Jump to content

Yedek Parça Fanzin'in Başına Gelenler...


raskolnikov

Önerilen Mesajlar

yağmurlu bir istanbul gününde fanzini çıkartmak için yola koyulmuş raskonun ilk telefonu ona isyan edip bozulmuş, çekmemeye, çekse bile konuşulanları anlaşılmaz hale getirmeye başlamıştı. yoğun yağmurdan ve arabaların isyanlarından kurtulmayı başaran rasko fanzini çıakrtacak makinelerin yanına gelmiş ve fanzinin çıkmasını beklemeye başlamıştır.

ancak, fanzini çıkartmak yerine isyan eden makineler, bırakın fanzini çıkartmayı, neredeyse raskoyu dövecek kadar ileri gitmiş ancak raskonun ve yanındaki insanların gerilla tarzı bir savaş vererek vidalarını söktüğü makineler zapt-urapt altına alınmıştır. ancak fanzin pazartesiye kadar ertelenmiştir.

 

makinelerin bu isyanı bize onlara bakış açımızı değiştirmek gibi bir neden sunmuştur. bundan sonra artık makinelere daha iyi davranmaya devam etmeye akrar verdik demeyi çok isterdim ama nerdee.... allahıma daha pis yaklaşmaya, onalrı iyice hor görmeye, iyice aşağılamaya başladık ki sormayın gitsin.

oh oldu valla...

 

bu arada, namussuz telefonum da bu başarısız isyandan hemen sonra çalışmaya, herbir şeyi düzgün yapmaya başladı. bildiğin iki yülü lan bunlar... dövmek lazım bunları, işkenceden geçirmek lazım...

 

bu makineleri var ya çok pis dövücen arkadaş ama işe yarıyolar...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...