Jump to content

Burçların Cinsel Uyumları


axcd82

Konuyu  

234 üye oy kullandı

 1. 1. Konuyu

  • beğendim
   178
  • beğenmedim
   56


Önerilen Mesajlar

Koç Burcu :

Koç ile Koç : Cinsel açıdan koç kadını koç erkeğine hükmetmeye kalkar.İlk başta erkek bundan mutluymuş gibi görünse de, bir süre sonra aralarındaki ilişki tamamen bir hükmetme savaşına dönüşür. Her ne kadar işin başında umut varsa da, beraberlik ilerledikçe cinsel ilişkiler de gittikçe tatsızlaşır ve ilk günleri aratmaya başlar. İdeal bir ilişki değildir.

Koç ile Boğa : Koç-Boğa ilişkisinde kesinlikle koç boğadan daha etkindir. Boğa nadiren heyecanlanırken Koç ta durum tam aksinedir. Önderlik derhal eline alır.Bu durumda ilişki zevkin doruk noktasına çıkabilir. Boğa hep pasif kalacak olursa zorlanır. O mutlaka dengeyi kurmalıdır. Her şeye rağmen bata iyi gitse de, bu ilişki ilerisi açısından uyumsuz sayılabilir.

Koç ile İkizler : Her iki burçta hareketli tipler olduğundan cinsel ilişkileri oldukça renklidir. İkizlerin kurnazlığı sayesinde koç un hükmetme duygularını frenleyebilir. Koç alenidir. Ne yapacağını ve ne isteyeceğini bilir. İkizlerin dalavereciliği devam ettiği sürece bu ilişki yürür. İkizlerin cinsel yasaklara karı oluşu koça biraz ağır gelebilir.

Koç ile Yengeç : Genel olarak bu ikili cinsellikte güçlü bir çekim içindedirler. Ancak her şeye rağmen Koç Yengeçte istediğini bulamaz. Aralarındaki tutku bitince yavaş yavaş münakaşalar balar. Yapı ve mizaç olarak uyumsuz oldukları için yatak odası onlara zinden olmaya başlayacaktır. Hafif başlayan rüzgar gittikçe fırtınaya dönüşür.

Koç ile Aslan : İki ateş grubu burcu olan bu ikili cinsel açıdan iyi anlaşabilir. Aslanın cinsel gücü iyidir. Ancak koçun bunu övmesi gerekir. Aslan da koçun hükmetme duygusunu fazla kısıtlamayarak dengelerse ilişkiler iyi olur. Bu ikili arasında daima dolaylılıktan uzak bir yalınlık vardır. Her ikisi de ateşli birer tip olduklarından cinsel yaşamları bağdaşabilir.

Koç ile Başak : Koç başağın cinselliğine sesiz ve kontrollü hareketlerine bayılır. Başak ise koçun cesaretine tav olur. Ancak onun sevişmesiyle olan ayrılıklarını kabullenmez. Esasında her ikisinin de cinsel anlayışları birbirinden çok farklıdır. Dönem,dönem eğlenceli ve hareketli ak maceraları yaşayabilirler. Ne var ki, bu ikilinin cinsel beraberlikleri uzun ömürlü değildir.

 

Koç ile Terazi : Bu ikilinin her bir ferdi de, cinsel hazza düşkündür. Koçun aşırı ileri gitme isteği teraziye ters gelebilir. Cinsel yaşamlarında bazı detayları uygulamaları icap eder. Sonsuz bir ilişki söz konusu değilse, fiziksel birleme cinsel yönden yeterli olabilir. Genel anlamda bu ikilinin cinsel uyumu için söylenilecek şey, kısa süreli bir çekim içinde olduklarıdır.

Koç ile Akrep : Bu ikili her bakımdan güçlü cinsellik özellikleri taşıyan bir çifttir. Her ikisi de Mars özelliğinden de bilindiği gibi sex sembolüdürler. Fiziksel enerjileri son derece güçlü kimselerdir. Cinsel çekimleriyle karşılıklı harikalar yaratabilirler. Ancak kışkırtıcılıklarının yanı sıra hayal kırıklığı yaşamaları da muhtemeldir. Birliktelikleri tutarsız olarak sonuçlanabilir.

Koç ile Yay : Ateş grubunun iki elemanı olan bu burçlar mücadeleci oldukları için cinsellik açısından da bazı çatışmalara girebilirler. Yaydaki huzursuzluğu ortadan kaldırabildiği takdirde koç burcu onunla çok güzel sevişebilir. Fiziksel istemler her ikisinde de karılıklıdır. Birbirlerine güçlü bir cinsel çekim duyan bu ikili mükemmelce anlaşabilirler.

Koç ile Oğlak : Oğlağın namusa verdiği değerle koçun gelecekteki yaşama bakı açısı arasında farklar vardır. Oğlağın belirli bir sevime zamanı seçmesiyle ve sınırlı oluşuyla koçun aceleciliği ve sınır tanımazlığı çatışabilir. Ancak yine de koç oğlaktaki cinsel dürtüleri uyandırabilir. Her ne kadar zıt görünüyorlarsa da bu ikili cinsellikte iyi anlaşabilir.

Koç ile Kova : Yapı olarak biraz daha geri planda kalan Kovanın karısında koç oldukça aktiftir. Aralarında ilişki hem fiziksel yönden enerji dolu,hem de yaratıcılık dolu olur. Kovanın hayalciliğiyle koç duygusal olarak bağa çıkabilirse, ilişki mükemmel olur. Ancak bu ikili arasındaki cinsellik illa ki alışılmamış ve olaylı bir ilişki olarak gerçekleşecektir.

Koç ile Balık : Koçun canlılığıyla verdiği güven balığı etkiler. Balığın koçun bedenini kullanmaktaki sezgileri ise koçu çok etkiler ve azdırır. Büyük cinsel fantezileri olan balığın bu fantezileri koç tarafından uygulamaya konulduğunda ortaya harika bir cinsel tablo çıkar. Balık pasif gibi görünmekle beraber, oldukça azgın olan koçu etkilemeyi çok iyi bilir

BOĞA ve UYUM :

Boğa ile Koç : Boğa sekste aceleci değildir. Koç ise tam tersi. Bu kilinin cinsel olarak anlaşabilmeleri için koçun boğada olmayan yaratıcılığı ona öretmesi gerekir. Bu durumda boğa koça ateşlice cevap verebilir. En önemli öğelerden biri de,Koçun kaçamaklarına boğanın göz yumabilmesidir. Kişilikler bayağı farklı olduğundan bu ikilinin cinsel uyumu pek yoktur.

Boğa ile Boğa : Ne kadar aynı burcun kişileriyseler de cinsellikte genel olarak pek uyumlu sayılmazlar. Boğanın erkeği ilişkinin bedeni yönündeyken, kadını duygusallık peşindedir. Kadını aldatılmaktan nefret eder ve erkeğinden başkasını düşünmez. Erkek Boğanın ise gözü dışarıdadır. İlişkileri zevkli ama kalıcılık arz eden bir düzeyde değildir.

Boğa ile İkizler : Biri birileriyle cinsel açıdan hiç alakasız bir ikili. Boğanın dogmaları ve sabitliği ile ikizlerin seksteki hareketliliği hiç uyumaz. Boğa her şeyde olduğu gibi cinsellikte de programcı ve statiktir. İkizler ise sınır tanımaz ve statikliğe sinirlenir. Onun sanatçı ve yaratıcı yapısı boğanın ilgisini çekebilir ama, cinsel açıdan ilişkileri bir türlü yürümez.

