Jump to content

Telepati gücüyle istediğim herkesin rüyasına girebiliyorum


AykiriStil

Önerilen Mesajlar

Evet bende yeni farkettim bu yetenegimi öncelikle nasıl oldugunu anlatayım..

 

Parapsikoloji ye meraklıyımdır telepati olsun telekinezi olsun..

 

Bir gün akşam yatarken sevdigim kızı düşünüp adını sayıkladım

 

Adı X olsun..

 

X beni duyuyormusun? - Rüyana giricem sesimi duyuyormusun gibi telepati yollamayı denedim..Tamamen içimden geçenleri söyledim..

 

Vee sonuc..

 

Sabah Msn e girdigim gibi kız arkadasım direk rüyamda seni gördüm dedi.. Ben şok oldum inanamadım.. :blink:

 

Daha sonra gnoxis te takılan bir kız arkadaşa danıstım bu konuyu oda meraklıdır böyle konulara... Onlada aynı rüyayı gördük..O İstanbul a gelmişti lakin ben onla dalga geçiyodum rüyamda :D Msn e girdiginde dediki rüyamda seni gördüm İstanbul a geliyodum ve benimle dalga geçiyodun dedi..2.şoku yaşadım..

 

3.Olarak bi erkek arkadaşa denedim acaba rüyasına girebilicekmiyim tesadüfmü diye...Sonuc ondanda basarılı..

 

4 + 5 . denemem yine kız arkadasımaydı.. Bir keresinde kendimi boyutladım rüyana şöyle girmek istiyorum dedim ve öylede girdim :|

 

Ben sadece şaka amaçlı denedim ama 5 te 5 yaptım ve içime korku girdi..Arkadaşım siteye üye ol paylas bu yasadıklarını yorum al dedi..O yüzden yazma gereği duydum ? Sizce 5 te 5 yapmam şansmı..Birde 1 gün değil 2 gün sonra değil aksam yatarken diliyorum ve sabahına uyanınca arkadaşım yazıyor rüyamda gördüm seni diye? Anlamadım.. Birde eskiden ben bebekken 3.harflilerin benimle ugrastıgını ögrendim sabah ezanına kadar kafamı hep duvarlara filan vururmusum anormal hareketler sergilermişim 3. harfliler cok sevmiş beni? Daha sonra bişey yaptırmışlardı..Yastıgımın altına hep ondan konulurdu bi müddet.. + Deprem olacagını hissedebilende bir yetenegim var..Camlardan geçen ruhlar görebiliyorum.. Bende anlamadım acaba bişeylikmi var bende ? Yorumlarınızı bekliyorum.. Hiç bi satırımda sallamasyon yoktur.. buna yemin edebilirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Camlardan geçen ruhlar, depremi önceden hissetme,telepati,imajinasyon ve daha birçoğu..,

Herneyse satırlarımda sallamasyon yok demişssiniz zaten bu sizi bağlar, bu yüzden samimi acıklamalarınız doğrultusunda yorum alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Küçüklüğünüzdeki paranormal varlıklarla ilgili yaşadıklarınız , gelişmenizi tamamladıktan sonra kullanılmak uzere bir aracı durumuna geldiğiniz düşüncesindeyim.

Yani tüm bu yeteneklerin sizden kaynaklı olsada biraz zorlama (bahsettiğiniz cin meselesi) olduğunu düşünüyorum.

buna benzer bir durumla karşılasan bir tanıdığımın yaşadıkları geldi aklıma...

istemsiz bir şekilde cinler kendisi ile temasa geciyor ve aradan oldukça uzun bir sure gectikten sonra kendisinde psişik yetenekler farkediyor.( örümceğin ısırması ve örümcek adama dönüşmek gibi)

Bu yeteneğe alıstıktan sonra cinlerin isteklerine karsılık vermek yada vermemek .... işte asıl mesele bu :)

Tabi benimki sadece bir tez , belkide cinlerle ilgili değil tamamen size bahşedilen özellikleri kullanma potansiyeliniz.

