Jump to content

Düşüncelerin Karşı Taraftan Okunması


nevermore

Önerilen Mesajlar

telepati ile ilgili konular başlık altında mevcut, ancak bu alıntı birkaç basit ve etkili çalışmayı anlatmakla sadece telepati değil diğer yeteneklerimizi de , açığa cıkartabilecek örnekler sunmuş , bu yüzden ayrı başlık altına yazıyorum..

 

1. egzersiz..kulaklarınızı bırçok kişinin kendi aralarında gevezelik yaparken çıkardığı seslerin bazılarını ayırdetmeye alıştırın..başlangıçta ya bir ya da iki hece veya oradan buradan bir kelime algılarsınız..ama sonraları kendinizi yavaş yavaş geliştirip bir grup insanın konuşmalarını daha yoğun algılamaya başlayıp her birini ayrı ayrı secersınız..

 

2. egzersiz..radyonuzun yada televızyonunuzun sesini çok açın ve çıkan her kelımeyı dınleyın..30 sn sonra sesi daha da kısın ve dinlemeye devam edin..neredeyse hiç duymayacak kadar kısın ve sözler üzerine iyice konsantre olun..

 

3. egzersiz..gece yattıktan sonra yan odada yatan kımsenın nefesını dışarıda sokaktan gecen arabanın gürültüsünü yakındaki bir kuşu ya da bir böceği dinleyip sesini ayırdetmeye çalışın.

 

4. gezersiz..bir saatın tik tak larını dinleyin.sonta yavas yavas onu duymayıncaya kadar uzaklasın ve kendınızı öncekınde daha fazla duymaya zorlayın..

 

5. egzersiz..kulaklarınızı pamukla tıkayın önceki çalışmaları tekrar edin..

 

isteyen herkesin başkalarının düşüncelerini okuyacağını unutmayın.ancak bunu başarmanın tek yolunun çalışmak oldugunu unutmayın..yenı başlayanlar kolay egzersizlerle başlayıp yavaş yavaş ılerlemeli..basarının tek sırrı istek ve güvendir

 

bu çalışmaları yapıp artık fısıltı halınde yada ağız açılmadan sesleri anlamaya başladıgınıza göre hiçbir fiziksel temas olmadan başkalarının dusuncelerını okumaya gecebılırsınız..sesler fısıltı halınde de soylenebılır hatta bazen hıç dudakları açmadan..birçok fizyolojist çoğu insan ıcın farkında olmamalarına ragmen en yoğun düşünce şeklının bu oldugunu soylemekte..

 

 

uzaktakı bır arkadasınızın düşüncelerini okumak istiyorsanız rahat sakın ve gevsemıs bır beynın daha iyi çalıştığını bılmelısınız..bunun ıcınde derın gevseme teknıklerını yapabılırsınız..

 

 

herseyden once ılk yapacağınız sey dusuncelerını okumak ıstedığınız kısı bır yakınınızsa nıtelıklerını dusunerek konsantre olmaktır..bu kısıyle karsı karsıyaysanız ara sıra kendıne bellı etmeden ona dıkkatlıce bakmalısınız..kişiliğini düşünmeye çalışın yürüyüşünü hareketlerını konusma tarzını tepkılerını karakterını hatta o sırada nelerı dusunebıleceğini düşünmeye çalışın..onunla ıletısımı kurdugunuzu anladıgınız anda hayretle düşüncelerini okudugunuzu farkedeceksınız..

 

ikinci bir yontemse bır kişinin düşüncelerini okumak istiyorsanız mutlaka onun çok gevşek ve rahat oldugu bır zamanı kollayın..eğer yüzü gülüyor ve çevresine espriler yapıyorsa tam zamanıdır..hem sızın hem arkadasınızın keyfı yerındeyse göreceksınız çok başarılı olacaksınız..

 

bır takım gelişmelere sahip olmadan kafası karısık huzursuz kısılerın dusuncelerını okumaya çalışmayın..

 

püf noktalarından bırıde eğer acemıysenız henuz denemelerınızi ya sabahın erken saatlerınde ya akşamüstü ya da gece yapın..

 

bu saatler havanın en temız oldugu radyo elektrik dalgalardan ve güneş iyonlarından arınmıs oldugu saatlerdir..yanı aynı zamanda zihnin en dinlenmiş oldugu zamanlardır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Denemeye değer. Düşünce okuma kısmına inanmadım; ama bu egzersizlerle keskin bir duyuş özelliği kazanmak mümkün gibi geldi.

düşüncede belli seviyede enerji yaydığına göre , ki telepati yönü çok gelişmiş insanlarda bunu yapabildiğine göre imkansız değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu basit uygulamalar son derece yararlı.denenmiş ve olumlu sonuçlar da alınmış.Tabi telepat olmak için sadece başlangıç , uygulamaları yapar yapmaz telepati yeteneğiniz tavan yapmayacak, ancak dediğim gibi adım atmış olacaksınız . . Ben teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

telepati ile hipnotik durum arasında ciddi bir ilişki vardır. alıcı ve verici için de hipnotik durum söz konusudur. ancak sadace imajinik veriler verilecekse ki sadece bu şekilde veri verileblir vericinin gücü ve kabiliyeti önemlidir. verici gücü ve kabiliyeti oranında sonuç alır. psikofizyolojik enerjiyiyi kullanmanın tek yolu konsantrasyondur. teknikleri ise kişisel bir uygulama olmak zorundadır. zira herkesin yöntemi ana temalar dışında farklı olabilir. beynimizin kullanmaya alışık olduğumuz kısımlarının dışında bazı bölgelerini aktif etmeyi gerektirabilir bazen. çalışmakla elde edilir bu dünyada herşey. devdaspagel birlikte çalışabiliriz bu konuyu. saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Denemeye değer. Düşünce okuma kısmına inanmadım; ama bu egzersizlerle keskin bir duyuş özelliği kazanmak mümkün gibi geldi.

bildiğim kadarıyla beyin düşünürken çok düşükte olsa radyo dalgları yayıyor . kendini geliştirdikten sonra o dalgaları duyabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...