Jump to content

Forum İçi Suçların Cezaları!


sudem

Önerilen Mesajlar

Forum İçi Yapılan SuÇLarın Cezası...(KuraLLara Uymayan Ceza AlacakTır)

 

Suç: Herhangi bi mesajın altına"koptum","gülmekten öldüm","süpeeeerr!"yazmak..

 

Ceza: Allahım neydi günahım?"şarkısının fon müziği olarak kullanılmasıyla klip olarak suçlulara izlettirilir..yetmezse;suçlunun tabanlarına tuz sürülerek bi keçiye yalattırılmak suretiyle gülmekten ölmesi sağlanır...suçlu bu cezaya da direnerek hayatta kalma başarısı gösterirse;süperman kıyafetleri giydirilerek taksim istiklalde dolaştırılıp kalabalık içinde maymuna dönüştürülür!!!!!

 

Suç: Arama yapmadan daha önce açılmış bi konuyu tekrar açmak!

 

Ceza: Bu suçu alışkanlık haline getirenler,bir ay boyunca bir anaokulunda hapisle cezalandırılır ve 0-6 yaş arası çocuklarla sobeeee oynaması sağlanır...Suçlu hala ıslah olmaz ise,bilgisayara oturtularak yetkili DynamicAnkara modlari eşliğinde günde 8 saat sadece google da vakit geçirmesi sağlanır.!!!

 

Suç: Aklına eseni iki cümleyle yazıp içinde mizah kırıntısı bile olmayan yazılar için komik yazılarda konu açmak...

 

Ceza: 99 999 kere kemal sunal ın kapıcılar kralını izlettirmek....

 

Suç: Teşekkur konusunda mızmızlanmak,şikayet etmek,sorun çıkarmak.........

 

Ceza: Tüm üyelerin toplam sayısı kadar kırbaçlanma cezası vermek!!!

 

Suç: Futbol forumlarında küfür etmek,antilerde yazılması gerekenleri bir takımın yandaşları için açılmış topiclerde yazmak..

 

Ceza: Yandaşı olduğu takımın değil,ezeli rakibinin maçına götürmek,örneğin bi cimbomluyu fener maçına götürmek"fenerbahçe sen çok yaşa canım feda olsun sana "diye bağırtmak!kafi gelmezse tribündekilere "bu adam cimbomludur"diye ispiyon çekmek!!!(yada tam tersi)

 

Suç: Sürekli büyük harfle yazmak...

 

Ceza: Bir ay süre verilerek bu süre zarfında Sümer dilini öğrenmesini istemek.Öğrenmezse 29 kere 40 yıl bi admine köle olma cezası vermek!!! yada reha muhtara konuk olmak

 

Suç: Forumda kavga etmek

 

Ceza: Kafasına rakı bardağı koyup dans ettirmek

 

Suç: Forumdaki tüm kızlara sarkmak,kişisel mesajlar atarak tacizde bulunmak....

 

Ceza: Bi büyük rakı içirilip sarhoş olması sağlanan suçluya peruk takıp,makyaj yaparak E-5 te yol üstüne bırakmak!!!

 

 

Forum İçi Yapılan SuÇLarın Cezası...(KuraLLara Uymayan Ceza AlacakTır)Bilginize...

 

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süpeeerrr olmuş :D

 

sanırım cezam bu olucak;

Ceza: Allahım neydi günahım?"şarkısının fon müziği olarak kullanılmasıyla klip olarak suçlulara izlettirilir..yetmezse;suçlunun tabanlarına tuz sürülerek bi keçiye yalattırılmak suretiyle gülmekten ölmesi sağlanır...suçlu bu cezaya da direnerek hayatta kalma başarısı gösterirse;süperman kıyafetleri giydirilerek taksim istiklalde dolaştırılıp kalabalık içinde maymuna dönüştürülür!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Forum Güncellemesi

   Merhaba, Forum güncel değil ve konular hep 10 yılı aşkın aktif bir şekilde ilerliyor. Konuları düzenleme ve eskileri arşive koyma işlemi olsa olmaz mı? Forum çok karmaşık. O kadar fazla gereksiz konu başlıkları açılmış ki forumda ne yapacağımı şaşırdım.

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

  • Aile İçi Şiddetin Çocuklar Üzerindeki Etkileri...

   Aile İçi Şiddetin Çocuklar Üzerindeki Etkileri     Aile içinde kadına yönelik şiddetle çocuklara yönelik şiddet arasında sıkı bir ilişki bulunmaktadır. Yani bir evde aile içi şiddet varsa, o evde yüksek ihtimalle çocuklar da şiddet görmektedir. Örneğin, Amerika'da yapılmış olan bir araştırma eşlerine şiddet uygulayan erkeklerin yüzde 50'sinin aynı zamanda çocuklarına da şiddet uyguladığını ortaya koymaktadır.   Çocuklar aile içindeki şiddetten doğrudan, fiziksel olarak yaralanarak etkilenir.

   , Yer: İnsan Psikolojisi

  • Aşk ve Sevgiye Dayalı Büyüler Genel Bilgilendirme - Site içi Linkler

   Aşk ve Sevgiye Dayalı Büyüleri   Cadılık ve diğer majikal yolların çoğunda bolca aşk,sevgi ve dikkat çekme büyüleri görürüz. Binlerce formül, tılsım ve yöntem vardır. Burada bizim asıl sormamız gereken konu bu büyülerin bir zararı olup olmadığıdır.   Öncelikle dikkat çekme büyüleri ile aşık etme büyüleri arasında önemli farklar vardır. Mesela beni rüyasında görsün veya dikkatini çekeyim diyorsanız bu cadılık yolunda çokta tehlikeli bir durum değildir. Lakin kişiyi direk aşı

   , Yer: Witchcraft

  • Ohal Kapsamında Alınmış Tedbirlere Uymamanın Cezaları

   OHAL kapsamında alınmış tedbirlere uymayan kişilere Kabahatler Kanunu gereğince para cezasının yanı sıra 1 aydan 6 aya kadar hapis cezası da verilebilecek. TBMM’de kabul edilen ve yürürlüğe gören 3 aylık OHAL uygulaması kapsamında alınan önlemlere uymayan vatandaşlara para cezasının yanı sıra hapis cezası da verilebilecek. OHAL’de yapılması yasaklanan fiil ve eylemlere uygulanacak idari para cezası kanunda belirtilmiyorsa 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’na göre işlem yapılacak.     Kabahatler

   , Yer: Gündem

  • Forum Hakkında Bir Kaç Soru

   Merhaba arkadaşlar, senelerdir gözüme çarpan bu siteye sonunda kayıt olmaya karar verdim. Bir kaç parapsikoloji sitesine de üyeliğim var. Oralarda bazı sorunlar yaşadım. Onları burada da yaşamamak adına iki tane sorum olacak, izninizle.   1-) Yöneticilerin EHL-İ SÜNNET takıntısı var mı? Açtığım konular EHL-İ SÜNNET'e uygun olmadığı gerekçesi ile kapatılacak mı?   2-) Tartışmalara tolerans gösteriliyor mu? Yoksa tartışma ortamı yaratan üyeler forumdan kovuluyor mu?   Selam.

   , Yer: Site Kullanımı

×
×
 • Yeni Oluştur...