Her ne durumda olursa olsun öncelikle ne istediğinize karar verin.

Alt yapınızı sağlamlaştırmadan, farkındaslığınızı yukseltmeden insanların ruyalarına girecek kadar telepati uygulamak enerjinizi bir müddet sonra tüketecektir çünkü., ve inanın herşey harika giderken bir anda tepetaklak olma ihtimalinizde söz konusu.

Enerjinizi yükseltin , meditasyon yapın , ruhsal dengenizi sağlayın nefes teknikleri geliştirin vs vs.

Niye mi?

Bunları yapmadan harcadığınız bütün enerji boşlukta kaybolacak ve o enerjileri kullanan BİRŞEYLER mutlaka çıkacak ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cinlerin ne kadar etkili olduğunu bilmiyorum ama sende potansiyel var bence.kendini geliştirmek için iyi bir fırsat.bunları da yaşadıktan sonra.hani hafife alınacak şeyler değil bunlar.başkasının rüyasına girme.benim bi arkadaşım çok iyi yapıyor.ama genellikle o haberci rüyalar görüyor.bunları sitedeki bilgilerle pekiştirip geliştirebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet onu biliyorum ya bazen bişey olur derim kendi kendime kimseye anlatmıcam büyüsü bozulur diye ama hep söylerim :D

 

İnsan tutamıyo kendini işte :D :D

 

Bide o heycanla yaptığın şeyi bide herkesin gözleri önünde yaptığını hayal edersin :D

 

Bu hava atmak istediğinden kurtulmak gerek ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilgi alanımın rüyalar olduğundan bu konu hakkında bir kaç araştırma yapmıştım tam anlattığın biçimde olmasada ruhbilimcinin öncülerinden freud'un ve dr stanley krippner adında 2 prof. çok güzel yazıları bulunmakta bu konu ile ilgili.. belki onlardan yardım alabilirsin.. kendi bilgimce bir özet geçmem gerekirse rüya telepatilerinin ancak birbirleri arasında mükemmel bir bağ sahibi olan insanlara geçirebilir olduğunu söylüyorlar bunun yanında telepati hakkında pek bilgim olduğu söylenemez ama beyinden haraket eden elektromanyetik dalgaların bu işte payı olduğunu kendince kanıtlasalarda çoğu materyalist bunu yalanlıyor..kısacası kullanılanın enerji olup olmadığı bile bilinmiyor..hele ki rüyaya telepati girince çok araştırma yapıldığı halde onca zaman boyunca hiç bir bilgiye ulaşılamamış..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mollacan dediğin gibi belki bilincaltıdır dedim 4 te 4 şanstır dedim..5. yaparken acaba buda olursa gercekten bende yetenek varmı diye deneme amaclı yapmak istedim ve sonuc basarılı oldu.. Ve gercekten korkmaya basladım :| Arkadaşım 2012 nin yaklastıgını ve telepati telekinezi gibi yeteneklerin giderek artacagını belirtti..Tamamen şans eseri bir denemeydi ilkinde..Sadece kız arkadasımla aram bozuktu.. Beni unutmasın diye rüyasına girmek istedim ve böyle başladı rüyalara girmem :| yorumlar icin tekrar tesekkurler..Yakında 6. denememi yapacagım ve eğer yine rüyasına girebilirsem bu sefer msn konusmasındaki logları saklayacagım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bu 2012 de anlamadığım bişey var.şimdi oldu diyelim.hani 2012 oluncaya kadar psişik şeyler yükselcek ya.peki 2012 bittiğinde ne olcak.hani mesela bu sitedekiler kurtuldu.ne alakaysa :D psişik yetenekler devam edicek mi? konunun dışında oldu üzgünüm..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen :Dyardım başlığı olmamış.bunları yapıyorsan bunlar şans değildir.1 yaptın,2,3,4m bunlar şans değil sana verilen lutuflardır.sen hep olan bir şeyi farkettin ve anlayamadın.normal bişey.önemli olan kısmı bunu geliştirmen kontrol altına alabilmendir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

grim kesin güç savaşı çıkar 2012 den sonra :D,bu konun adını ilk görünce uzun bi ohaaaa çektim,

abicim yaa sen madem o kadar şeyler yapıyosun ne gerek var yardıma :D

bilgilendir bizi lütfen,

geliştir! :thumbsup:

