Jump to content

Kendisini Kurt Köpeği Sanan Genç Kız


Siyah karlaR

Önerilen Mesajlar

Kendisini Kurt Köpeği Sanan Genç Kız,,

http://img168.imageshack.us/img168/6541/116046.jpg

 

Köpeklere, özellikle de kurtlara olan sevgisi anormal boyutlarda olan genç kız, tüm hayatını bu saplantısına göre düzenlemiş durumda. 18 yaşındaki genç kız, sürekli olarak kuyruk ve tasma takıyor çünkü sokağa çıktığında, birilerinin tasmasından tutarak kendisine kurt muamelesi yapacağı beklentisini taşıyor.

 

Ancak saplantılı kızın takıntıları bununla sona ermiyor. Ailesi, genç kızın en büyük hobisinin yol kenarlarında bulduğu ölü köpeklerin kafalarını kesmek olduğunu söylüyor.

 

Gerçek adı Sarah Rodriguez olan kız, bulduğu ölü köpeklerin kafasını itinayla kestikten sonra, ormana götürüp burada gerçekleştirdiği ritüel eşliğinde kafa derisini yüzüyor. Bununla yetinmeyen genç kız, eve götürdüğü kafatasını kaynar suda haşladıktan sonra beynin akması için bir kenara bırakıyor.

 

Bahsedilen tüm bu işlemlerde uzmanlık kazanan kurt kız, kısa bir süre önce ormanda çektirdiği ve elinde kestiği bir köpek kafası bulunan resmin internete konmasıyla gündeme oturdu.

 

Hayvan hakları derneklerinin şikâyeti üzerine harekete geçen San Antonio polis teşkilatı kurt kızın kapısını çaldı. Gözaltına alınan kurt kız Sarah, köpekleri asla öldüremeyeceğini, kendisinin de bir “köpek” olduğunu ve hayvanların içini doldurmaktan hoşlandığını söyleyerek kendisini savundu.

 

 

AİLESİ DESTEK ÇIKTI

 

Odasının duvarları anime karakterleri ve uluyan kurt posterleriyle dolu olan Sarah’ın annesi, kızının hayvan doldurma alışkanlığını desteklediğini ancak bunu göz önünde yapmasına karşı olduğunu söyledi.

 

Annesinin dedikleri göre, iki tane Sibirya kurdu besleyen Sarah, en sevdiği köpeği Pixie bir araba tarafından ezildikten sonra duygusallaştı ve köpeğin kafasını kesip bir kavanozda saklamaya başladı.

 

Annesi, kızının yeni alışkanlığında uzmanlaşması üzerine, zamanla insanlardan benzer işlemler için talep almaya başladığını söyledi. Polis, evde yapılan araştırma sonucunda, kurt kızın odasında içi hayvan ölüsü dolu bir buzdolabı bulunduğunu açıkladı.

 

 

TOURETTE SENDROMU

 

Okulda ve ev hayatında taktığı kuyruk ve koşum takımıyla yaşayan, bazı zamanlar insanların kendisinden kaçmasına neden olan bıçak taşıyan Sarah’ı inceleyen doktorlar, genç kızın “tourette sendromu” olarak bilinen bir hastalığa yakalandığını söylediler.

 

10 yıl önce köpeğini kaybettiği kazanın etkisiyle yaşadığı travma yüzünden dengesi bozulan kız, taktığı tasma yüzünden kendisini sahiplenilmiş bir hayvan zannediyor.

 

Tedavi altına alınan Sarah, köpekleri öldürmeyi asla istemediğini, ancak yol kenarında ölmüş olan köpekleri sevgi beslediğini söyleyerek, 8 yaşında yaşadığı travmanın etkisini ortaya koydu.

 

http://img532.imageshack.us/img532/7787/43795858.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/1476/220100129035433.jpg

http://img137.imageshack.us/img137/7153/320100129035551.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/4703/420100129035605.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/883/520100129035633.jpg

 

(Hürriyet)

 

Duyurulur :devil:,,:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TOURETTE SENDROMU diyince aklıma south park geldi :rofl: .dikkat çekmek istediğini sanmıyorum bence ciddi anlamda psikolojik problemleri var ve yardım alması gerek ,ki alıyordur heralde bunlardan sonra , öldürme kesme biçme güdülerini kontral altına alırsa iyi bir vahşi doğa belgeseli çekebilir belkide kurtlarla ilgili ,kendini kurtlara yakın hissediyormuş

eline sağlık siyahkarlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kızın cidden psikolojik problemi var allahtan bunu farkedip kontrol altına almışlar yoksa kız iyice kafayı yerdi...

Benimde okurken midem bulandı be :)

 

 

bu arada sen böyle değilsin demi Hush :D

 

 

saçlarım benziyo, eşyalarımız benziyo, ama tasmam yok:D zatn kurdun tasması mı olurmuş hıh:D

ya şey ımm bişey sorucam, ne yiyomuş hanım kızımız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...