda yaşayan doğa adamıyım ben. normancıyım.

 

- İstanbuldan yöremize tatile gelmiş kumsalda yanan ateş etrafında şen ve küstah kahkalar atan yörenin balıkçısını küçümseyen horlayan şehirli züppe ve bikinili kadınlara karşı tavrım dahada serttir taviz Vermemmmmmm !

 

- Belki de bozkırda geçen avare .. biçare .. dürdanee bir çocukluğum olduğu içindir. Gülme leyyn gülmeeee

 

- Yabanda bozkırda sert karasal iklimde geçen bir çocukluğu naapartman dairelerinde geçen bir çocukluğa yeğlerim !

 

- Yalan söylüyorsun…

 

- Bana bak küçük hanım sen küstahça evinin mutfagının yerini bile bilmediğin evinin salonunda şehirli züppe arkadaşlarınla çılgın partiler verirken ben dışarda ayılarla güreşirim.

 

- Geyikleri severim ama boynuzlanmak beni deli ediyorrrrrr

 

 

Pınar: Ne o yaban? Neden gömleğini giydin?

Yaban: Üşüdüm uleynnnnn

- Gözlerini açtım, inşallah bacaklarınıda açacağım. (çevreden gülüşmeler gelir) - O anlamda söylemedim uleynnnnnnn:rofl::rofl::rofl:

 

 

Ben bayılıyorum bu adama yaaaaaa!:clapping::clapping::rofl:

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürekli tekrarlanan esprileriyle bayat ve başarısız bir program izlenimi veriyor bana. Sadece bir bölümünü izleyin, hatta birkaç dakikasını izleyin, ne demek istediğimi anlarsınız. Bir " espri " ( espri bile değil gerçi ) tekrar tekrar yapılmaz. Her bölümü birbirine benzer bu açıdan. Yaratıcı bir program değil bu yüzden. Yaratıcılık sıfır..

 

Taklit güzel bir yöntemdir aslında, tabi düzgün bir şekilde yapılırsa.. Bu noktada " yetenek " ön plana çıkar. Yaban karakterinde de ben bunu görmüyorum. Onun yerinde oynayacak binlerce insan bulunabilir bu ülkede. Daha kötü olmaz merak etmeyin, buna gülen ona da güler.. Bu karakteri canlandıran kişiye birşey demiyorum pekala yetenekli olabilir. Sadece burada kendisini fena halde kısıtlıyor. Kendi kişisel görüşüm..

 

Yoksa bunu da baştacı yapanlar var. Doğru ya..

 

" Neeeyyyyy ? " veya " Yalaaaannn söylüyorsunnnn " oldukça yaratıcı - komik cümleler. Her söylendiğinde gülmemiz gerek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Dizi replikleri

   film replikleri konusu gördüm fakat dizi replikleri konusu göremediğimden açtım bu konuyu gözümden kaçan birşey olduysa kusura bakmayın   Game of thrones replikleri   http://i960.photobucket.com/albums/ae87/dnowroozian/game_of_thrones_wallpaper.jpg İnsanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur.   -----------------------------------------------------------     + Onlara bunu yapan her neyse bize de aynısını yapabilir. Çocukları bile öldürmüşler. - Çocuk olmamamız i

   , Yer: Televizyon

  • En Sevdiğiniz Film Replikleri

   http://www.sulinet.hu/ikep/2006/02/ericgengszter.jpg   Amma çok çıkar değil mi?   İmzamla başlayayım, Chopper filminden. Ana karakter (Eric Bana) iflah olmaz biri olduğu söylenince şöyle der:   Chopper: Beethoven'ı bile eleştirenler oldu. Hadi üçünün adını sayın sayabilirseniz.

   , Yer: Filmler

  • Yaban / Wild (2015)

   http://insessionfilm.com/wp-content/uploads/2014/12/Wild-Movie-585x511.png   Cheryl Strayed çok sevdiği annesinin ölümüyle sarsılmış, uyuşturucu batağına saplanmış ve evliliğin sona ermesiyle kendini adeta kendi kendini yok etmeye adamış bir kadındır. Cheryl annesi Bobbi'nin hatıraları başta olmak üzere geçmişin kabuslarıyla boğuşurken bir anda radikal bir karar alır. Çantasını alıp yollara düşecek ve Amerika'nın en uzun, zorlu ve tehlikeli bölgelerinden biri olan Pasifik Crest Yolu'nda tek b

   , Yer: Filmler

  • Dövüş Kulubü Özeti Ve Replikleri|1999

   http://www.habirefilmizle.com/wp-content/uploads/2013/04/Dovus-Kulubu-Fight-Club-Afis.jpg  Konuya geçmişten anılarımla başlayacağım. Fıght Club filmini ilk izleyişim yaklaşık 5-6 yıl önceydi. İlk izleyişimde net anlayamamıştım. Bir kaç yıl sonra “subliminal mesaj, illuminati” gibi kavramları araştırmaya başladım. Bir sitede gördüklerim hakkında söylenenerler beni şok etti.. Fight Club filminde 25. karenin kralı varmış. Sapıkça şeyler gösterilmesi, arada beliren Brad pitt yanılsamaları falan ben

   , Yer: Sinema

  • Andy Anderson Replikleri

   http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v263/103/80/679608219/n679608219_707216_4912.jpg   II. Dünya Savaşı gazisi, mükemmel bir baba, iyi bir eş... Andy Anderson, Life with Louie isimli çizgi dizide yer alan karakterlerden biridir ve muhteşem savaş hikayeleriyle aklıma kazınmıştır. İnternette bulduğum bölümlerini izleyerek unutulmaz repliklerini toparladım umarım seveni vardır     Sana olan aşkım birlikte yediğimiz sabah kahvaltısından daha kuvvetli, Aşkım bir bombanın içindeki barut

   , Yer: Televizyon

×
×
 • Yeni Oluştur...