Jump to content

Ufolar; Sıkça sorulan sorular


Ashtar Sheran

Önerilen Mesajlar

NEDEN GELİYORLAR?

 

Evrende, sayısız gezegende yaşam var. Sizden daha az gelişmiş uygarlıklar olduğu gibi sizden çok daha fazla gelişmiş uygarlıklar da var.

 

Siz hızla gelişmekte olan bir uygarlıksınız. Diğer gezegenlerle ve orada yaşayan varlıklarla ilişki kurmaya hazırlanan bir uygarlıksınız.

 

Bizler, buraya birçok nedenle geliyoruz. Birincisi, sizin gelişmenizi izleyerek, araştırarak bilgi toplamak ve bu bilgileri kendi uygarlığımız ve tüm evrenin yararına kullanmak için.

 

Ayrıca, kısa süre içinde yaratacağınız gelişme sizi, evrendeki zeki hayatla tanışacağınız bir seviyeye getirecek. İşte biz sizi bu karşılaşmaya hazırlamak için burdayız.

 

Bu hızlı gelişme döneminde, çok zorlu dönemler yaşayacaksınız. Bu süreçte, size elimizden geldiği kadar yardım etmek, ve zorlukları elden geldiğince azaltmak için çaba göstereceğiz

 

Özetlersek, buraya geldik, çünkü,

 

Evrende gelişen yaşamlar hakkında bilgi topluyoruz,

Sizi evrende zeki hayatla karşılaşmaya hazırlıyoruz.

Bu geçiş döneminde yaşanacak zorluklarda size yardımcı olacağız.

 

 

NEDEN AÇIKÇA ORTAYA ÇIKMIYORLAR?

 

 

Çünkü insanlık henüz bilinç olarak kitlesel karşılaşmalara hazır değil. Saldırgan iç güdülere sahipsiniz Bizi hemen düşman ilan edebiliyorsunuz. Alıştırma için sıklıkla yapılan temaslarda buna çoğunlukla şahit oluyoruz.

Ama güzel olan şu ki bu hızla değişiyor..

 

Evrendeki yaşayış çok çeşitlidir. Sizse, kendi türünüzü, bilgisizlik nedeniyle bu sonsuz evrende tek sanıyorsunuz. İnsana benzemeyen zeki varlığı kabul etmeye isteksiz görünüyorsunuz. Halbuki evrende insana benzediği gibi, hiç benzemeyen de, zeki, gelişmiş, barış içinde yaşayan varlıklar var.

Ve siz onların görüntüsünü, sırf insana benzemediği için ürkünç bulabilir ve korkabilirsiniz. Yani siz henüz dış görünüşe bakarak hüküm verecek kadar az gelişmiş durumdasınız.

 

Dünya gezegeni olarak, birbirinizi yemekten vazgeçip hepinizin aynı Tanrı’nın yarattığı insan olduğunu anlayıp, tüm dünyanın ve insanlığın iyiliği için çalışacak kadar gelişmeden, dünya dışı zeki yaşamla karşılaşmanız her şeyi daha da kötü yapacaktır. Devletleriniz, bu görüşmeleri hızla kendi çıkarı için kullanmaya çalışacaktır. Yani aranızda birlik ve bütünlüğü sağlamadan açıkça ortaya çıkmamız mümkün görünmüyor.

 

Ve bir adım daha ileri giderek, Tanrı’nın tüm evreni sadece insan için yaratmış olmasının ne kadar cahilce bir kibir olduğunu fark edip, evrende birçok yaşamın olabileceğini ve hepimizin de Tanrısı’nın aynı Tanrı olduğunu anlamaya başlamadan, dünya dışı zeki yaşamla karşılaşmak çok zorlaşmaktadır. İnsanoğlu dünyasal düşünceden evrensel düşünceye geçmelidir.

 

Belki de en önemli konu şu ki; birçok dünya dışı zeki yaşamın, hayata, evrene temel bakışı sizden o kadar farklıdır ki, sizin bunu kavrayabilmeniz, bugünkü haliyle imkansızdır. Sizler sadece kendinize ve kendi düşüncelerinize, anlayış kalıplarınıza uygun olanı algılayabilir ve kabul edebilirsiniz. Bunların tümüyle dışında çok çarpıcı evren ve varlık anlayışları vardır. Kendinizi en inanılmaz, en şaşırtıcı gizemlere hazır kılacak kadar esnek olmalısınız. Bu esnekliği kazandığınızda biz ortaya çıkacağız.

