Jump to content

En sevdiğiniz üç hayvan yazın


ArchangeL

Önerilen Mesajlar

ben bi kez yeni doğmuş fareleri avucuma almıştım,,sıcacıklardı,,görsen hiç iğrenç yanları yok:)

 

Yeni doğanları öyledirde büyüdükleri zaman bir tuhaf oluyorlar :) , ben hiç avucuma alacağımı zannetmiyorum bana biraz tiksindirici geliyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sevdiğiniz Kokuları Söyler misiniz?

   İnsanı en hızlı bir şekilde yolculuğa çıkartan, farklı duygulara sürükleyen şey, kokulardır diye düşünüyorum.   Dünyada milyonlarca güzel koku varken birçoğundan bihaberiz. Gönüllü yahut zoraki olarak hapsolduğumuz şehirlerde sentetik kokuların içinde yaşayıp gidiyoruz.   Birçok parfüm, oda spreyi vs. kokusu bende anksiyeteye, çarpıntıya, migrene sebep oluyor.   Birkaç gündür bunu düşünüyorum; bir parfüm kokusu beni aniden huzursuz edebiliyorsa, bir başka koku aniden huzurlu da kılabilir o hâ

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Etkilendiğiniz Şiirleri, Dörtlükleri Yazın

   ben kendimle başlayayım   BAYRAMLAR BAYRAM OLA   Güneş yükselmeden kuşluk yerine Bir adam camiden döndü evine Oturdu sessizce yer minderine   Kızı “Bayram” dedi, yalın ayaklı Adam “Bayram” dedi, tam ağlamaklı..   Eli öpüldükçe içi burkuldu Konuşmak istedi, dili tutuldu Güç belâ ağzından bir “off! ” kurtuldu   Oğlu “Bayram” dedi, sırtı yamalı Adam “he ya” dedi, gözü kapalı..   Düşündü kış yakın, evde odun yok Tenekede yağ yok, çuvalda un yok Yok yoka karışmış; tuz yok, s

   , Yer: Şiir

  • Forumda En Sevdiğiniz Üç Üye?

   sayın bakalım   benimkiler: siLent coRpse Dark death CTUAB

   , Yer: Forum Oyunları

  • Kolaysa Yazın!

   Oyunumuzun kuralı "ğ,ç,ş" hariç herkes sırasındaki harften cümleler kuracak.   ÖRNEK:   Ali Attan Aşağıya Atlamış   Sonraki : Büşra Babasıyla Birlikte Barı Bastı   Sonraki : Canan Camı Cilaladı   Sonraki de d ile başlar... Başlangıcı ben yapıyorum..   Ayşe Ahmetle Arzu'yu Aramış Sırada B var.Hadi bakalım devamını getirin, görelim kimin cümleleri en anlamlı?

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...