Boğa ile Yengeç : Bu ikilinin cinsel uyumu oldukça iyidir. Yengecin cinsel hareketliliği boğaya dokunmaz. Her ikisi de sağlamcı olduklarından seksteki kasıtlı gecikmeler ve geciktirmeler her ikisinin de hoşuna gider. Tutkulu ve heyecanlı bir cinsel yaşantıyı severler. Bir birlerinde biraz ışık bulurlarsa cinsel uyumları doğrusu harikuladedir.

Boğa ile Aslan : Boğanın tembelliği ile aslanın neşeliliği pek bağdamaz. Aslan cinsellikte sevişme zamanını kendi belirlemek ister. Cinsel birleşmede ise oldukça müşkülpesenttir. Oysa boğa da cinsellikte bencildir. Bu bakımdan ikili cinsel bakımdan ideal bir karığımı sergileyemezler. Her geçen gün sorunlar büyür. Gelecek için güzel bir ilişki pek söz konusu değildir.

Boğa ile Başak : Boğa bedensel zevkine düşkündür. Oysa bazı kurallara olan boğanın bu bağımlılığı boğayı sıkar. Boğanın ölçülü biçili cinselliği boğanın hayli çok olan cinsel isteklerine hitap etmeyebilir. Başak biraz yorulur. Ancak her şeye rağmen bu kili cinsel bakımdan iyi anlaşırlar. Cinsel uyum sağlandığında bu uyum uzun ömürlü olabilir.

Boğa ile Terazi : Bu ikilinin cinsel uyumunda baş rol teraziye düşer.Terazi ilişkiyi renklendirmek için gerekli hareketi sağlayabilir. Boğada bu çabaya katıldığı takdirde aralarında güzel bir uyum başlar. Boğanın cinsel gücü ile terazinin hisliliği birleşir ve ortaya mükemmel bir ikili çıkabilir. Bu ikilinin ilişkilerinin uzun vadeli olacağı rahatça söylenebilir.

Boğa ile Akrep : Bilindiği gibi en büyük yıldırım aşkları boğa ile akrep arasında yaşanır. Dış dünyayla pek alakadar olmayan ikilinin tek ortak noktaları cinselliktir. Boğa inatçıdır. Ancak akrebin de sinirliliği ve kızgınlığı hiçte çekilecek gibi değildir. Uzun sözün kısası Boğa-akrep ilişkisi daima cinsel yönden başarılı ve uzun ömürlü olur. Her ikisi de cinselliğe düşkündür.

Boğa ile Yay : Yayın cinsel performansı sayesinde cinselliğe bir hayli meraklı olan boğa çok iyi tatmin olur. Ancak boğanın ayak uyduramadığı özellik olur olmaz yer ve zamanda yapılan sekstir. Yay bundan hoşlanır ve sınır tanımayabilir. Boğa ise yayı sınırlandırmaya çalışır. Ama bu ikilinin cinsel yaşamları beraberce iyi gider. Cinsel uyumlulukları gayet iyidir.

Boğa ile Oğlak : İki burç ta kuralcı bir cinselliğe sahiptirler. Ne Boğa ne oğlak olur olmaz zamanlarda seksten hoşlanmazlar. Bu bakımdan fikirleri birbirini tutar. Ancak boğanın istediğini elde etme çabası bazen oğlağı sıkabilir. İkisi de romantik tipler sayılmadıklarından aralarında iyi bir cinsel beraberlik kurulabilir. Çünkü ikisi de cinselliğin fiziğine bakarlar.

Boğa ile Kova : Boğa cinselliğin fiziksel kısmına meraklıdır. Kova ise daha ziyade aşkın düğünsel yanıyla ilgilenir. Bu bakımdan boğanın aşırı cinsel beklentilerinden hoşlanmayabilir. Ancak erotizmden hoşlanan kova,boğada alaka uyandırır. Kafaca birlemedikleri gibi cinsel yönden de pek ideal bir ikili değildirler. İlişki uzun ömürlü değildir.

Boğa ile Balık : Boğanın cinselliğe merakı ile balığın fantezi dünyası birleştiği zaman ortaya ilginç bir uyum çıkabilir. Balıktaki fantezi gücünü boğa açığa çıkarmaya çalışır. Yani bu ikilinin ilişkisinde büyük rol boğanındır. Bazen balığın fantezileri ona zor gelebilir. Her şeye rağmen bu ikilinin cinsel uyumları gayet iyidir. Uzun vadeli bir beraberlik olması söz konusu.

İKİZLER VE UYUM :

İkizler ile Koç : Koçun şehvetliliğiyle ikizlerin cinsel yaşamındaki çeşit merakı çok güzel bağdaşır. İkizlerin nazcı karakteri koçu daha da fazla tahrik eder. Bu ikili cinsel bakımdan birbirlerine çok yakındır. Hele,hele bir da koç ikizleri sağlam temalara yönlendirecek olursa ortaya harikulade bir beraberlik çıkar. Cinsel yabamdaki bu uyumluluk uzun süreli olabilir.

İkizler ve Boğa : İkizler flört tutkunudur. Boğa ise kıskanç ve statik. Bu bakımdan bu ikilinin cinsel yaşamlarında uyumlu olabilmeleri zordur. Boğanın bu kısıtlayıcılığından ikizler kolayca sıkılır. Zaten bu huylarından dolayı da boğa ikizlere güvenemez. Uzun lafın kısası bu ikilinin cinsel uyumları hem iye değildir. Hem de uzun vadeli bir beraberlik olmaz.

İkizler ile İkizler : Hemen hemen yürümeyecek bir ikili ilişki. Her ikisi de daldan dala konduklarından bir yere varamazlar. İkisi de flörtçüdür. Her ikisi de çabuk sıkılır. Geçici olmak kaydıyla bir cinsel çekim oluşabilir. Ancak bu uzun süreli değildir. Birbirlerine benzeyen bu ikilinin ilişkileri çabuk kopar ve salıklı bir yere varmaz. Uyumlu değillerdir.

İkizler ile Yengeç : Dışadönük ikizler ile içedönük Yengecin ilişkisi oldukça zordur. İkizler bin türlü aşk oyunu yaparken yengeç utanabilir. Onun biraz övgüye ihtiyacı vardır. Mizaçları hiç uymadığı için bunlar yatak odasına da olumsuz olarak yansır. Beraberlik devam ettikçe aralarındaki bağdama yavaş yavaş kopar. Cinsel bakımdan ideal bir ikili değillerdir.

İkizler ile Aslan : İkizler aslan ilişkisinde ikizler çok mühim bir rol oynar. Cinsel oyunlarda çok atak ve kurnaz oluşu ve fantezileri aslanı ziyadesiyle etkiler. Aslan oldukça şaşırır, ancak ikizlerin tavrına da bayılır. Ondan herhangi bir konuda şüphelenmez. Hatta onun kendi yolunu izlediğini düşünüp, memnun dahi olur. Cinsel ilişkileri tek kelimeyle mükemmel ve uzun ömürlüdür.

İkizler ile Başak : Bu ikilinin cinsel ilişkilerinin pek iyi olduğu söylenemez. Başak cinsel konularda sabit fikirli ikizler ise deli doludur. Başağın mesafeli tutumu ikizlere. ikizlerin pervasız tutumu ise bağaya ters gelir. Hele hele başak ikizlerin cinsel davranışlarını da eleştirmeye başlayınca iş yolundan iyice çıkar. Bu ikilinin cinsellikleri hiç bağdaşmaz.

