Jump to content

Part rocket - In limine


nevermore

Önerilen Mesajlar

spacer.png

 

Modern müziğe ulaşma şeklimiz özetidir; unutulmaya başlanan, bakkalların aceleyle tuttuğu, çarpık yazılarla dolu not defteridir insani yanımız. Kapitalizmin bir ülkeye girdiğini nasıl anlarız? Ikea, McDonald’s ve idam.

Modernden sonra, özenle yaratılan her görsel malzemeyle, kafamıza sadece bir görüntü yerleştiriyorlar. öyle bir vizyon ki gördüğümüz resimde, hem onların gücü, hem yola gelmezseniz böyle olur tehdidi hem de başlatıp artık önünü alamadıkları felaketin yarattığı yıkım var. Diğer yanda, o görüntüyü reddederek kendi desenlerinin peşine koşanlar var. Tabii ki sayıları daha az, ne güzel. Kendi şarkılarına kendi görsellerini tercih ediyorlar, kaçış edebiyatı değil, kovuklara çekilme hareketi. Part rocket, işte, popüler müzik kanallarını atlayarak, kendi şarkılarına kendi görsellerini sunarak, doğaçlamalardan çıkmış, Godspeed you! Black emperor’dan Mogwai’ye, Tortoise’dan Low’a, güzel insanları selamlayarak, kendi albümlerini sunuyorlar. İlk albüm Good morning satellite standart gitar bas davul ile örülmüş, ikinci albüm Kneel before the throne and drink the blood of your own iki tane on dakikalık şarkıyla oluşmuş, özellikle “Cosby, bills and cash” bir trans hali. Ben nehre ters yüzerim diyen o azınlık için. 2008 yılı albümleri In limine ile diğerlerine yönelin..

[Part rocket albümlerini indir.]

 

R'K'NDAY

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...