Jump to content

En Sevdiğiniz Reklamlar?


karizmatik

Önerilen Mesajlar

Bu reklamda bir sınıf öğrenci oturmuşlar,tenefüste olsalar çünkü öğretmen yok ve bunlarda kravat yok veya önlük yakası kurdelesi yok.Yani yok yok sınıfta.:DÇıkıp oksijen almak yerine sınıfta şarkı söylüyorlar sırayla çıkan arkadaşlar hayallerini yazıyolar.Bir tane erkek öğrenci yok sınıfta çünkü saç bağlama kuralı var sınıfta :pNeyse sıra Elife gelmiş o da hayalini yazıyor,öğretmen olmak istiyormuş.Ama arkadaşları çok fena kızmıza Ayşe diye bir lakaptır takmışlar gidiyor.:rofl:Ayşe hırslanıyor zaman tünelinden geçiyor.7yıl geçiyor o arada ve öğretmen oluyor.Sınıfa giriyor bir bakıyor ki arkadaşları aynen duruyor.Sadece büyüyen Ayşe lakaplı Elif çünkü.Örüklü kız orda,keçi saçlı orda,arkadaki sarışın kız bile orda.:D:D:DAma değişmeyen şeyler var:Sınıfında aynı şarkı söyleniyor.İşin kötüsü talihsiz Elife hala Ayşe deniyor ve öğrencileri onun öğretmen olduğunu bile farketmiyorlar ki ona napıyorsun diyebilecek kadar rahatlar hem de Ayşe diyebiliyorlar öğretmenlerine.:blink::blink::blink:Ama kravat uygulaması gelmiş sınıfa sonunda.:clapping::clapping::clapping: sınıfında tek bir erkek öğrencinin olmamasından da erkek öğrencilerin Kardelen Ahmet öğretmenin dersinde olma ihtimalini mümkün kılıyor.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Hani bu Kardelen Ayşelerin erkek versiyonu,erkek öğrenciden kardelen olmasa gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sevdiğiniz Kokuları Söyler misiniz?

   İnsanı en hızlı bir şekilde yolculuğa çıkartan, farklı duygulara sürükleyen şey, kokulardır diye düşünüyorum.   Dünyada milyonlarca güzel koku varken birçoğundan bihaberiz. Gönüllü yahut zoraki olarak hapsolduğumuz şehirlerde sentetik kokuların içinde yaşayıp gidiyoruz.   Birçok parfüm, oda spreyi vs. kokusu bende anksiyeteye, çarpıntıya, migrene sebep oluyor.   Birkaç gündür bunu düşünüyorum; bir parfüm kokusu beni aniden huzursuz edebiliyorsa, bir başka koku aniden huzurlu da kılabilir o hâ

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Forumda En Sevdiğiniz Üç Üye?

   sayın bakalım   benimkiler: siLent coRpse Dark death CTUAB

   , Yer: Forum Oyunları

  • En Sevdiğiniz Film Replikleri

   http://www.sulinet.hu/ikep/2006/02/ericgengszter.jpg   Amma çok çıkar değil mi?   İmzamla başlayayım, Chopper filminden. Ana karakter (Eric Bana) iflah olmaz biri olduğu söylenince şöyle der:   Chopper: Beethoven'ı bile eleştirenler oldu. Hadi üçünün adını sayın sayabilirseniz.

   , Yer: Filmler

  • En Sevdiğiniz Burç Hangisidir?

   Anladık Akrep ve İkizler'den millet fena tırsıyor. Ama hep korkacak mıyız? Hiç yok mudur "Abi X burcundan yamuk yapan çıkmaz." dediğiniz, yada "Y burcunun doğası çok karizma." dediğiniz? Hiç yok mudur "Z burcundan olanların yanında kendimi çok mutlu oluyorum." dediğiniz? Hiç yok mudur... Neyse abartmayayım.

   , Yer: Burçlar

  • En Sevdiğiniz Alkollü İçki Hangisi?

   Bira   Rakı   Viski   Likör   Cin   Votka   Kanyak   Tekila   Sizce Hangisi?

   , Yer: Anketler

×
×
 • Yeni Oluştur...