İkizler ile Terazi : İkizlerin biraz aşırılığa kaçmasını terazi dengeleyebilir. Esasında zaten fikir olarak da anlaşırlar. Her ikisi de sevgiye büyük önem verir. Sahiplenme ve kıskançlık duyguları dengelidir. Bu bakımdan aralarında kolay kolay anlamazlık çıkmaz. Bu ikilinin cinsel yaşantıları da birbirleriyle uyumlu ve uzun vadeli beraberliğe müsait bir ilişkidir.

İkizler ile Akrep : Akrebin kıskançlığı ile ikizlerin vefasızlığı çatışır. Cinsel açıdan uyumlu olabilirler. Ancak mizaçları bağdaşmadığından temelde bu ilişki umut getirmez. Akrep biraz baş rol oynarsa ilişki sürebilir. Ancak bir süre iler yürüse bile,zaman dilimi uzadıkça ortaya cinsellik de dahil olmak üzere çeşitli sorunlar çıkacaktır. Bu ikili iyi anlayamaz denilebilir.

İkizler ile Yay : Değişken iki burç olan ikizler ve yay birbirlerine çekilirler. Zıt burç olmalarına rağmen ikisi de birbirini sahiplenmeye dayanamaz. İkisi de maceracıdır. Aralarındaki ilişki de bir macera anında birdenbire başlar. İkizler yayın yataktaki durumunu eleştirmeye başlayabilir. Bu da yayı sıkar. Aralarındaki cinsel çekim iyidir ama, biraz uğraşmaları gerekir.

İkizler ile Oğlak : İkizlerin pervasızca olan cinsel davranışları muhafazakar oğlağa hayli ters gelir. Çünkü o statiktir. İkizleri hafif meşrep olarak düşünür. İkizler anı değerlendirmek isterken, oğlak para, iş gibi daha birçok konuyu düşünür. Cinsellik oğlak için bir gereksinim ikizler için ise hayat boyunca süren bir tutkudur. Pek parlak olmasa da uyuşurlar.

İkizler ile Kova : İkizler ile en iyi anlaşabilen burçlardan biri Kova’dır. Kovanın fantezilerini İkizler büyük bir duyarlılıkla alır ve bunlara katılır. Ortaya maceralarla dolu bir aşk çıkabilir. İlişkilerinde zaman zaman fırtınalar esebilir. Ancak bütün bunlara rağmen ikilinin uyumları kolay kolay bozulmaz. Cinsellikleri tutku dolu değildir ama,sevgi doludur. Bu ikili yaşam yolunda rahatça ilerleyebilir.

İkizler ile Balık : İkizler balığın yanında ikili ilişkilerden biraz daha fiziksel zevk almaya eğilimlidir. Balık ise biraz daha duygusaldır ve sevilme teknikleri üzerinde devamlı hayaller üretir. Her ikisi de kendi yolunda yürümek ister. Güvensizlik her ikisi için de en büyük düşmandır. Çünkü ikisi de güvenmez. Bu ikilinin uyumu pek iyi değildir.

YENGEÇ VE UYUM :

Yengeç ile Koç : Yengece koç biraz maceracı gelir. Çünkü o biraz daha radikaldir. Ayrıca yengeç fazlasıyla kıskanç olduğu içinde koçun serbestiliğinden sıkıntı duyar. Biri birinin kıskançlığından, diğeri ise onun sivri dilinden şikayet eder. Cinsellikleri prensipler haricinde iyidir. Ancak iki inatçı ısrarcıdır da. Yatakta anlaşabilirler ama uzun ömürlü olmaz bu iş.

Yengeç ile Boğa : Yengecin ateşliliğiyle Boğanın cinselliği bağdaşır. Bu ikilinin her ferdi tutkulu ve evcimendir. Kolay kolay evden dışarı çıkmazlar ve yatakta da birbirleriyle yetinirler. Boğa yumuşak davranarak yengecin sorunlarını çözer.Yengeç de ona nazik davranır. Uzun lafın kısası hem fikirsel hem de cinsellik de çok iyi anlaşabilir bu ikili.

Yengeç ile İkizler : Eğlenceye düşkün,bir yerden bir yere konan ikizler yengecin güvensizliğini arttırır. Yengeç kıskanç olduğu için ikizlerin pervasızlığından hoşlanmaz. Kendi de cinsel yönden güçlü olmasına rağmen ikizlerin sınır tanımaması ona batar. Cinsel olarak iyi anlaşabilmelerine rağmen fikirler tutmadığı için bu ilişki uzun vadeli olamayacaktır.

Yengeç ile Yengeç : Her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından ortaya bir heyecan faktörü çıkmaz. Zıtlık ve kontrast yoktur. Duygusallıkları birbirlerini olumsuz etkiler ve sorunlar çıkmaya balar. Birbirlerini bol bol eleştirirler. Yatak odasında her şey bitebilir. Çünkü fiziksel açıdan acayip bir çekim vardır aralarında. İkisi de şehvetlidir. Ancak bu ilişki uzun ömürlü değildir.

Yengeç ile Aslan : Yengeç değişken bir karakter gösterir. Aslan ise bunu dengelemeye çalışır. Yengecin istediği güveni aslan ona verir. Yengeç ise aslanın övülmeyi ne kadar sevdiğini bilirse,bunu becerir ve aslanın sevgisine sahip olur. Cinsellikleri çok iyi uyuşur. Yengecin ateşi aslanın da güçlü cinselliği mükemmelce tatmin eder. Bu ilişki uzun vadeli de olabilir dorusu.

Yengeç ile Başak : Başak duygularını pek belli etmemeğe çalışır. Ancak yengeç bunun farkındadır. Başak biraz daha mantıkçıdır ama,yengeçte ona oranla daha hassastır. Aralarında sıcak bir sevgi oluşur. İşin en garip yönü ikisinin de utangaç olmalarıdır. Buna rağmen bu ikilinin cinsel uyumları mükemmeldir. Birbirlerini usulca tahrik eder, çılgınca seks yapabilirler.

Yengeç ile terazi : Terazi yengecin değişik ruh halini anlamakta zorluk çeker. İlgisiz tutumu ise yengece çok batar. Her ikisi de hislidir. Ancak yengeç teraziye göre daha içine kapanıktır. Duygulu terazi ile cinselliği güçlü yengeç yatak odasında çok iyi anlaşır. Terazi yengeçten başka ilişkilere koşarsa bu ilişki bitebilir. Oysa ikisi de cinsellikten hoşlanırlar.

Yengeç ile Akrep : Mükemmel bir ikilidir. Yengeç cinsel ilişkide duyarlı, akrepse tutkuludur. İkisinin birleşiminden nefis bir cinsel uyum doğar. Akrep boyuna yengeci kıskanır, çünkü yengeç beraber olduğu kişiye çok sadıktır. Böyle ufak, tefek problemlere rağmen bu ikili birbirleriyle çok iyi oluşur ve ideal bir yatak ilişkisini ortaya çıkartabilir.

