Jump to content

Telafi Edilemeyecek Durumlar


coldhellangel

Önerilen Mesajlar

büyük bir hava meydanın bekleme salonunda genç bir bayan uçağına binmeyi bekliyordu... beklerken sıkılammamak için yanına dergi ve biraz kurabiye aldı.

 

kurabiyelerin durduğu sephanın yanına bir adam oturdu ve dergisini açıp okumaya aşladı.genç kadın ilk kurabiyesini aldı.adamda bir tane alınca kadın çok rahatsız oldu ve içinden 'sinir bir şey havamda olsaydım onu yumruklardım' diye düşündü.

 

bayan bir kurabbiye alıyor adamda bir tane alıyordu.çıldırmak üzereydi bayan ama olay çıkarmakta istemiyordu.

 

son kurabiye kalınca kadın 'bu küstah adam şimdi ne yapacak?' diye düşündü. adam son kurabiyeyi aldı ikiye bölüp bir parçasını kadına uzattı. çok öfkelenmişti kadın bu kadarıda fazla artık diyordu içinden. ve sinirli bir şekilde kalktı fırladı yerinden.

 

uçaktaki koltuğuna oturdu gözlüğünü almak için çantasına yöneldi. ne görsün! kurabiye paketi açılmamış çantasında duruyordu.

 

çok utandı büyük bir yanlış yaptığının farkına vardı.kurabiyelerin paketini hiç açmadan çantasına koyduğunu unutmuştu.oysaki adam hiç sinirlenmeden gocunmadan kadınla kurabiyelerini paylaşmıştı.

 

kadın ise kurabiyelerinin paylaşıldığını düşünerek çok sinirlenmişti.ve şimdi bu durumu telafi edicek şansı yoktu. özür dileme olanağı kalmamıştı.

 

telafi edemeyeceğimiz dört durum vardır;

 

http://img204.imageshack.us/img204/5203/resim14cw4ug3.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/resim14cw4ug3.jpg/1/w640.png

 

http://img353.imageshack.us/img353/8717/resim15co5ta1.jpg

http://img353.imageshack.us/img353/resim15co5ta1.jpg/1/w532.png

 

http://img204.imageshack.us/img204/7172/resim16ro6ct7.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/resim16ro6ct7.jpg/1/w512.png

 

http://img204.imageshack.us/img204/8360/resim17ub8rc0.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/resim17ub8rc0.jpg/1/w494.png

 

HERŞEYIN KIYMETINI ELINDEYKEN YANINDAYKEN BILKI SAPASAGLAM TUTKİ SEN YORULDUGUNDA O SENI BIRAKMASIN ELINDEN KAYDIGINDA BELKİDE ÇOK ÜZÜLÜRSÜN AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Paranormal Olayları Arttıran Durumlar

   Paranormal olayları arttıran veya portal açılmasına neden olan bazı durumlar var. Su kıyısındaki şehirlerde, adalarda, akarsuya yakın yerlerde paranormal olaylar daha çok olur. Buna verilecek çok örnek var. Aklıma gelenlerden biri Povelia Adası, diğeri de içinden akarsu geçen ve içinde çok güçlü varlıkların olduğu Brookdale Lodge oteli. İnsanların veya hayvanların olumsuz enerjileri portal açılmasına neden olabiliyor. Savaş meydanları, kölelerin tutsak edildiği yerler, mezbahalar, köpek dövüş

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • 3-4 gündür gerçekleşen anormal durumlar

   Herkese şanslı günler dilerim.Sizin son haftanız nasıl geçti bilmiyorum fakat şu 1 haftadır ben ve çevremdeki parapsikolojiyle ilgilenen arkadaşlarım-ki sayımız 30-40 arası-oldukça kötü günler geçirmeye başladık.Hepimiz kötü rüyalar görüyoruz ve ya 04-05 den önce yatamıyoruz.Ezan sesleri duyan arkadaşlar var.Kırmızı gözlü varlıklar gören arkadaşlarım var.Hepimiz sinirliyiz.Ve hiçbirimiz daha önce böyle bir hafta geçirdiğimizi bilmiyoruz.Bir tahmini veya bilgisi olan arkadaşları bekliyorum

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Astrolojide birden fazla evlilik ve boşanma getiren durumlar ve satürn tutkalı

   Birden fazla evlilik için:     * Asc - Dsc aksının değişken burçlarda olması ( ikizler-yay özellikle )     * 7.evdeki jüpiter     * Terazi burcundaki Jüpiter ( ve belki bir tanede kişisel gezegen )     * 7.evde 1 den fazla gezegen olması     * Kollektiflerden Uranüs ve Neptün etkileri ( natal yada transit )     * 7.ev yöneticisinin Jüpiter yada Uranüsle bağlantıları     gibi göstergeler ön planda olabilir.     Tabii her zaman dediğim gibi bu göstergeler KESİN sonuca işaret etmeyecektir.

   , Yer: Astroloji

  • Telepati de tıbbi ve psikolojik durumlar

   [TABLE] [TR] [TD]« :» [/TD] [TD]http://www.golgelerkitabi.com/forum/Themes/ayisigi/images/buttons/quote.gif[/TD] [/TR] [/TABLE] Telepati üzerine çeşitli deneyler bilimsel laboratuvarlarda binlerce kez yinelenmiş, iki insan arasındaki telepatik malumat alışverişinin gerçekliği üzerine karşı konulmaz kanıtlar elde edilmiştir. Telepati olgusunun varlığını hiç bir kuşkuya düşmeden kabul edebilir ve artık. Bu olgunun nasıl meydana geldiğini araştırmaya başlayabiliriz. Telepatinin anlaşılması

   , Yer: Telepati

  • Karmik Telafi

   Negatif Karmalar   Karma meselesi, zannedildiğinden çok daha muğlak ve bütün hayatımızı kontrol eden bir sistemdir. Bu Sanskritçe kelime, artık günlük dilimizde de kullanılmaktadır. Hayatımızın akışı içerisinde yaptığımız en büyük mücadele, aslında negatif karmalarımızdan kurtulma mücadelesidir. Negatif karmalar gibi pozitif karmalar da vardır; onlar, negatif karmalarımızın bizi daha hızlı terk etmelerine yarayacak olan imkanları taşırlar. Negatif karma-pozitif karma dediğimizde, enerjinin neg

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

×
×
 • Yeni Oluştur...