 

Evrensel sevgi, huzur ve barışı kazanmak için yapacağınız çalışmalardaki başarınıza göre en uygun zamanda açıkça ortaya çıkacağız. Daha önce açıkça ortaya çıkarsak, bu karşılaşmaya henüz hazır olmadığınızdan, doğal evriminize ve özgür iradenize müdahale etmiş oluruz.

 

Siz hazır olduğunuzda evrende yalnız olmadığınızı tüm insanlığa göstereceğiz. O zaman evrensel bir paylaşma ve dayanışma dönemi başlayacak.

 

 

 

İNSANLIKLA TEMAS KURUYORLAR MI? KİMLERLE?

 

 

İnsanlıkla temaslarımız tarih boyunca sürdü. Bugün de sürüyor.

Bu temasları, insanlık tarihi boyunca, bizimle ilişki kurabilecek özellikteki az sayıda insanla gerçekleştirdik ve gerçekleştiriyoruz.

 

Bu temasları birkaç yolla yapıyoruz. Bunlardan biri, telepatik iletişimdir. Bu iletişimi kurduğumuz binlerce insanla görüşmelerimiz sürüyor.

 

Diğer bir yöntem doğrudan temastır. Dünya gezegenindeki birçok varlıkla bu yolla görüşüyoruz. Onlarla dünya gezegeninde birebir görüştüğümüz gibi, uzay gemilerimize alıp seyahatler yapıyor ve bazı bilgiler aktarıyoruz.

 

Bir başka yöntem de, sizin rüya diye algıladığınız, astral (enerji) bedeninizle yaptığımız görüşmelerdir.O yüzden binlerce insan rüyalarında bizi ve gemilerimizi görüyor, gemilerimizde seyahat ediyor ve bilgi paylaşıyor.

 

Amacımız, dünya insanlığını dünya dışı zeki yaşam gerçeğine giderek yakınlaştırmaktır. Bu yüzden birçok insan kardeşimizle yaptığımız görüşmelerde, kendimizi size tanıtmaya çalışıyoruz. Onlar da size deneyimlerini ve aldıkları bilgileri aktarıyorlar. Bu yolla giderek insanlığın bilinci yükseliyor.

 

Her dil, din ve etnik gruptan insanlarla temas kurabiliyoruz. Biz sadece insanlığı görüyoruz. Bize göre siz de, biz de Tanrı’nın kullarıyız. Hiçbirinizi ayırmıyoruz.

İnsanlığın ve evrenin en yüksek hayrı için çalışma yapan herkesle çalışmaya hazırız.

 

Hemen her ülkede, telepatik yolla, rüyalar yoluyla ve doğrudan görüşme yoluyla temasta olduğumuz binlerce insan var. Tüm insanlık bizi tanıyıncaya kadar ve evrensel bir tanışma ve anlaşma dönemi gelinceye kadar, bu temaslarımız sürecek.

 

 

NASIL GELİYORLAR?

 

 

Evrenin çeşitli yerlerinden dünyaya gelen varlıklar birçoktur. Bu varlıkların bilgi ve teknoloji düzeyleri çok zengin ve çeşitlidir.

 

Dünyaya, farklı uygarlıklar, kendi farklı bilgi ve teknolojik imkanları ile geliyorlar. Evrendeki zeki hayat o kadar şaşırtıcı örnekler gösterir ki, bunları hemen kavramak kolay değildir.

 

Bazı varlıklar ışık hızından çok daha hızlı gidebilen uzay araçları ile buraya kadar gelirler.

 

Bazıları, kendi uzay-zamanlarından sıçrama yaparak sizin uzay-zaman parçanıza giriş yaparlar ve sizin uzay-zamanınızda birden ortaya çıkarlar.

 

Bazı varlıklar sizinle aynı boyutta yaşamazlar. Onlar titreşimsel yapısı çok farklı bir başka boyutun içindedir. Ama gelişmiş varlıklar oldukları için bizim boyutumuza titreşimlerini düşürerek odaklanabilirler ve bu boyutta ortaya çıkabilirler.

 

Bazı varlıkların Dünyaya gelebilmek için uzay araçlarına ihtiyacı varken bazı türlerin buna ihtiyacı yoktur.

 

Bazı türler, Dünyaya hiç gelmeden kendi gezegenlerinden ya da boyutlarından iletişimi kurup sürdürürler.

