Jump to content

Ne kadar oldu ? (Gnoxis)


Kermm

Önerilen Mesajlar

Uykusuz'un ne kadar oldu versiyonunu cesurca gnoxis'e uyarlamak istiyorum. Burada her hafta gnoxis içi söylemlerin bazılarını ve üzerlerinden ne kadar zaman geçtiğini yazıcam. Şahsi yani. Yorumda bulunabilirsiniz.

 

* Ensiferum13 isimli yöneticinin, üslup ve nezaket konusuna, "biz müşteri hizmetleri temsilcisi değiliz" lafıyla tepkisini bildireli ve "biz" ile bütün yöneticileri katalı. yaklaşık 2 ay.

* Bloody_Marry, heavy metal'i kastederek, "ben mesela satanist müziği dinlerim ama satanist değilim" deyip, heavy metal i satanist müziği yapalı yaklaşık 3.5 ay.

 

* İntihar etmek istediğini söyleyip, bunu foruma yansıtan Sulee isimli üyenin, pişman olup sonradan konuyu silmek istemesine yardım etmeyip 20'den fazla öğüt mesajı atılalı yaklaşık 4 ay.

 

* Aoidos tarafından, maymunların deney sonucu fahişelik yaptıkları konusuna, "onların değer yargıları farklı olabilir" denileli yaklaşık 7 ay olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Gnoxis Günlükleri ?

   Bu konu altında günlük yaşamtınızdan kesitlere yer veriyoruz . Ister bir fotoğraf,şarkı,durum,ruh hali (mood) ,bir çift sözünüzü paylaşın istersenizde buluşarak sanal geziler düzenleyin.  Herkese sevgilerimle iyi eğlenceler dilerim ?

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • KİNYAS VE KAYRA.(Hakan Günday) Yalnızlık hiç bu kadar güzel anlatılmamıştı.

   Kolay değildir yalnızlık. Öğrenilmesi gerekir. Tabiî eşleri öldükten sonra otuz dört yıl evlenmeden yaşayan yaşlı kadınların yalnızlığı değil bahsettiğim. Daha çok benim gibi, kendini dünyada üzerinde yaşayan tek canlı olarak gören ve hisseden adamların yalnızlığından bahsediyorum. Böyle bir tercihin nedeni yıllarca düşünülse bulunmaz. Çünkü tek bir nedeni yoktur insanları reddetmenin. Uzun bir süreçtir. Dokuz yaşlarında başlar ve gerçekten yalnız kalana kadar devam eder. Yalnızlık paranın çekti

   , Yer: Yazarlar

  • Gnoxis dilek ağacı

   http://www.grimme-institut.de/html/uploads/pics/zeit_gr.jpg     Lamba cini gibi hemen gerçekleştirmez bekleterek özleterek gerçeğe dönüştürür düşleri... Allahın hakkı 3 diye 3 le sınırlamaz dileklerimizi dileklerimizde düşlerimiz gibi sınırsız:)

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis Chat

   Chat odasının geri dönme ihtimali yok mudur acaba hala ileitişimi kolaylaştıran bi olaydı eskiler bilir biz bu uygulamayı geri istiyoruz çok kesin konuşuldu önceden ama lütfennnnn:clapping:

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis'te Birbirine Yakışan Çiftler......

   Evet sitemizde birbirine en çok yakışan çiftleri tahmin edelim...   bnce kata ve cruelty:rofl:

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...