Jump to content

Yüksek Bilince Ulaşma ve Benliği Bulma Yolları


nevermore

Önerilen Mesajlar

01- Kendinizi; karşılaştığınız durumları zorla kontrol etmeye çalışmanıza neden olan ve böylece huzurunuzu bozan, kendinizi ve diğerlerini sevmenizi engelleyen güvenlik, duygu ve güç bağımlılıklarından özgürleşmek.

02- Bilincinize hakim olan bağımlılıklarınızın, değişen insanları ve durumları olduklarından farklı algılamanıza neden olduğunu keşfetmek.

03- Robotvari duygusal kalıplarınızın etkisinden kurtulup, yeniden programlamanız gereken bağımlılıklarınızın farkına varmak için tüm fırsatları değerlendirmek, kapılarınızı açmak, yüzleşmek.

04- Bilincinizin ölü geçmişe ya da hayal edilen geleceğe dayalı istek ve beklentiler tarafından yönetilmesine izin vermediğiniz sürece burada ve şimdinin tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzu bilmek.

05- Kendi programınızın davranışlarınıza şekil verdiğini ve çevrenizdeki insanların tepkilerini etkilediği için yaşadığınız her şeyin sorumluluğunu üstlenin.

06- Kendinizi burada ve şimdi her şeyinizle tamamen kabul edin ve duygu destekli bağımlılıklarınız dahil olmak üzere, hissettiğiniz, düşündüğünüz, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyi yüksek bilinç gelişiminizin gerekli bir parçası olarak bilinçli bir şekilde yaşayın.

07- Gizliliğin her çeşiti sizi insanlardan tecrit edeceği, birbirinizden ayrı olduğu illuzyonuna kaptıracağı için en derin duygularınızı içtenlikle tüm insanlara açın.

08- Başkalarına karşı; kendi gelişimleri için ihtiyaçları olan, zor durumlarında, duygusal olarak kendinizi kaptırmadan, sorunları için yardım ve şefkatinizi verin.

09- Uyumlu, sevgi dolu ve kendi merkezinizde, aşırı uçlarda değil dengede olduğunuzda özgürce davrandığınızı, fakat sinirli olduğunuzda da kendinizi yüksek bilincin ürünü bilgelikten yoksun bırakmaktan kaçının. Harekete geçmeden önce sakinleşmeye ve egonuzu devreden çıkartıp, yüksek bilincinizin devreye girmesine gayret edin.

10- Bilinçli farkındalığınızı keşfedin; çevrenizdeki insanlarla bütünleşmenizi sağlayacak enerjileri algılamak için rasyonel düşüncenin durmak bilmeyen taramasını yavaşlatın.

11- Bilincinizin bütün merkezlerinin açıldığını, enerjinizin, algı gücünüzün, sevginizin ve iç huzurunuzun geliştiğini hissedin.

12- Kendiniz dahil herkesi, koşulsuz sevgi ve birliğin yüksek bilinç düzeylerini aramak için burada bulunan varlıklar olarak algılayın.

 

Bunları başaran insan POLTERGEIST gibi olaylarla karşılaşma ihtimalini en aza indirir...

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıdaki yazı . Benim zamanla elde ettiğim tecrübeyi , yani direk kendimle olan ilişkimden ve kendime olan gözlemlerimden elde ettiğim sonuçları ve olması gerekeni direk net olarak maddelemiş . Objektif olarak yukarıdaki yargı süper . Lakin objektivizm , kolektif bir subjektiflikten ibaret olduğundan ve günlük hayatta pek işlemediğinden dolayı , yukarıdaki bilincin farkına varabilmemiz için . belirli bir zaman aralığının geçmesi ve ölüm\acı deneyimlerinin yaşanması gerekiyor ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...