Yengeç ile Yay : gerek fikirsel, gerekse bedensel olarak hiç anlaşamayan bir ikili. Tüm istekleri tamamen zıttır. Yengeç sevgi dünyasına ne kadar bağlıysa ,yayın da o kadar gözü dışarıdadır. Geleceği yaşamaya çalışan yengeçle,anı yaşayan yay hiç bağdaşamaz. Ayrıca yay cinsel balarla bağlanmaktan hiç hoşlanmaz ama yengeç kıskacını taktığını bırakmaz. İkili iş yapmaz.

Yengeç ile Oğlak : Yengeç duygusal olduğu için sevgiden çok şey bekler. Oysa hayli maddeci olan oğlak ona istediklerini veremez. Ancak aralarında anormal bir cinsel çekim vardır. İlişkileri tutarsızdır. Her biri bir başka fikri savunduğu için uzun ömürlü bir arkadaşlık söz konusu değildir. Uzun vade de ilişki yürümez. Ancak yatakta mükemmeldir bu ikili.

Yengeç ile Kova : Yengecin benliğini, kovanın bağımsız tavırları incitir.Yengeç ne kadar sabitse,kova da o kadar maceracıdır yengeç için. Duygusal isteklerine sırt çeviren kova ile yengecin uzun süreli bir beraberlik kurmaları zordur. Ancak her şeye rağmen bu ikili cinsellik açısından nefistir. Ancak yatağı terk edince ilişki de sallanmaya başlayacak demektir.

Yengeç ile Balık : Sevgiye çok önem veren bu ikili cinsel açıdan da mükemmel bir ikilidir. Canlarının, bencilliklerinin istediklerini birbirlerine verirler. Yengeç genel olarak yöneticidir. Onun aktif seviciliği balığı çok etkiler. Onun tuhaflıklarını yengeç çözer. Hem kısa, hem uzun vadede bu ilişki hayırlıdır. İkili yataktan kolay,kolay çıkmayacaktır denebilir.

ASLAN VE UYUM :

Aslan ile Koç : Ateş grubunun iki elemanı olan aslan ve koç birbirleriyle iyi anlaşır. Her ikisi de sekse epeyce ilgi duyduklarından bu ikilinin cinsel uyumu mükemmeldir. Her ikisi de ateşli ve tutkulu tiplerdir. Koçun önderlik istekiyle aslanın hükmetme isteği çoğunlukla çatışır. Ancak her şeye rağmen bu ikilinin cinsel ilişkileri hem uyumlu hem de uzun vadelidir.

Aslan ile Boğa : Aslan coşkulu, boğa ise tekdüzedir. Bu bakımdan ikili zaman,zaman çatışabilir. Ancak ikisi de sevgi dolu oldukları için aralarında güzel bir aşk yaşanabilir. Biri para harcamaya bayılırken, diğeri tutumluluğuyla onu sıkar. Bütün bunlara rağmen bu ikilinin cinsel beraberlikleri yürür. Ancak ilişkinin uzun ömürlü olacak söylenemez.

Aslan ile İkizler : İkizlerin hafif meşrepliliği ile aslanın krallığı biraz zor bağdaşabilir. İkizlerin zekice davranması gerekir. Cinsel bakımdan bunu yapabilir ve aslanı heyecanlandırıp çileden çıkartarak güzel bir ilişki kurabilir. Aslanın kişilik olarak daha güçlü olduğu için dizginleri eline alır. Böylece çok hoş bir ilişki doğar ve uzun ömürlü de olur. İkilinin cinsel uyumu iyidir.

Aslan ile Yengeç : Aslanın istediği ilişki daha yüzeyselken, yengeç daha hissidir. Aslan yengece istediği pek çok şeyi verir. Ancak oda ondan hayranlığını anlatmasını ve bunu belli etmesini ister. Yengecin en büyük cinsel özelliği cinsel tutkudan daima fazlasını istemesidir. İkili birbirlerinin dilediklerini yaparlarsa cinsel bakımdan iyi anlaşabilirler.

Aslan ile Aslan : İki Aslanın beraberliği oldukça zordur. Çünkü ikisi de “ Ben der ”. Ancak her şeye rağmen ikili sağlıklı bir benlik savunuculuğu yaparlarsa ortaya biz kavramı çıkabilir. O zaman bu ikili hem romantik açıdan, hem de cinsel açıdan anlaşabilir. Böyle bir durumu yaratabilirlerse uzun ömürlü bir beraberlik ve sağlıklı bir cinsel yaşantı sürdürebilirler.

Aslan ile Başak : Aslanın hükmetme duygusuyla başağın hükmedilmekten hoşlanmayan tutumu birbirine uymaz. Hele hele başağın eleştirileri yoğunlaştıkça, aslanın da kükremeleri artacaktır. Ayrıca aslan yatak odasında da verdiği cinsel tepkilerle sorun çıkartabilir. Bu ikili arasında öyle böyle bir cinsel ilişki kurulabilir ama, bu uzun ömürlü bir ilişki değildir.

Aslan ile Terazi : Aslan kendini biraz frenleyip terazinin uyumuna ayak uydurabilirse ortaya mutlu bir beraberlik çıkabilir. Terazi kolayca ateşlenir. Aslan ise ondan fizik olarak daha cinseldir. Ayrıca aslanın yataktaki yaklaşımlarına terazi saygı gösterebilirse bu ikili cinsel bakımdan hem iyi anlaşır hem de, bu ilişkiyi uzun ömürlü bir hale getirebilirler.

Aslan ile Akrep : Uyumlu olmalarına rağmen her ikisinin de hükmetme duyguları birbirleriyle çatışır. Tek engel budur beraber olamamaları için. Oysa yatağa gidildiğinde ortaya o kadar güzel bir uyum çıkar ki, bu ikilinin yapamayacağı bir şey yok gibidir. Ancak aslanın istediği saygıyı akrepte bulması biraz zordur. Dehşetli bir cinsel uyum. Ancak uzun vadeli değildir.

Aslan ile Yay : İkili, aşkı sanki bir maceraymış gibi görür. Her ikisi de dışadönük tiplerdir. Her ikisi de ateşlidir. Beraberken durmadan cinsel birleşmeye girmek sanki adetleridir. Aslan yayın cinsel tahriklerine hemen kapılır. Uzun sözün kısası aslan ile yay her bakımdan anlaşan bir ikili oldukları gibi beraberlikleri de çoğunlukla uzun ömürlü olur. Harika bir birleşim.

Aslan ile Oğlak : Aslan oğlağa göre daha romantiktir. Oğlak ise maddi.İkisinin bu farklı tutumları birbirine zıt düşer. Oğlağın statikçiliği aslanı sıkar. Oğlak ise aslanın israfçılığından sıkılır. Bu ilişki kolay,kolay olmaz. Ancak kısa süreli bir ilişki kurulabilir. Ne var ki aslanın ateşliliğinin yanında oğlak soluk kalır. Yatak odası bakımından umut vermez bu ikili.

Aslan ile Kova : Aslan biraz daha gelenekçi sayılır. Oysa kova daima geleneklere karı çıkar. Aslanın hükmetme duygusuna ise kova tabii ki, sıcak bakmaz ve fazla aldırmaz. Buda aslanı sıkar. Aslanın cinsel kişiliğinin ilgisini çeken kova ikilinin sevişmelerine renk ve heyecan katar. Geçici olan bu seks beraberliği uzun vadeli olmaktan çok uzaktır.

