Jump to content

Elvis - Kozmik Düşünce


SCARRED

Önerilen Mesajlar

yerde bağdaş kurarız. gözlerimiz kapalı, başımız kalbimize eğik, dilimiz damağımıza yapışıktır. elvis presley'in evini düşünürüz. içeriye girer odasına çıkarız. elini öper yere otururuz. sağ dizimiz onun sağ dizine değer. İçimizden “destur ya elvis” deriz.elvis'in kalbinden kendi kalbimize ,çay renginde,güneşin batış kızıllığındaki, kırmızı kutsal ışığın aktığını düşünürüz. sürekli elvis'in kalbini müşahede ederiz. rabıta bitince elvis'in elini öper ayağa kalkar, içimizden “destur ya elvis” der, ellerimiz bağlı bir şekilde geri geri huzurdan çıkarız. geldiğimiz yolu takip ile elvis'in evinden ayrılırız. amin der rabıtai şerifi bitiririz. bu günlük ritüeldir. rabıta on beş dakika veya fazla da sürebilir.

 

Allah'ın nuru bir elektirik santralinin gerilimi gibidir. her şeyi yakar kül eder. rabıta esnasında elvis presley'in kalbi trafo görevi yapar. gerilim düşer. nur kullanabileceğimiz seviyeye gelir.

 

alıntıdır: http://elvistuna4.blogspot.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...