 

Bazı varlıklar, sadece bilimsel olarak değil, ruhsal olarak da o kadar gelişmiştir ki, onlar maddeye tamamen hakim olmuş gibidirler. Dünyaya gelmek onlar için bir an’da gerçekleşebilir.

 

Özetle evrendeki diğer uygarlıklar, dünyaya, bilimsel ve ruhsal gelişmişliklerine bağlı olarak, birçok değişik yolla gelmektedir.

 

 

 

TANRI İNANÇLARI VAR MI?

 

 

Elbette Tanrı inancımız var. Tüm evreni yaratan o kudret hepimizin içinde ve onun gücü tüm evreni kaplıyor.

 

Evrendeki sayısız uygarlık, o kudretin varlığını açıkça anladıktan ve yüreğinde hissettikten sonra gelişmeye başladı.

 

Sizler de Tanrıyı yüreğinizde hissetmelisiniz. Uzun zamandır tek yönlü olarak gelişiyorsunuz. Sadece bilimsel gelişme yetmez. Ruhsal olarak da gelişmelisiniz.

 

Bizim sizlerle temaslarımızda anlatmaya çalıştığımız en büyük gerçek budur. Tanrı bir gruba ya da bir gezegene ait değildir. O, tüm evrenin ve evrendeki tüm varlıkların yaratıcısıdır.

 

O hepimizin içindedir. Bizim bir parçamızdır. Ve o evrenin sonsuzluğunu kaplar. Onu hissettikçe, anladıkça daha da gelişiriz, büyürüz. Tanrının evreninde sonsuzluk yolcuları oluruz.

 

Tanrı bilincinizin artması gerekiyor. Çünkü biz tanrı bilinciyle yaşıyoruz.

 

Tanrı hakkındaki anlayışınızı geliştirin. Bir üstadınızın dediği gibi, insanın gelişmişliği tanrı hakkındaki anlayışıyla ölçülür.

 

Tanrı bildiğimiz ve bilemediğimiz ve asla bilemeyeceğimiz her şeydir. Tanrı içimizdedir. Biz onun bir parçasıyız. Tüm evren ve sonsuzluk onun bir parçasıdır. Ama yine de o tüm bunlardan sonsuzca daha fazladır.

 

Tanrı hakkındaki anlayışınız genişletin. O zaman bizi daha çabuk kabul edeceksiniz ve buluşmamız hızlanacak.

 

 

HÜKÜMETLERİN ELİNDE EVRENDE ZEKİ HAYATA DAİR KANITLAR VAR MI?

 

 

Evet. Birçok devletin ilgili birimlerinde, dünya dışı zeki yaşamın kanıtı bilgi ve bulgu vardır. Bu kanıtlar sadece bugüne ait değil, tarihiniz boyunca var olan bilgi ve bulgulardan oluşmaktadır.

 

İnsanlık, dünya dışı zeki yaşamla ilgili kesin kanıtların olduğunu hükümetlerinden duymak istiyor. İnsanlık bunu kaldıracak kadar gelişmiştir.

 

Yönetimleriniz, bu bilginin tüm sosyal düzeni sarsacağını ve hakim anlayışların etkisinin ortadan kalkacağını ve bir kaos döneminin olabileceğini düşünüyorlar.

 

Fakat böyle evrensel bir gerçek ilelebet saklanamaz. Biz varız ve hep var olacağız. Sizlerle temasımız artan derinlikle sürecek. Yönetimlerinizin elindeki bilgi ve bulguları halklarıyla paylaşmaları, evrende zeki hayat konusunda büyük bir ilgi ve heyecan patlaması yaratacak. Bu doğrudur. Fakat bu kaosu değil, insanlık ortak değerlerinin hızla bir araya getirileceği, yerel değerlerin hızla yerini evrensel değerlere bırakacağı bir dönemi hızlandıracaktır.

 

Bu dönem öyle ya da böyle zaten sürmektedir. Yönetimleriniz, ellerindeki bilgi ve bulguyu paylaşarak bu sürece büyük hız kazandırabilirler.

 

Bunu hep söyledik, yine söylüyoruz. Elinizdeki bilgi ve bulguları halkınızla paylaşın. Korkmayın. O bilgi ve bulguları sizin için ulaşılır hale biz koyduk. İnsanlıkla paylaşın diye, burada olduğumuzu, yakında buluşmanın gerçekleşeceğini bilsinler diye.