Aslan ile Balık : Balık yatak odasında da gizemliliğini sürdürmeğe çalışır. Ancak aslanın bu tür gizemleri çözmeye hiç niyeti yoktur. Ayrıca balığın hırs noksanlığına da aslan kızar. Aslan gösterişi sever. Balık ise ona içe kapanık ve utangaç gelir. Balığın somurtkan zamanlarında da aslan gururundan dolayı taviz vermez ve sevgi göstermez. Bu ikilinin fikirsel ve cinsel uyumları yoktur.

BAŞAK Ve UYUM :

Başak ile Koç : Başağın kısıtlamaları olduğu için son derece ateşli olan koç bu durumdan sıkılır. Koçun maceracılığıyla denenmemi olaylara rağbet etmeyen başak iyi bir beraberlik kuramazlar. Daha birçok konuda da anlaşamayan bu ikilinin cinsel bakımdan da anlaşabileceği söylenemez. Bir anlık bir zaaf olsa bile uzun ömürlü olmasına hiç imkan yoktur.

Başak ile Boğa : Başak cinsellikte bile analizci ve eleştiricidir. Boğa ise acele etmeden seks yapmaktan hoşlanır. Maddiyatçı yapıları onları birbirine yakınlaştırır. Etkileyici şeylere meraklıdırlar her ikisi de. Fazla heyecanlı olmamakla beraber ikilinin cinsel uyumu pek fena değildir. Başak boğa için ateşli değil ama, istekli bir seks partneri olarak bilinir.

Başak ile İkizler : İkizler bağaya oranla daha girişkendir. Ancak pek ateşli sayılmaz. Başak ise cinsellikte bencil değildir. Başak hükmetmeye meraklıdır. Ancak ikizler bundan hiç hoşlanmaz. Boğaya göre ikizler çok sorumsuzdur. Oysa başak metotludur Her şeye rağmen bu ikili cinsel açıdan anlaşabilir. Ancak bu beraberlik uzun vadede asla yürümez.

Başak ile Yengeç : Başak ile yengecin iyi anlaştıkları kesindir. Yengecin duygusal açıdan güvene ihtiyacı vardır ve başak bunu ona verir. Sevgi gösteri,dinler ve onu ruhen tatmin eder, her şeyden önce. Yengeç de buna karılık verir ve başağı gerçekten mutlu eder. Sevginin de yardımıyla bu ikili cinsel bakımdan mükemmel uyuşabilirler ve bu uzun ömürlü olur.

Başak ile Aslan : Başak güvenli olmaya ihtiyaç duyar. Aslansa sekse çok düşkündür. Beraberlik ilerledikçe başağın aslanı eleştirmesi artar. Başak aslana göre ayağı yere basan bir tiptir. Aslan ise maceracı. Bu ikilinin beraberlikleri hiç de ideal değildir. Belki kısa süreli, hatta birkaç anlık bir ilişki kurulabilir ama ne bağdaşabilirler, ne de bunu uzun vadede devam ettirebilirler.

Başak ile Başak : Sıkı bir ilişki kurabilirler.Tiplemeleri birbirinin aynıdır. Bu bakımdan cinsel hayatları da benzeşir. Bu ikilinin beraberliği uzun vadeli olabilir. Zaman,zaman yatak odası ile karılıklı şikayetleri olsa bile, yine de geçinip giderler. Her ikisinin de sekste aşırılığı yoktur. Uzun lafın kısası bu ikili cinsel bakımdan uyumlu ve gide bildiği kadardır.

Başak ile Terazi : Aralarında asgari müştereklik çok azdır.Terazi duygusal, başak ise ona göre soğuk ve mantıkçıdır. Başağın eleştirileri teraziyi rahatsız eder. Boğaya göre ise terazi havaidir. Buda onun hiç hoşuna gitmez.Yani sözün kısası bu ikili birbirleriyle geçinemez. Bir anlık bir cinsel çekim olabilir, ancak kesinlikle bu beraberlik uzun vadeye taşınmaz.

Başak ile Akrep : Bu ikilinin beraberliği sağlam temeller üzerine oturur. Başak akrebin cinselliğini söndürmeye çalışırsa da akrep onun cinsel duygularını tahrik etmekten asla vazgeçmez. Biraz birbirlerini anlayacak olurlarsa çok iyi bir sevgili oldukları gibi, iyi birer arkadaş olabilirler. Bu ikili cinsel olarak uyumludur ve uzun vadeye kadar da iler gider.

Başak ile Yay : Bir günlük ak yaşayabilecek bir ikili. Başak güven duymak ister. Yay ise son derece maceracı gelir ona. Yay onun gereksinimlerini anlamak için ya hiç uğraşmaz, yada çok az uğraşır. Başağın cinselliğe namuslu bakması da yaya göre hiç hoş değildir. Maceracı yay kısa zamanda başaktan uzaklaşır. Uzun lafın kısası bu ikilinin anlamasına imkan yoktur.

Başak ile Oğlak : Oğlağın yatak odası dışında pek çok ilgi alanı vardır. Başak bunlardan sıkılır. Oğlağa cinsel bir çekim duyar, ancak Oğlak tam istediği gibi değildir. İşin garip yönü,her ikisinin de idareci ve pratik yönleri olmasıdır. İhtiyatlıdırlar. İkisi de denenmemiş, anlaşılmamış şeylerden hoşlanmazlar. Bu ikili cinsel açıdan vasat bir uyum içindedirler. Ancak ilişki uzun vadelidir.

Başak ile Kova : Uzun vadeye dayanmayan bir beraberlik çıkar ortaya. Her ikisi de cinselliğin fiziksel yönünden ziyade fikri yapısına eğilimlidir. Kova cinsel yaşamında uçarı ve maceracı sayılır. Başak ise cinsellikte pek bir ölçülüdür. Zaman ilerledikçe beraberlik de gittikçe gücünü kaybeder. Cinsellikte gerçekçidirler ama ne yazık ki bu işin sonu gelmez.

Başak ile balık : Başak cinselliğe mantıklı,disiplinli ve dikkatli yaklaşır. Balığın ise cinsel fantezileri bitip tükenmek bilmez. Başak sınırlıdır,ama balık duygusallıkta sınırsızdır. Bu bakımdan bu ikili bir kere hislerinde ve duygularında anlaşamazlar ki, cinsellikte nasıl anlaşsınlar. Bu bakımdan başak-yay ikilisi uyumsuzdur ve uzun vadeli bir ilişki imkansızdır.

Terazi ve Uyum

Terazi ile Koç : Zıt burçlar birbirini çektiği için ilk bakışta terazi-koç ikilisi de böyle bir çekime kapılabilir. Ne var ki barı seven teraziyle saldırgan koç anlaşamaz. Mizaçları apayrı olduğu için bu kili geleceğe yönelik hiçbir umut vermez. Yatak beraberliği olarak çok iyi olabilirler. Ne var ki bu beraberlik asla ve asla uzun süreli olamayacaktır.

Terazi ile Boğa : Duygusal terazi boğanın aşırı maddiliğinden rahatsız olur. Boğa ise teraziyi biraz hoppa bulur. Ona göre terazinin gözü dışarıdadır. Ancak cinsellikteki fiziksel uyumları bazı problemlerin çözülmesine yardımcı olabilir.Terazinin boğayı idare etmesi gerekir. Her ne kadar cinsel uyumları iyi ise de bu ikilinin beraberliği uzun ömürlü değildir.