 

bilgilendirmekten kastım özel bişey yapmıyorum kız arkadasımla aram bozuktu öyle içimden rüyasına gireyim beni unutmasın gibi bi düşünce doğdu içime ve yatarken onun adını andım sürekli ve uyuyakaldım..sonradan bi baktımki sabah msn e girer girmez rüyamda seni gördüm dedi.. Ayrıca 2012 den sonra insanlar birbirlerinin hakkında ne dediklerini ögrenebilcekleri için büyük çaplı bi anlaşmazlık olcakmış dünyada ve herkes sonradan buna alışacakmış.. Geliştir demeniz kolayda acaba ne yapmayalım hiç bi bilgim yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim senin başına gelenlerin bir bölümğ başıma geldi paronormal varlıklar olayı haricinde aslında ilgim daha çok teleknezi ama artık telepatiyede ilgim arttı ben ruh felan görmüorum ama arada siyahlık görüyorum ve sanki bana bakıyor gibi hissediyorum bu yetenek yüzünden evden çıkamıyorum tek başıma ve açıkcası korkuyorum teleknezi pek korkutucu değil ama telepati gerçekten tırstırıcı bende bu rüyaya girme olayını denedim 4-5 gün sürekli denedim ama yok olmuyor.En son bir daha denedim ama bu sefer gerçek düşüncelerle ve yapabileceğime sonsuz inanç ile ve yaptım anacak tesadüf dedim çünkü korkuyordum böyle şeylerden.Bir daha denedim yine oldu sürekli kafamdan bir şeyler sayıyordum.Rüyandayım beni görüyormusun gibi şeyler sayıklıyordum ve oluyordu iyice korkmuştum ve bıraktım ama bu olay içimi yiyordu ve denemek istemiyordum sonra sürekli rüyasına girdiğim kişi artık seni görmğyorum sonunda diye dalga geçiyordu ve ben bunun yetenek olduğuna i,nandım ama seninki çok fena ben onları yaşasam yaşamazdım heralde bununla ilgili bana detaylı bilgi verebilecek birini arıyorum karşımdakinin düşüncelerini okumaya çalışıyorum şimdide umarım başarırırım seninlede konuşmak isterim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AykırıStil çok yakın arkadaşımdır , ona siteye girip bu konuyu paylaşmasını ben önerdim. Yalan atıp zevk alacak bir insan değil , şüphe olmasın. :) Rüyalarına girdiği kişiler arasında sanırım ben de varım? :D

 

 

 

 

-spoiler-

 

2012 olaylarına biraz değineyim.

 

Gün 21 Aralık 2012. Uyandın bi' baktın herşey herkes havada uçuşuyor.

 

Gün 1 Ocak 2013. Boğaz köprüsünde trafik var.

 

Böyle değil.

 

-spoiler-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence gayet güzel bir yetenek olmalı. ama her yetenek gibi doğru bilgiyle desteklenmeli ve çalışmalarla güçlendirilmeli.şunlarda oldu bunlardan oldu korkularından öte insan kendi gerçeğini aramalı.durumunu anlıyorum aslında. senin ki kendi başına öğrendğin bir metod. kötü olan ise böyle yetenekleri olan insanların hep kendi metodlarını geliştirerek bişeyler öğrenmeye çalışması. anladığım kadarıyla muhteşem bir mantra yeteneğin olmalı.bu yönünü bir çok amaç için kullanabilirsin.mesaj yazarsan seninle sohbet etmekten keyf alırım. saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...