 

Bu sorumluluğu tekrar hatırlatıyoruz. Bilgi paylaşılmak içindir. Biz evrensel bilgileri paylaşmaya geliyoruz. Siz de elinizdeki tüm bilgiyi halkınızla paylaşın ve emin olun ki insanlık hazırdır.

 

 

MADEM GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLERİ VAR, NEDEN

DÜNYADAKİ SORUNLARI ÇÖZMÜYORLAR?

 

Çünkü Evrende “özgür irade yasası” var.

Evrendeki tüm yaşamlar bu yasaya uymak zorundadır. Biz, gezegeninizin ve insanlığın doğal gelişimine müdahale edemeyiz. Sizler evriminizi kendi seçimlerinizle yaratacaksınız.

 

Eğer insanlık olarak, dünyadışı zeki yaşamla tanışmayı, yardımlaşma ve dayanışma içinde olmayı isterseniz ve buna çaba gösterirseniz, biz yanınızda olacağız.. Ve aslında tarih boyunca birçok kez bunu yaptık. Halen de, sizin farkedemediğiniz düzeyde bu kısmi yardımlarımız sürüyor.

 

Tüm varlıklar seçtiğini yaşar, niyetine aldığını yaratır. Sizlerde insanlık olarak kendi seçimlerinizin sonuçlarını yaşıyorsunuz. Bunu değiştirmekte sadece sizin elinizde.

 

Seçimlerinizi, tüm dünyayı, tüm insanlığı, tüm evreni dikkate alacak kadar genişlettiğinizde, biz size yardım etmek için, paylaşma ve dayanışma için

orada olacağız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ufo olayı tamamen uydurmadır diye inanıyorum bu ufo hikayelerinden en çok holywood ve çeşitli medya kuruluşlarıın işine geliyor..yaklaşık 50 yıldıan beri bu hikaye antalıyor ne hikmetse tüm olaylar amerikada cereyan ediyor..aklı selim bi insanın bunları anlaması zor deil.. ha evrende belki başka dünyalar vardır..onlarda bizim gibi insandır ama..holwoddaki gibi biden çok zeki, yaratık görmlü acaip uçaklara sahip balabala bunlara kesinlike inanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm olayların amerika da olduğu felan yok. En net çekim Türkiye Kumburgaz çekimi zaten. Ayrıca neden katrilyonlarca dünya gibi gezegen olan evrende sadece insanların var olduğu fikri daha mantıklı geliyor anlamıyorum.

 

ben dünyada tek olduğumuzu söylemedim belkide bizim dnyamız gibi başka dnyalarda var..onlarda bizim gibi yaşıyorlar ama ufo olayı çok saçma madem dünyamıza geliyorla niye iletişime geçmiyolar ufo uydurması ilk amerika ortaya attı soğuk savaş dönemide rus casus uçaklarını millete çaktırmamak için ufo söylentisini uydurdular..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen Türkçe'ye ve yazım kurallarına dikkat edelim.

 

ufo olayı tamamen uydurmadır diye inanıyorum QUOTE]

 

"Ufo olayı tamamen uydurmadır" demek , "Herşeyi araştırdım ama gerçekten uydurma" demeyi göze almaktır. Herşeyi araştıran birisi , ufoların sahte olduğunu halâ diretiyorsa bu bana ilginç gelir.

 

bu ufo hikayelerinden en çok holywood ve çeşitli medya kuruluşlarıın işine geliyor..[/

 

Şimdilik evet. Hollywood yaptığı filmlerle , medya çektiği sahte görüntülerle veya sahte haberleriyle piyasadan para kazanmakta. Dünyaya inişler başlayana kadar.

 

Bu ufoların varlığı veya yokluğu ile ilgili birşey değildir. Bu sadece insanların ticaret anlayışına bağlıdır.

 

yaklaşık 50 yıldıan beri bu hikaye antalıyor ne hikmetse tüm olaylar amerikada cereyan ediyor..

 

Bence yaklaşık , aşağı yukarı dünyanın varoluşundan beri bu olaylar cereyan ediyor. Son 50 yılda artmasının sebebi , Roswell olayı , gelişen teknoloji , haberleşme ve iletişimin gelişmesi ve son olarak zamanın yaklaşmasıdır.