Terazi ile İkizler : Bu ikilinin birçok ortak yönleri vardır. Sevgilerini dizginleyemeyen bir mizaca sahiptirler. Her ikisi de kıskançlık ve sahiplenme gibi duygulardan uzaktır ve ikisi de ateşli kişilerdir. Bu ikili cinsellikte de mükemmelce anlaşabilir. Üstelik beraberlikleri de uzun vadeli olur. İdeal bir yatak odasını kolaylıkla paylaşabilirler.

Terazi ile Yengeç : Bu ikilinin beraberliği pek ideal değildir.Terazi oldukça savurgan, yengeç ise tutumludur.Terazi atılgan,yengeç ise içe kapanıktır.Yengeç terazinin duygularını yüzeysel bulur, çünkü onun hisleri oldukça derindir. Bu ilişki biraz zor artlar altında yürür ve sonunda biter. Her ne kadar cinsel bakımdan anlaşırlarsa da ilişki hiç uzun ömürlü olmayacaktır.

Terazi ile Aslan : Terazinin yapıcı tutumuyla aslanın tutkuları birbirini kamçılar. Bu ilişki umut verir. Her ikisinin de sekse düşkün olmaları beraberliği çok kolaylaştıracaktır. Aslanın kızgınlık anlarında terazi onu yumuşatmayı iyi bilir. Böylece gerekli taktiklerin de uygulanmasından sonra her şey yolundadır. Cinsel bakımdan fevkalade anlaşırlar ve ilişki uzun ömürlü olur.

Terazi ile Başak : Terazi ile başak : Başağın kuralcılığı ve detaycılığıyla terazi uyumsuzdur. Başak için maddiyat önemliyken, terazi sekse daha fazla önem verir. Burçlar kuşağı içinde hemen hemen hiç anlaşamayacak bir ikili sergilerler. Cinsel yaşantıları da birbirine hiç uymaz. Başağın cinsel tutuculuğu seksten hoşlanan teraziye tamamen ters gelir. Bu ikili cinsel olarak da anlaşamaz.

Terazi ile Terazi : Normal artlar altında iki terazi birbirleriyle anlaşabilirler. Çünkü pek çok eşit yönleri vardır. Ancak aralarında birinin biraz daha gerçekçi olması gerekir. Sevgi konusunda, cinsellik konusunda iyi bir uyumları vardır. Bu ikili cinsel bakımdan mükemmelce anlaşır.

Terazi ile Akrep : Terazi sekste içinden geldiği gibi hareket eder ve ön yargılı değildir. Onun bu tutumu ise kıskançlıkta bir numara olan akrebi çileden çıkartır. Bu yüzden terazinin küçücük bir flört yaklaşımına izin vermez. Daima ona hükmetmek ister. Terazi ise ona uymalıdır. Her şeye rağmen aralarında garip bir elektrik vardır ve bu ikili olağanüstü bir yatak beraberliği kurabilir.

Terazi ve Yay : Terazinin ufacık flörtlerini yay normal karşılayabilir. Buna karılık yayın maceracılığı da teraziye fazla batmaz. Yatak hayatları son derece uyumludur. İkisi de seksten hoşlanır. Yayın aşırı bağımsızlık merakı teraziye pek uymaz. O uzun vadeli aklardan hoşlanır. Bu problemi çözdüklerinde ikili hem cinsel, hem de fikirsel olarak rahat anlaşabilir.

Terazi ile Oğlak : Terazi davranış olarak oldukça tembel sayılır. Oğlak ise elinden geldiğince çalışkandır.Terazinin sosyalliği oğlağa hitap etmez. Onun aşırı maddeciliği ise teraziye göre değildir. Her şeye rağmen bu iki burç kişileri arasında fiziksel bir çekim söz konusudur. Ancak yatakta anlaşabilseler de fikirler uyumadığından bu iş uzun vadeli değildir.

Terazi ile Kova : Terazi ile Kova : İki hava burcu arasındaki bu uyum çok güzeldir. Terazi kovanın maceracılığından hoşlanır ve ona ayak uydurur. Her ikisi de sosyal tiplerdir. Arkadaşları çoktur. Bazen kendi kendilerinin özel konularına da zaman ayırabilirler. Uzun lafın kısası bu ikili nefis birer yatak arkadaşıdır.Ta ki kendilerini unutana kadar. İlişkileri uzun vadeli olur.

Terazi ile Balık : Terazi hassaslıkta bir numara olan balığın fantezileri ve karmaşık duygularıyla başa çıkamaz.Terazinin dışa dönük yapısı ise balığa ters gelir. Beraberlik içinde terazinin davranışlarını onaylayamaz. İlişki her bakımdan adamakıllı karmaşıktır. Belirli bir zaman sonra yatak ilişkileri bile olumsuz etkilenir. Bu ikili sekste uzun ömürlü olamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrep ile Uyum :

Akrep ile Koç :Aralarındaki çekim gücü yüksek olmasına rağmen akreple koçun geçinmesi biraz zordur. Çünkü akrep çok kıskançtır ve koçu havai bulur. Her ikisi de “ Ben ” der. Aralarında benlik çatışması olur. Ne var ki bu ikilinin cinsel çekimi olağanüstü güçlüdür.Yatakta yorulmak bilmezler. İkisi de ateşli ve tutkuludur. Ancak ilişkileri uzun vadeli olmaz.

Akrep ile Boğa : Akrep cinsellikte süperdir. Boğa ise beraberlikte en önemli faktörün seks olduğuna inanır. İkilinin her bir şeyi hükmetmeyi sever. Her ikisi de tembeldir. Kişilik çatışmaları genellikle eksik olmaz. Kendi aralarında bir çözüm yolu bulurlarsa ilişki yürür. Cinsellikleri gerçekten imrenilecek derecede uyumludur. Uzun vadeli olmayabilir.

Akrep ile İkizler : Akrebin sabitliği ile ikizlerin değişkenliği çatışır. İkizler ona her şeyi hafife alıyormuş gibi gelir. İkizlerin herkesin içinde kendini görünmesinden akrep hiç hoşlanmaz ve bunu normal karılamaz. Çünkü kıskançtır. Bütün bunlara rağmen bu ikili cinsel bakımdan uyumludur. Biraz inişli çıkılı olmalarına rağmen seks ilişkileri iyidir. Uzun vadeli olmayabilir.

Akrep ile Yengeç : Fiziksel bakımdan nefis bir uyum tablosu çizerler. Üstelik bu uyum her ikisi de kıskanç olduğu halde yararlarına çalışır.Yine de arada bir sorun olacak kıskançlık olayını aralarında çözmeleri gerekir. Akrebin tutkusuna yengeç cinsel açıdan nefis karılık verir. Cinsel bakımdan dört dörtlük anlaşan ikilinin beraberliği uzun vadeli de olabilir.

Akrep ile Aslan : Anlaşabilecek bir ikili olabilmelerine rağmen bu ilişki zorluklarla doludur. Her ikisi de asabidir ve birden patlarlar. Akrep aslana istediği saygıyı hiçbir zaman göstermez. Üstelik sürekli onu kıskanır ve gururunu kırar. Her ikisinin de sahiplenici tavırları birbirini zedeler. Cinsel bakımdan anlaşabilirler ama, uzun vadeli bir beraberlik olmaz.

Akrep ile Başak : Sabit akrep ile başağın uyuması zordur. Başak seks de oldukça tutucu sayılır. Akrep ise tutkulu ve hırslıdır. Bata,bata cinsellik üzerine olan fikirleri bağdaşamadığından bu ikilinin uyumu iyi değildir. Belirli bir süre birbirlerine anlayış gösterip geçinmeye çalışsalar da tutkulu akrep kısa bir süre sonra seks için yeni birini arayacaktır.

