Jump to content

Ünlülerin Evleri


Guest white_lion

Önerilen Mesajlar

Şimdi onun başka şeyi var sölemiyim ayıp :tongue: Fakat çok başarılı oyuncular var ,kazandığı parayı hakeden iyi şarkıcılar var. Britney falan gibileri işte bizim kısa süreli patlayıp köşeyi dönen güzel ve kof şarkıcılarımız gibi..

Birtek burada olanlar değil ki kimler nerelerde oturuyor. Türkiye de yok mu sanki? İki lafı bir araya getiremeyen kimler var ki ömür boyu çalışsan kapısını satın alamayacağın yerlerde oturuyorlar. Bu bir pazarlama işi. Kalitesiyle aradan sıyrılansa zaten sıyrılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sokak Kedilerinin de "Başlarını Sokacak" Evleri Olabilir!

   Sokak Kedilerinin de "Başlarını Sokacak" Evleri Olabilir!     Umarım ki bir gün herkes, sokaktaki hayvanların da bizler gibi özgürce ve güven içinde yaşama hakkına sahip olduklarının farkına varır ve onlara hak ettikleri saygıyı gösterir, yaşamsal alanlarını sağlar.   Seçim arifesi haliyle demeyin! Bu yazı seçim öncesine "denk geldi" gerçekten. Çünkü bahsi geçen "kedi evlerini" bendeniz henüz yeni keşfettim. Oysa bu proje neredeyse bir senelik ve bir ikincisi de yolda...   Didem Gökgöz..

   , Yer: Gündem

  • horoskopta evleri irdelersek :)

   kısaca natal haritada evlerin anlamlarını yazayım. 1. ev,dış görünüşümüz hareketlerimiz.davranışlarımız. 2.ev,maddi ev paramız paraya karşı yaklaşımımız para kazanma becerimizle ilgili konular 3.ev,kardeşler,kısa yollar akrabalar. 4.ev,kendi ailemiz,hayatımızın son zamanları 5. ev,aşkı veriş biçimi çocuklar hobilerimiz zevk anlayışımızi eğlenme şeklimiz. 6.ev,genel sağlığımız,genel iş ortamımızdaki tutumumuz.(ofis ortamı gibi) 7.ev,partner,eş,ortaklarımız açık düşmanlarımız. 8.ev,başkası

   , Yer: Gezegenler ve Evler

  • Ünlülerin Burçları

   FATİH SULTAN MEHMET: KOÇ BURCUNDAN, Doğumu 29 Mart 1432. Burcunun en önemli özeliği ağırkanlılara sabır göstermesi, cesur ve cüretkar olması…. Başkalarından, kendisinden bile önde olmak ister. Merih’in etkisindeki Koç, kendine has fikirler ve yaratıcı enejiyle dikkat çeker. İhtiraslı, soğukkanlıdır.   2. BAYAZIT (YILDIRIM): YAY Burcundan: 3 Aralık 1447 yılında doğmuştur. Cesur ve atılgandı. Ama halim selimdi. Şiir yazardı. Jüpiter’in etkisinde dine yönelik duyguları ağır bastı. Seyahatten, ilet

   , Yer: Burçlar

  • Ünlülerin Illuminati Bağlantıları

   Çok uzun görünebilir arkadaşlar ama öğrenmeniz gereken ve ciddi bir konu. Mutlak OKUYUN!!!   Bu sistemin adı Illuminati. Sistem, dünyayı ele geçirmiş durumda. ÖZELLİKE MÜZİK PİYASASI, inanamayacağınız şarkıcılar bilinçli-bilinçsiz olarak bu sisteme hizmet etmekte. Dünyayı yöneten büyük para babaları, misyonerler vs. istedikleri kişileri çıkarıp, istedikleri kişileri indiriyorlar. Sistemin Masonlarla da bağlantısı var. Kendilerine karşı çıkan herkesi ya ortadan kaldırıyorlar, ya da sindiriyorlar

   , Yer: Komplo Teorileri

  • Altını, mezarı, evleri koruyan büyüler var mı? Cinler korur mu?

   Gecen gün arkadaşlarla otururken bi konu içinde Ermeni büyüsü geçti. Arkadaşım evinin altında birşeyi korunulduğunu düşünüyor.Acaba böyle bir şey olabilir mi?

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...