Jump to content

Kızınız Olursa Adını Ne Koyarsınız?


karizmatik

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Adını Soyadını Yaz Gizli Aşığını Öğren

   Gizli aşığınız kim?   Dünya üzerinde kaderin sizi birbirine bağlamış olduğu birinin yürüdüğünün farkında mısınız? Talimatları uygulayın ve gizli aşığınızın kim olduğu açığa çıksın, gizli duygular isimlensin... İyi eğlenceler! adres sizde bi zahmet gizli aşığınızın fotoğrafını bizimle paylaşında bizde görelim

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • Adını Yaz Resmini Çizsin

   Sketch Swap   İnternette gezinirken denk geldim bu siteye:D Eğlenceli geldi bana, karşınıza gelen sayfaya mouse'la yazın adınızı ve submit edin resmi, size resminizi çizsin:D:D:D Şansıma güzel geldi resim ama başka isimlerle de denedim çok komik resimler çizio :rofl: bu arada resimleri bizlerle de paylaşın ki eğlenelim biras:p Aklıma gelmişken söleyeyim, el yazısı resimleri etkilio aynı isme farklı resimler de verio, ltf ilk yazdığınızda karşınıza çıkan resmi koyun forma:D:D:D   İşte ben:D:D:

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • Türk adını kullanan iş yerlerine uyarı!

   Adında “Türk” olan özel şir­ke­te, ırk­çı­lı­ğı çağ­rış­tır­dı­ğı ge­rek­çe­siy­le “Türk” ke­li­me­si­ni çı­kar­ma­sı için ya­zı gön­der­ildi. 5 GÜN İÇİNDE DEĞİŞTİRİN Er­zu­rum Ti­ca­ret Si­ci­li Mü­dür­lü­ğü ta­ra­fın­dan 1 Ni­san 2013’te ba­zı şir­ket­le­re gön­de­ri­len ya­zı­da “Türk Ti­ca­ret Ka­nu­nu­’nun 46. mad­de­si­nin 3. fık­ra­sın­da ‘Tür­k’, ‘Tür­ki­ye­’, ‘Cum­hu­ri­ye­t’, ‘Mil­li­’ ke­li­me­le­ri bir ti­ca­ret un­va­nı­na an­cak Ba­kan­lar Ku­ru­lu ka­ra­rıy­la ko­na­bi­lir.

   , Yer: Gündem

  • Uzmanların '2012 DA14' adını verdiği asteroit, Dünya'nın yakınından geçip gitti.

   http://www.haberler.com/haber-resimleri/893/uzayda-bir-sonraki-randevu-10-mart-ta-4338893_o.jpg   Uzmanların '2012 DA14' adını verdiği asteroit, Dünya'nın yakınından geçip gitti. Ancak Rusya'ya düşen meteor, dünyanın her an maruz kalabileceği kozmik bombardıman riskinin ciddiyetini bir kez daha ortaya koydu. Amerikalı astronomlar, genişliği 46 metre olan asteroit 2012 DA14'ün, dün Dünya'nın yakınından geçip gittiğini açıkladı. Yeryüzü ile arasında sadece 27 bin 599 kilometre kadar bir mesafe ka

   , Yer: Bilim & Teknoloji

×
×
 • Yeni Oluştur...