Akrep ile Terazi : Bu ikili bazı anlamazlıklarına rağmen geçinebilir.Terazi akrebe biraz tembel gelir.Terazi ise akrebin kıskançlığından yakınabilir. Zaman,zaman fırtınalı günler geçirirler. Ne var ki ikisi de tutkulu şahıslardır. İş cinselliğe gelince bu ikilinin fiziksel bakımdan anlamaması için bir neden yok gibidir. İlişki uzun vadeli değildir denebilir.

Akrep ile Akrep : Her ikisinin de birbirlerine benzemesi aralarındaki en büyük dezavantajdır. Her ikisi de kıskançtır ve birbirlerini sahiplenmeye hazırdır. Sinirsel açıdan da birbirlerini aratmadıklarından en ufak bir münakaşada bile kıyametler kopar. Cinsel ilişki tek kelimeyle korkunçtur. İki akrebin yatak odası güç bakımından herkesi korkutur. Şahanedirler.

Akrep ile Yay : Apayrı dünyaların insanlarıdırlar. Akrep ev aşığı,sabit yaşamayı seven biridir.Yay ise aklı, ikri gezmekte, tozmakta olan maceracı biri.İkilinin uyumu hemen,hemen yok gibidir.Yayın ne kadar aklı,fikri özgürlüğündeyse, akrebin aklı, fikri de sahiplenmektir. Bu bakımdan bu ikili katiyen uyum hali içinde değildir. Sadece gecelik ak yaşayabilirler.

Akrep ile Oğlak : Son derece seksi olan akrep ile hırslı ve istekli oğlak iyi bir cinsel uyum sağlayabilir. Akrebin duygusal bir beraberliğe gösterdiği uyum ile oğlağın mesafeliliği bağdaşır. Ayrıca akrebin sahiplenme duygusu güveni seven oğlağın işine gelir. Bu ilişki gerek fikir, gerekse cinsel açıdan mükemmeldir ve işin güzeli uzun vadeli olarak da yürüyebilir.

Akrep ile Kova : Bu ikilinin de anlaması hemen,hemen olanaksızdır. Özgürlüğüne düşkün kovanın değişken ruh yapısı ile akrebin statik tutumu hiç bağdaşmaz. Kovanın aklı fikri sosyal çevrelerdeki olaylardayken, akrebin aklı fikri ise evindedir. Ayrıca kova akrebin tahakkümünü kabul etmez. Yatakta anlasalar bile bu ikili uyumsuzdur ve katiyen uzun vadede ilişki sürmez.

Akrep ile Balık : Fantezileri bol,yaratıcılığı yüksek balıkla, dayanıklılığıyla ünlü akrep birbirleriyle çok iyi bir uyum içindedir. Akrebin kendisine sahip çıkması balığın arayıp da bulamadığı bir şeydir. İkisi de birbirlerine derin duygularla bağlanır. Cinsel bakımdan uyumları mükemmeldir. Yatak muhabbetinden ikisi de kopmak istemez. Uzun vadeli ilişki olacaktır.

Yay ile Uyum :

Yay ile Koç : İki ateş burcunun ilişkisi oldukça iyidir. Her an patlamaya hazır olsalar da,onlar gerek fizik,gerekse ruhsal açıdan rahatça anlaşabilirler. Cinsel hayat dışında da yapacakları ve paylaşacakları çok şeyler vardır. Zaten bu ikilinin uyumunu cinsellik haricinde de pek çok konu belirler. Seks açısından ikili harikalar yaratır ve bu ilişki uzun vadeli olacaktır.

Yay ile Boğa : Yayın pervasızlığı ve maceracılığı ile boğanın hükmetme duygusu hiç bağdaşmaz.Yay daima anlık yaşar. Boğa ise uzun vadeli ve belirli bir yaşantı türünden hoşlanır. Aralarındaki cinsel uyum da hiç iç açıcı değildir. Çünkü yay cinselliği anlık olarak hissetmeye meyillidir. Bir anlık zaafa kapılsalar bile bu ikili her bakımdan uyumsuzdur.

Yay ile İkizler : Karşıt burçların birbirlerini çektiklerinin söylenmesine rağmen ideal bir ilişki değildir. İkisi de hareketlidir. İkisi de maceracıdır. Ancak birbirlerinin yoluna değil,kendi yollarına giderler. Bir süre sonra ikizlerin eleştirilerinden sıkılan yay kaçar. Cinsel ilişkinin heyecan verici olmasına rağmen bu ikilinin beraberliği uzun vadeli değildir.

Yay ile Yengeç : Yayın maceracılığı ile yengecin evine balı ve sakin yaşantısı birbirini hiç tutmaz.Yay dilediğini yapmak ister ve dışadönüktür.Yengeç ise duygusal ve hassastır. Arkadaş ilişkisi olarak beraberliklerini sürdürmelerinde yarar var. Aralarında geçici olarak cinsel bir çekim olmasına rağmen bu ikili birbiri için ideal ve uzun ömürlü değildir.

Yay ile Aslan : Bu ikilinin arasında hayli maceralı bir ilişki doğabilir. Zaten Yay-Aslan ilişkisi de cinsel bakımdan süper olarak bilinir. Birbirlerine saygıları da vardır. Ortaya enfes bir yatak odası görüntüsü çıkar. Hayli maceralı ve ateşli bir aşk hayatını başarıyla paylaşırlar. Her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi bilen ikilinin cinsel uyumları mükemmel ve uzun vadelidir.

Yay ile Başak : Hiçte ideal bir ilişki değildir. Huyları tamamen farklı olan bu ikili bambaşka havalardan çalar. Başak ne kadar tertipli ve düzenliyse, yay da o kadar vurdum duymaz ve boş vermişçidir. Eleştirilmekten de hiç hoşlanmaz. Başağın evhamlarına,vehimlerine hiç aldırmaz. Cinsel bakımdan belki geçici bir beraberlik olabilir ama bu ikili tamamen uyumsuzdur.

Yay ile Terazi : Anlaşabilecek bir ikili.Yayın hoşgörülü tutumu tam teraziye göredir. O teraziyi bin bir şaklabanlıkla elendirebilir. Ev hayatı dışında da anlaşabilirler. Hemen hemen kavgaları çok nadir görülen bir ikilidir. Astrolojide de bu ikili en iyi anlaşan ikili olarak bilinir. Cinsel bakımdan dört dörtlük anlaşırlar. Birbirlerine tepkileri tek kelimeyle şahanedir.

Yay ile Akrep : Yayın özgürlüğüne olan merakı ile maceracılığı kıskanç akrep için hiç hoş bir şey değildir.Yay sinirlendiği zaman çabuk yatışır ama akrebin siniri geçmek bilmez. Üstelik kincidir de. Ayrıca akrep kendine aşırı bağlı bir partner aradığı içinde olduğundan,uçarı yay ona hiç uymaz. Aralarında oluşacak cinsel çekim devamlılık arz etmez. Yani geçicidir.

Yay ile Yay : İki yayın birbirleriyle uyuması hayli zordur. Çünkü her ikisi de maceracıdır. Ancak macera anlayışları da sık sık değiştiğinden ve ilgi konularının nerelere kaydığı bilinmediğinden bir hayli zorlanırlar. İkisi de değişik seks heyecanlarına meraklı olduğundan yatakta birbirlerinden çabuk bıkar, yepyeni arayışlar içine girerler. Aralarında uyum yoktur.