 

Tüm olaylar Amerika'da yaşanmamaktadır. Ülkemizde dahi gün ışığına çıkmış ve çıkmamış on binlerce olay yaşanmıştır. Biraz araştırırsanız bunun farkına varırsınız.

 

aklı selim bi insanın bunları anlaması zor deil..

 

Katılıyorum. Aklı selim bir insan derhal 'Dünya dışı yaşam' kategorisindeki tüm konuları yalayıp yutmalıdır.

 

madem dünyamıza geliyorla niye iletişime geçmiyolar

 

Tarihte bu zaten oldu. Televizyon yayınını kesip mesaj verdiler , gökyüzünde filolar halinde dans ettiler , aşağıda onları çeken aileye 'selektör' dahi yaptılar.

 

Siteyi , yakın temas dosyalarını biraz araştırırsanız bununla ilgili çok net cevaplar bulabilirsiniz.

 

ufo uydurması ilk amerika ortaya attı soğuk savaş dönemide rus casus uçaklarını millete çaktırmamak için ufo söylentisini uydurdular..

 

Ufolar , bildiğimiz yakın çağdan çok daha eskidir. Mağara çizimlerinde , 1500 lü yılların portrelerinde , arkeolojik kazılarda mevcuttur.

 

Ufolar üzerinde asıl rant şuanda sağlanmakta. Amerikalı yetkililer, büyük bir yalana başvurarak, "Ufolar aslında bizim uçaklarımız" şeklinde açıklama yapıp , Rusya ve teknoloji yarışı içerisinde bulunduğu diğer ülkelere gözdağı verdiler. Bunların hepsini buradan takip ettik.

 

Son olarak , lütfen siteyi biraz daha araştır ve bulabildiğin tüm materyali oku.

 

Sevgi ve ışığın doğrultusunda...

Adonai...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Tarihte bu zaten oldu. Televizyon yayınını kesip mesaj verdiler , gökyüzünde filolar halinde dans ettiler , aşağıda onları çeken aileye 'selektör' dahi yaptılar.''

 

bunlar sadece birer şehir efsanesi gerçekliği kanıtlanmamıştır..kısacası ispat yoktur!!

 

''Ufolar , bildiğimiz yakın çağdan çok daha eskidir. Mağara çizimlerinde , 1500 lü yılların portrelerinde , arkeolojik kazılarda mevcuttur''

 

neden her gördünz yuvarlak şeyi ufo olarak algılıyorsunuz????? bundan 5000 yıl önce mağralardaki ufo resimleri ile şimdiki ufo resimleri aynı biz 5000 yıldır sürekli geliştiğimiz halde her gün yeni bi icat çıkardığımız hale niçin ufolar 5000 yıldır aynı tip makineleri kullanıyolar çok ilginç!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Tarihte bu zaten oldu. Televizyon yayınını kesip mesaj verdiler , gökyüzünde filolar halinde dans ettiler , aşağıda onları çeken aileye 'selektör' dahi yaptılar.''

 

bunlar sadece birer şehir efsanesi gerçekliği kanıtlanmamıştır..kısacası ispat yoktur!!

 

''Ufolar , bildiğimiz yakın çağdan çok daha eskidir. Mağara çizimlerinde , 1500 lü yılların portrelerinde , arkeolojik kazılarda mevcuttur''

 

neden her gördünz yuvarlak şeyi ufo olarak algılıyorsunuz????? bundan 5000 yıl önce mağralardaki ufo resimleri ile şimdiki ufo resimleri aynı biz 5000 yıldır sürekli geliştiğimiz halde her gün yeni bi icat çıkardığımız hale niçin ufolar 5000 yıldır aynı tip makineleri kullanıyolar çok ilginç!!!!!!

 

Konu hortlatmak gibi olucak ama dayanamadım yazıcam.. Belki teklonojik gelişimlerinin sonuna gelmişlerdir ? Olamazmı olabilir belkide Seyahet için o gemileri kullanıyoardır ?

 

Tamam bunlaradamı itrazın var ? Bide bunu oku bakalım

 

Diyelimki senin bi araban var yeni bi araba motoru icat ediliyo ve seninkinden daha farklı bir arabaya takılıyo ama motor seninde arabana uyumlu ? Naaparsın gidip yeni olan arabayımı alırsın yoksa sadece motorunumu tabikide motorunu alırsın! Ama araba dışardan eski model gibi görünür aslında içi yepyenidir...

