Jump to content

Yüksek Bilince Ulaşma ve Benliği Bulma Yolları


nevermore

Önerilen Mesajlar

01- Kendinizi; karşılaştığınız durumları zorla kontrol etmeye çalışmanıza neden olan ve böylece huzurunuzu bozan, kendinizi ve diğerlerini sevmenizi engelleyen güvenlik, duygu ve güç bağımlılıklarından özgürleşmek.

02- Bilincinize hakim olan bağımlılıklarınızın, değişen insanları ve durumları olduklarından farklı algılamanıza neden olduğunu keşfetmek.

03- Robotvari duygusal kalıplarınızın etkisinden kurtulup, yeniden programlamanız gereken bağımlılıklarınızın farkına varmak için tüm fırsatları değerlendirmek, kapılarınızı açmak, yüzleşmek.

04- Bilincinizin ölü geçmişe ya da hayal edilen geleceğe dayalı istek ve beklentiler tarafından yönetilmesine izin vermediğiniz sürece burada ve şimdinin tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzu bilmek.

05- Kendi programınızın davranışlarınıza şekil verdiğini ve çevrenizdeki insanların tepkilerini etkilediği için yaşadığınız her şeyin sorumluluğunu üstlenin.

06- Kendinizi burada ve şimdi her şeyinizle tamamen kabul edin ve duygu destekli bağımlılıklarınız dahil olmak üzere, hissettiğiniz, düşündüğünüz, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyi yüksek bilinç gelişiminizin gerekli bir parçası olarak bilinçli bir şekilde yaşayın.

07- Gizliliğin her çeşiti sizi insanlardan tecrit edeceği, birbirinizden ayrı olduğu illuzyonuna kaptıracağı için en derin duygularınızı içtenlikle tüm insanlara açın.

08- Başkalarına karşı; kendi gelişimleri için ihtiyaçları olan, zor durumlarında, duygusal olarak kendinizi kaptırmadan, sorunları için yardım ve şefkatinizi verin.

09- Uyumlu, sevgi dolu ve kendi merkezinizde, aşırı uçlarda değil dengede olduğunuzda özgürce davrandığınızı, fakat sinirli olduğunuzda da kendinizi yüksek bilincin ürünü bilgelikten yoksun bırakmaktan kaçının. Harekete geçmeden önce sakinleşmeye ve egonuzu devreden çıkartıp, yüksek bilincinizin devreye girmesine gayret edin.

10- Bilinçli farkındalığınızı keşfedin; çevrenizdeki insanlarla bütünleşmenizi sağlayacak enerjileri algılamak için rasyonel düşüncenin durmak bilmeyen taramasını yavaşlatın.

11- Bilincinizin bütün merkezlerinin açıldığını, enerjinizin, algı gücünüzün, sevginizin ve iç huzurunuzun geliştiğini hissedin.

12- Kendiniz dahil herkesi, koşulsuz sevgi ve birliğin yüksek bilinç düzeylerini aramak için burada bulunan varlıklar olarak algılayın.

 

Bunları başaran insan POLTERGEIST gibi olaylarla karşılaşma ihtimalini en aza indirir...

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıdaki yazı . Benim zamanla elde ettiğim tecrübeyi , yani direk kendimle olan ilişkimden ve kendime olan gözlemlerimden elde ettiğim sonuçları ve olması gerekeni direk net olarak maddelemiş . Objektif olarak yukarıdaki yargı süper . Lakin objektivizm , kolektif bir subjektiflikten ibaret olduğundan ve günlük hayatta pek işlemediğinden dolayı , yukarıdaki bilincin farkına varabilmemiz için . belirli bir zaman aralığının geçmesi ve ölüm\acı deneyimlerinin yaşanması gerekiyor ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İlahi İletişim Tarzını Bulma Testi

   Hepimizin rehberlerimizle veya diğer varlıklarla iletişim için kullandığımız dört yolumuz vardır;   Durugörü (alın çakrasıyla bağlantılı) Duruişiti (kulak çakralarıyla bağlantılı) Durusezi (kalp çakrasıyla bağlantılı) Durubiliş (taç çakrayla bağlantılı)   Bu dört özelliklerimizden birisi mutlaka diğerlerine göre daha açıktır. Bu testte amaç hangisinin daha açık olduğunu bulmak. Ve çakralar bölümünde vereceğim gerekli kanalı güçlendirmek için yöntemleri kullanmak.     İLAHİ İLETİŞİM TARZINI

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Tutulan sayıyı bulma

   1 - 8 - 15 2 - 9 - 16 3 - 10 - 17 4 - 11 - 18 5 - 12 - 19 6 - 13 - 20 7 - 14 -21   Şimdi tuttuğumuz sayı 11 olsun. 11 Ortadaki listede. Şimdi tersten başlıyoruz. 7 den veya 21 den Tutuğumuz sayının bloğunu her zaman ortaya alıyoruz. Yazarken de yan yana yazıyoruz. 21 - 20 - 19 18 - 17 - 16 15 - 14 -13 12 - 11 - 10 9 - 8 - 7  6 - 5 - 4  3 - 2 - 1 Aynı yöntemi bir daha uyguluyoruz. 11 yine orta blogda. Yine tersten yin

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Hipertiroidi Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Korunma Yolları ve Tedavisi

   Kandaki tiroid miktarının artmasıyla karakterize olan hipertiroidi; tedavi edilebilir fakat önemsenmediğinde çok ciddi hastalıkların oluşmasına yol açan bir sağlık sorunudur. Tiroid hormonuyla alakalı hastalıkların sebep olduğu hipertirodinin, kendini belli eden çok fazla belirtisi vardır. Şimdi hipertirodinin bu belirtilerini, hastalığın sebeplerini ve nasıl tedavi edildiğini öğrenelim.     Metabolizma sisteminde önemli bir yere sahip olan tiroid bezlerinin çalışma sisteminde bozukluklar olmas

   , Yer: Sağlık

  • Frekanslar, ve onları yükseltmenin pratik yolları

   Frekanslar,ve onları yükseltmenin pratik yollarını anlatan bir yazı hepimize faydalı olmasını seçiyorum. İnsanların Frekansları : Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu (megahertz olarak ölçülüyor) ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. İnsan organizmasındaki trilyonlarca hücre hepsi kendi frekanslarında titreşir. Bütün bu titreşimlerin toplamı kişinin genel frekans spektrumunu belirlemektedir. İnsan organizmasının yaydığı farklı elektromanyeti

   , Yer: Sağlık

  • Migren Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Korunma Yolları ve Tedavisi

   Stresli zamanlarda, aşırı yorgun veya uykusuz olunduğunda her insanın az da olsa başı ağrıyabilir. Ama migren öyle bir hastalık ki, geldiği zaman en az 3 gün geçmez. Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bir durumdur. Ancak çağımızın hastalığı olan migren tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Migrenin belirtilerini, önleme yollarını ve tedavisi hakkında bilmediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.   Baş ağrısı neredeyse her insanın yaşadığı bir sorundur. Başı hiç ağrımayan ya da nadiren ağrıyan kişi

   , Yer: Sağlık

×
×
 • Yeni Oluştur...