Jump to content

Tarihin en psikopat sevgilileri....


Benjamin

Önerilen Mesajlar

No.10 - Lisa Marie Coker'ın levye şovu

 

 

Eski erkek arkadaşını halen seven ve özleyen Florida’lı bir kadın, onun düğününü ustura ve levye ile basarak dehşet saçtı.

 

Lisa Marie Coker, damatın annesi tarafından yapılan düğüne girmek istedi. Damat annesi Gail Hossey bu isteği geri çevirdi. Çılgına dönen Coker, Gail Hossey’e elindeki levye ile saldırdı. Kavga bir süre sonra ikisinin de birbirinin saçını çektiği bir hal aldı.

 

Kavgayı bitirme amacıyla Coker cebindeki jileti çıkartarak Hosey’in koluna kesikler atmaya başladı. Polis bir süre sonra olay yerine vardı. Gail Hosey hastaneye kaldırıldı ve koluna 16 dikiş atıldı. Lisa Marie Coker ise tutuklandı ve adam yaralama suçundan hapse atıldı.

 

No.9 - Tracy Davies'in acı dolu öpücüğü

 

 

Mark Coghill 45. doğum gününü kutlarken sevgilisinden acı dolu bir hediye aldı. 40 yaşındaki Tracy Davies, Mark Coghill ile öpüşürken onun dilini kopardı.

 

Çift, günü eğlence mekanlarında geçirdikten sonra eve döndüler ve Coghill ona bir ‘doğum günü öpücüğü’ vermek istedi. Coghill buna itiraz etmedi ve ölüm öpücüğü o an geldi.

 

Davies, erkek arkadaşının dilini kopartıp yere attı. Olaydan bir süre sonra mahkemeye çıkan Coghill, Davies’in dilini kopardıktan sonra şuh bir kahkaha attığını söyledi. Coghill’in kopan dil parçası enfeksiyon kapma olasılığı yüzünden yerine dikilmedi. Tracy 3 yıllık hapis cezasına çarptırıldı.

No.8 - Larissa Karaj kocasını deldi

 

 

Rus bir kadın, kocasının haftalık ücretini dışarda harcamasına sinir oldu ve penisini matkapla deldi. 25 yaşındaki inşaat işçisi Andrei Karaj, para düşkünü karısının yanına gece geç saatte sarhoş gelerek büyük bir hata yaptı. Andrei, yatakta sızdıktan sonra 28 yaşındaki eşi Larissa onun ceplerini aradı. Andrei’nin haftalık ücretini cebinde bulamayan Larissa sinir küpüne döndü, odadan çıktı ve elinde bir matkapla geri döndü.

 

Andrei olayı şöyle anlatıyor: “Ani ve çok fazla acı hissettim. Gözlerimi açtığımda karımı matkapla gördüm. Bayılmadan önce ambulans çağırmayı başarmıştım.” Andrei hastaneye kaldırıldı ve cerrahlar onun küçük üyesini kurtarmayı başardı. Ameliyata giren doktorlardan Dmityry Semenov: “Matkap deriyi yırtmış ve penisin iki santim içine girmişti. Acilen ameliyat etmemiz gerekiyordu. Şansı varmış ki organını kurtarabildik.”

Çift, daha sonra ayrıldı.

No.7 - Katya Kharitovonova’dan sert bir ısırık

 

 

Katya Kharitovonova ve eli Mikhail, güzel bir günde yürüyüşe çıkmışlardı. Bir süre sonra Katya’nın en yakın arkadaşlarından birisiyle karşılaştılar. Liza Dmitriyeva adlı bu arkadaşı çift, evlerine film izlemeye davet etti.

 

36 yaşındaki Katya, eve döndüklerinde alkol aldı ve sızdı. Yarım saat sonra kendine geldiğinde en iyi arkadaşının, kocasına oral seks yaptığını gördü. Katya, sinirden ne yapacağını bilemedi. Liza’yı çıplak kocasının üzerinden aldı, kocasının üzerine atladı ve penisini ıssırarak koparttı.

 

Mikhail, mahkemede Liza’nın ağzından kan fışkırdığını ve ani bir acı hissettiğini söyledi. “Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum, bayılmıştım.” Katya iki senelik hapis cezasına çarptırıldı.

No.6 - Testis avcısı bayan Marinescu

 

 

Aruica Marinescu adlı kişinin karısı, aldatıldığını düşündü ve testislerini elleriyle kopardı. Aruica durumu şöyle anlatıyor: “Evdeydik ve sözde ilişkim üzerine kavga ediyorduk. Karım o kadar sinirlendi ki, elleriyle testislerimi tuttuğu gibi kopardı. Güçlü bir kadın değildi ancak o an çok sinirliydi ve siniri yüzünden insan üzeri güçleri var gibiydi. Hissettiğim acı ise anlatılamaz.”

 

Doktorlar Marinsecu’nun testis torbasını ve içindekileri on saatlik bir ameliyattan sonra vücuda geri yerleştirmeyi başardı.

No.5 - Dominique Fisher Seksten sonra ismini bıçakla yazar

 

 

Wayne Robinson, bir barda tanıştığı kadınla gece boyu ilişkiye girdi ve sabah uyandığında koluna kendi ismini kazımış halde buldu. “Dominique”

“Evine seks yapmak için gitmiştim, dövme için değil. Prison Break’ten çıkma bir deliyi andırıyorum şu an. Bana bunu yaptığına inanmıyorum, nefret ediyorum ondan.”