 

Demek istedigim şu biz o gemilerin sadece dışardan görüyoruz içine girp baktınmı hiç ? belki dış görünüşü degiştirmeye gerek duymuyolardır ? belki o gemi tasarımları uzayda birbirlerini tanımalarına yardımcı oluyordur (bu olamaz heralde ama bi teori çünkü bizde bile IFF sistemi var dost düşman ayırıyo onlardada öyle bişey vardır sanırım) Yada onların sembolleridir geceye kadar koltugumda oturup sana teori yazabilirm sen zaten kendine demişsin ''UFOLAR YOK LAN VALLAHA YOK!'' Uzaylı bulup getirsem karşına sen bana gene dersinki ''OLM BU UZAYLI DEGİL HİPOPOTAM HİPOPOTAM'' :) Bu senin algılamanla ilgili bişey bi düşün sen gelişmiş bir ırksın uzayda seyahat falan edebiliyosun ve canlılar buuluyosun bunların giderek geliştigini fark ediyosun İlgini Çekmezmi ? ''GİDİP ŞUNLARA Bİ BAKALIMM ? '' Demezmisin ? Özellikle ruhsal açıdan gelişmişsen yardımcıda olmak istersin Yoksa Şöyleme Dersin ''KOY G*TE GİTSİN BANANE LAN ELİN CANLISINDAN '' Dedigim ggibi geceye kadar teori üretirim burada ben susuyim en iyisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufoların İyi Oldugunu Nerden Bilebiliriz Bunu Örenmek İstiyorum ??? Sorum Budur

 

Ayırca Bizden Ne İstiyorlar ???

 

Ufoların Bize Saldirip Saldirmaycaklarini Örenmek İstiyorum???

 

Yaptiklari Piramitleri Bizim Hayrımızamı Yapdilar Yoksa Onlar İlerde Cıkcak Bir Savasin Silahlarimi Yada Bir Çesit Bombami ???

 

Bize Görnüp Gitmelerinin Nedeni Bizi İnceleyip Ona Göre Savas Stratejisi Gelisdirmekmi

 

Ayrıca İzledigim Bir Belgeselde Primtilerin Tammen İnsan Yapimi Olduklarni Kanitlamislardi Bu Gerçekmi ???

 

Ufolar Bizi Kaçirip Bizden Habersiz Ne Hakla Deney Yaparlar Yada Chip Takarlar Bunu Neden Yapiyorlar ???

 

Merak Ettigim Sorular Bunlar

 

Amacım Bu Sorulara Bilen Bİr Kişi Tarafindan Cevap Bulmak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her ne kadar, Hollywood filmleri ve ''canı sıkılan sersem genç'' grubuna giren kişiler tarafından yapılan uzaylı şakaları bu konuyu bulandırmış olsa da, uzaylılar ve dolayısıyla UFOlar gerçeğe dayanmaktadır ve bu durum, çok basit bir mantıkla da anlaşılabilir. (O kadar basit ki, açıklama yapmak artık biraz saçma geliyor.) Devamlı olarak bir başlangıç ve son arayan insan beyninin çok ötesinde olan uzay, tek kelime ile sonsuzdur ve sonsuz gezegen içermektedir. Her gezegende olmasa da, yine de ''sonsuz'' tanecik kadarında yaşam bulunmaktadır. Dünya üzerindeki milletler bile eşit gelişmişlik seviyesinde değilken, her gezegendeki varlıkların da eşit gelişmişlikte olması beklenemez. UFOlara sahip varlık tiplerinin yüksek zekalarından ötürü en azından amaçsız olarak zarar verme girişiminde bulunmayacaklarını söylemek de mantıksız olmaz. Ek olarak, UFOları reddeden insanların genelde (bilerek veya bilmeden) dindar olduklarını bulguladım. Sanırım, çok sevgili tanrılarının sevgisini başka dünyalardaki başka varlıklarla paylaşmak istemiyorlar... Çocukça, değil mi? Aslında şirin bir durum. ^^

Galiba soru sormaktan ziyade cevap vermiş bulundum. Şimdilik bu kadar diyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4.tür filminde bu tip olayları yaşıyan insanların gerçek videolarınıda göstermişti sümerlere kadar dayandırmıştı filmdekiler film gerçketn yaşanmış olan olayların video görüntüleriyle birlikte veriyor bence izleyin birde bazı söylemlere göre açıklanmamasının nedenide insanların dini duygularının bozulacağını düşünmeleriymiş ama açıklanada oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...