Jump to content

Yedek Parça Fanzin TÜYAP'TA!!!


raskolnikov

Önerilen Mesajlar

ben ve fanzinin vazgeçilmezlerinden "ben araf" efendi ile uzun planlar yaptık, çok uğraştık ama sonunda bu uğraşılar gerçek bir sonuca ulaştı.

 

uzun uğraşlar ve çabalar sonunda emelimize azıcıkta olsa vardık ve kendimizi tüyapta bulduk. gerçi ilk olarak yanlış kapıdan girip, ani bir monşer saldırısından kendimizi kurtarak kitap fuarının yapılmış olduğu salona girdik.

 

ilk etapta ana yayınevlerinin yanında açtığımız standlar ilgi görmese de, popüler kitapların korsanlarını fanzin yanında vermeye başlayınca ciddi bir talep oldu ancak bu sefer de bu talepte yoğunluk polis ve güvenlik görevlileri olunca kendimizi pılımızı pırtımızı toplayıp kaçarken gördük.

 

orada da hedefimize ulaşamayınca en son olarak tutup çıkış kapısının yanında bir stand açtık ama bu sefer de güvenliğin yoğun ilgisi yeniden ortaya çıkınca biz de oradan da kaçmak zorunda kaldık ve kendimizi insanların en yoğun bulunduğu servis araçlarının yanında tezgah açarken bulduk ama bu seferde ciddi bir soğuk yiyince kendimizi gelen ilk taksim servisine attık ve gelip ıslak hamburger ve döner yedik:D

 

.......

bu kadar olum:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her sene tüyapta bulunan biri olarak bu sene yoğunluğum yüzünden gidemememin üzüntüsünü yaşamış bulunmaktayım bu yazı ile ve o kadar yığın içinde oraya girip çıkmak bile insanın saatlerini alırken sizin kaçış manzarasının nasıl olduğunu görmek isterdim açıkçası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bişey sorucam da! "illegal korsan" ne demek? şimdi şöyle bi sorun var, illegal yasadışı demek, "korsan" kelimesi de yaşadışı anlamında kullanılıyor. şimdi bunları yanyana kullanınca yaşadışı yaşadışı anlamında bir kelime dizimi ortaya çıkıyor ki, biraz acayip gibi oluyor!

 

neyse efendim, biz sizin derin işlerinizi bir kenara bırakarak kendi işimize bakalım. tüyap gerekli ve güzel bir oluşum. iyi ki her yıl yapılıyor ve her yıl katılmak güzel bir iş...:)

--------------------

illede illegal

 

 

hemi de korsan illegal:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...