 

Robinson herhangi bir acı hissettiğini hatırlamıyorum. “O an uyanmadığıma inanmıuyorum. Onunla seks yaptığımı bile hatırlamıyorum. Bana farklı pozisyonlarda ilişkiye girdiğimizi söyledi.”

 

Dominique Fisher, bir süre polisten kaçsa da daha sonra yakalandı ve iki seneliğine hapse konuldu.

No.4 - Bayan Ming’in cezası

 

 

Çin’de gerçekleşen olayda, Jiang Ming adlı bir erkek karısına internet bağımlılığını bırakacağına ve yeni doğan çocuğuyla ilgileneceğine söz vermişti. Ancak Jiang için internet oldukça çekiciydi ve evin yakınındaki internet kafelerde vakit geçirmeye başladı. Jiang’in karısı onun bu davranışından bıkmıştı ve onu cezalandırmak istemişti.

 

Jiang durumu şöyle açıklıyor: “İnternette dolaşıyordum. Birden sağ elimde bir uyuşma hissettim. Farenin imleci hareket etmiyordum. Sonradan sağ elimin fare pedinin üzerinde olduğunu ve kanın kolumdan fışkırdığını gördüm.”

 

Jiang’in karısı, onu internet bağımlılığı yüzünden cezalandırmak istemişti. Kısaca Jiang, satırla kocasının elini kesmişti. Mahkemeye çıkan karı-koca hiç bir ceza almadı, Jiang, sözünü tutmadığı için kendisinin bu cezayı hakkettiğini söyledi.

No.3 - Lorena Bobbit

 

 

23 Haziran 1993’te ajanslar şöyle bir haber geçti: Lorena Bobbit, kavga ettiği kocasının penisini kopartmıştı. Mahkemede Lorena, kocasının o gece kendisine tecavüz ettiğini, yıllar boyu da kötü muamele ve evlilik içi tecavüze maruz kaldığını açıkladı. “O gece mutfağa bir bardak su içmeye gitmiştim. Birden çok büyük bir bıçak gördüm ve aklıma yıllar boyu yaşadığım kötü anılar geldi. Bıçağı aldığım gibi John’un penisini kestim. Evden çıkıp kestiğim penisi de biryere fırlattım.”

 

Mucize eseri doktorlar, John’un kesilen biriciğinin yerini tespit etti ve dokuz buçuk saat süren bir operasyondan sonra John’u hadım olmaktan kurtardılar. Lorena, mahkemede suçlu bulunmadı

No.2 - Kira V erkek arkadaşının pensini patlattı

 

 

Rus bir kadın gerçekten erkek arkadaşının penisini patlattı. İsmi sadece Kira V olarak açıklanan kadın erkek arkadaşı Alik ile evlenmek istedii ancak Alik, Kira’nın muhtemelen deli olduğunu farkederek bunu istemedi ve ilişkiyi sonlandırmak istedi. Kira V, Alik’le güzel bir son gece geçirmek istedi. Çift, güzel bir gecenin sonunda yatağa girdi. Kira, Alik’in penisine fişek bağlayarak patlattı.

 

Alik, hastaneye kaldırıldı ve Kira da 12 yıl boyunca hapis cezasına çarptırıldı.

No.1 - Rajini Narayan'ın yakıcı kıskançlığı

 

 

Avusturalyalı bir kadın, kocasının bir başka kadınlı ilişkisi olduğunu düşündü ve kıskançlıktan kocasının pensini yakmak istedi. Rajini Narayan adlı kadın, kocası uyurken penisine etanol benzeri bir madde ile ıslattı ve...

 

Narayan mahkemede amacının sadece kocasını korkutmak istediğini, onu öldürmek istemediğini söyledi. 44 yaşındaki kadın, adam öldürmek suçundan hapishaneye konuldu.

 

NOT=Umarım uygunsuz dil kullanılımı yoktur...Ve umarım dogru yerdedir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsan düşmanına yapmaz bunları!:ermm: Aldıkları cezalar da 2-3 yıl en babası 12 yıl. Avrupadaki ceza sistemine bak, resmen davetiye çıkarıyor...

 

Teşekkürler!

Saygı ve Sevgilerimle!!!

SpawN tarafından düzenlendi
Yanlış yazım!
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rus bir kadın gerçekten erkek arkadaşının penisini patlattı. İsmi sadece Kira V olarak açıklanan kadın erkek arkadaşı Alik ile evlenmek istedii ancak Alik, Kira’nın muhtemelen deli olduğunu farkederek bunu istemedi ve ilişkiyi sonlandırmak istedi. Kira V, Alik’le güzel bir son gece geçirmek istedi. Çift, güzel bir gecenin sonunda yatağa girdi. Kira, Alik’in penisine fişek bağlayarak patlattı.

 

Alik, hastaneye kaldırıldı ve Kira da 12 yıl boyunca hapis cezasına çarptırıldı.

 

 

:rofl::rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kadınları bu hale getiren kesinlikle erkekler. Bende deli gibi birisini sevsem ve bana onu haketmiyormuşum gibi davransa bende buna benzer şeyler yapabilirim. O an eminim ki o kadınlar bunun cezasını düşünerek bu işi yapmıyorlardır. İnsan cinnet geçirdiğinde sonuçlarını düşünerek hareket etmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...