Jump to content

Selamlar olsun sana Filistin


theangelofdeath

Önerilen Mesajlar

Filistine gösterilen hassasiyetin birazı Vatan için gösterilsin !

 

Angel dostum lafım sana değildir geneldir ,üstüne alma sakın!

 

Elbette önce insan ama şu an benim vatanım tehlikede ve 1. Öncelik Sadece ve Sadece Cumhuriyetimin sağlığıdır. Ben o insanları önemsemiyorum demedim ama ortada bir gerçek var biz Filistinli değiliz. Bizim gösterdiğimiz tepkinin çeyreğini Arap ülkeleri göstermiyor.

 

En şiddetli tepkiyi vermesi gereken Amerikan yalakası Mısır,Suudi Arabistan ve Lübnandır ! hani Hizbullah ne cehennemde? Neden yardım etmiyor Hamasa?

 

Biz kendimizi burada yırtalım elbet, tabiki tepkimizi göstereceğiz ama Filistinlilerin,Arapların katlettiği TÜRK Askerlerimizide asla unutmam.

 

Rahmetli Arafatın, Suriyedeki TERÖR ÖRGÜNÜN BEKA VADİSİNİN kontrolünün elinde yıllarca tuttuğunu ve Terörü desteklediğinide unutmamakta fayda var.

 

Bunlara rağmen bunun faturasını küçücük çocuklara,masum insanlara elbette kesmeyeceğiz ama bu kadar hiddeti kendi Vatanımız içinde göstermek zorundayız.

 

Önce Vatan! canımdan geçerim bu Vatan toprağından ,Atatürkçülükten Vazgeçmem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Ramazan bayraminiz kutlu olsun :)

   Tüm islam aleminin ve tüm insanlığın Ramazan Bayramı kutlu olsun dininiz yada inanışınız her ne olursa olsun bu ayın bolluk,bereket ve iyilik getirmesi dileğiyle....

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

  • Hepinizin Yeni Yılı Kutlu Olsun...

   efendim;   oğlum yeni yılda sevgili yapcam diyenlere,   yeni yıl yeni yıl da, yalnızım ben diyenlere,   noel baba türkmüş diyenlere,   türk değil la, türkler kırmızı giymez diyenlere,   içcem, şarhoş olcem, yeni yıla zil-zurna gircem diyenlere,   yeni yıl ne ayak la, gavur icadı diyenlere,   hindi yok lan, tavuk kessek diyenlere,   hindi gavur icadı diyenlere,   kırmızı don giycem uğur gelcek diyenlere,   kızmızı don gavur icadı diyenlere,   bu yıl varya çok pis sevgili yapcam diyenle

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Sana hayatın boyunca yardımcı olacak erk hayvanını buluyoruz?

   Sana Hayatın Boyunca Yardımcı Olan Ruhani Erk Hayvanını Buluyoruz! Bazı şamanlar, modern kültürün çocuklarının bunalım ve depresyon içerisinde, sağlıksız bir hayat sürmesinin sebebinin erk hayvanları ile bağlantılarının kopmuş olmasından ve bunu nasıl elde edeceklerini bilmediklerinden dolayı çaresiz kalmalarından kaynaklandığını ileri sürmektedirler. Erk hayvanı, en vahşi ve ilkel gücümüzü, ruhumuzun özünü simgeler. Onu keşfetmeniz durumunda hayatınız kolaylaşır, gücünüzü yönlendirebi

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • Son Olsun Dedikleriniz...

   Son olsun dediklerinizi yazabilirsiniz...

   , Yer: Forum Oyunları

  • 29 Ekim Kutlu olsun

   ‘Yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz!’ Mustafa Kemal Atatürk çoktan beri tasarladığı cumhuriyetin ilanı hazırlıklarını tamamlamıştı. 28 Ekim 1923 akşamı yakın arkadaşlarını Çankaya Köşkü’ne çağırdı ve onlara cumhuriyetin gerekliliğinden bahsetti. http://www.iyikidogdun.net/icerik/cici/g/post/toren.jpg Cumhuriyetin ilanı 29 Ekim 1923 günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunulan cumhuriyet önergesi, meclis tarafından kabul edildi. Böylece ülkemize getirdiği yeniliklerle milletimize her zaman ışı

   , Yer: Atatürk'çü Düşünce Kulübü

×
×
 • Yeni Oluştur...