Yay ile Oğlak : İdeal bir ikili değildir. Yay ne kadar maceracı ve özgürlük meraklısı ise,oğlak da o kadar sistemli ve durgundur. Aralarında bir sürü parasal problem olur. Çünkü oğlak cimridir, yay ise tamamen savurgan. Geçimsizlikleri gün be gün artar. Ayrıca cinsel bakımdan da hiç ateşli bir ikili değillerdir.Yayın ihtirasları oğlağa fazla gelir. Bu ilişki doğrusu yürümez.

Yay ile Kova : Güzel yürüyecek bir ilişki. Her ikisi de macera sevdiğinden oldukça hareketli bir beraberlikleri olacaktır. İsinin de kıskanç olmaması her ikisi açısından avantajdır. Birbirlerine hükmetmeye çalışmazlar. Buda onlara mutluluk getirir.Yatak odaları esiz sayılır. Ayrıca değişik seksten hoşlanır, gerektiğinde yatağa bile gerek duymazlar. Uzun vadeli bir beraberlik.

Yay ile Balık : Hiç yürümeyecek bir ilişki. Hissiyatları, düşünceleri, hatta fiziksel yapıları dahi birbirinden tamamen farklıdır.Yay hiçbir zaman balığa güven sağlayamaz. Hatta balığın fantezileri bile ona imkansız gözükebilir. Balığın çekingenliğinden de yay sıkılır. Uzun lafın kısası zaman,zaman tutkulu anlar yaşasalar bile bu ikilinin cinsel uyumu iyi değildir.

Oğlak ile Uyum

Oğlak ile Koç : Her ikisi de atılgandır. En büyük zorluk sen mi yöneteceksin ? ben mi ? den çıkar. İkisi de inatçıdır. Sosyal konularda da farklıdırlar. Zevkleri, renkleri birbirini tutmaz. İkisi de son derece inatçıdır ve durmadan inatlaşırlar. İkisi de coşkulu tipler oldukları için cinsel olarak anlaşabilirler, ancak bu ilişki uzun vadeli bir beraberlik olmayacaktır.

Oğlak ile Boğa : Gerçekten de iyi anlaşabilecek bir ikili. Gerek oğlağın, gerekse boğanın di ilişkileri birbirine çok benzer. İkisi de tutumlu,hatta cimridir. Cinsel bakımdan da iyi bir uyum sergilerler. Her ikisinin de oluşturmaya çalıştıkları ortak rüyaları vardır. Hırs ve kararlılıkla seks yaparlar. Bu ilişki hem uyum içinde yürür, hem de uzun vadede umut verir. İş yürür.

Oğlak ile İkizler : Bu ikili tamamen uyumsuzdur. İkizlerin macera severliği ile oğlağın ihtiyatçılığı ve de parasal konulardaki bambaşka fikirleri birbiriyle hiç bağdaşmaz. Oğlağa ikizler kaprisli gelir. İkizlere ise oğlak renksiz. Bu bakımdan aralarında minnacık bir çekim olsa bile, bu en kısa zamanda bozulacak, hele hele uzun vadede hiç olmayacaktır.

Oğlak ile Yengeç : Oğlak ile yengecin zıt burçlar olması,bunların birbirlerini tamamlamasıyla sonuçlanabilir. Özellikle yengecin utangaçlığını oğlağın yönetici vasfı ortadan kaldırabilir. Bu ikili için ön sevime önemlidir. Birbirlerini daha iyi anlayabilir ve cinsel bakımdan daha iyi anlaşabilirler.Yatak odasında başarılı olan bu ikilinin beraberliği devamlı olabilir.

Oğlak ile Aslan : Oğlak aslana göre cinsellikte yaratıcı değildir. En büyük dezavantajları ikisinin de hükmetmek isteyişleridir. İkilinin birbirine uyumlu olduğu söylenemez. Huyları birbirine hiç benzeşmeyen bu ikilinin yaşamlarında beraber olması imkansız değil ama zordur. Bütün bunlara rağmen ikili yatakta anlaşabilir. Ancak ilişkinin vadesini kestirmek zor.

Oğlak ile Başak : Her ikisi de maddi ve titiz burçlardır. Bu bakımdan bu ikili birbiriyle kolayca anlaşabilir. Her ikisi de tutucu sayılır. Anlayışla ve sadık olmaları da birbirlerine benzer. Seks anlayışları fazla gelişmiş değildir. Her ikisi de yeknesak ve kuralcıdır bu konuda. Bütün bunlara rağmen basen cinsel bakımdan uyumsuz olabilirler,ama bu geçicidir.

Oğlak ile Terazi : Oğlak terazinin cinsi cazibesinden oldukça etkilenir. Ama bu uzun sürmeyecektir. Çünkü oğlağın güvene ihtiyacı vardır ve terazi ona bu güveni veremez. Oda bir şeycidir. Oğlak duygularını ifade edemez. Bu ilişki kısa sürede bitebilecek türdendir. Belirli bir zaman sonra cinsellikten de aradıklarını bulamayan ikili uyumlu olamayacaklardır.

Oğlak ile Akrep : Oğlağın istemliliği ve yöneticiliği ile akrebin güçlü ve doyurucu cinselliğinin birlemesinden iyi bur uyum tablosu çıkar ortaya. Akrep bu beraberlikte oğlağa göre biraz daha hükmedicidir ama, bu da onun hoşuna gider. Bu ikilinin yatak odası beraberlikleri tek kelimeyle mükemmeldir ve uzun vadede de devamlılık gösterir.

Oğlak ile Yay : Olumlu bir ilişki değildir. Çünkü oğlak emin adımlar atmaktan, sistemli iler yapmaktan hoşlanır. Biri sorumluluktan hoşlanır. Diğeri ise sorumluluktan nefret eder ve maceracıdır. Bu ikilinin anlaşabilmesi mümkün değildir. Oğlak zamanında ve zemininde sevişmekten hoşlanırken yay zaman ve mekan tanımaz. Cinsel açıdan da bu iş yürümez.

Oğlak ile Oğlak : İkisi de birbirlerine benzedikleri için yenilişlerden uzak, rutin ve yeknesak bir ilişki sergilerler. Huyları birbirine benzer. İkisinin de aklı fikri parasal konulardadır. Gerek evlilik, gerekse seks ikisi içinde sadece bir ihtiyaçtır. Bu bakımdan cinsel beraberlikleri de sırf usul yerine gelsin türündedir. Mantıkçı oldukları için de beraberlikleri uzun vadeli olabilir.

Oğlak ile Kova : Oğlak kova ilişkisinden karlı çıkamaz. Çünkü kendi gelenekçi ve usulcüdür. Kova ise sınır tanımaz ve yenilişler pesindedir. Bu mizaçla kolay anlaşamazlar ve kova olay bırakır. Aşk ilişkileri arkadaşlığa dönüşebilir. Kovanın alışılmadık seks yöntemleri olayı etkileyebilir ama ,onunla başa çıkması zordur. Beraberlik yine de uzun sürebilir.

Oğlak ile Balık : Oğlağın diğerini güvende hissettirebilmesi balığın en hoşuna giden şeydir. Her ne kadar balık oğlağı tavlamaya çalışırsa da oğlak yatakta mutlaka yönetimi eline alacaktır. Buda balığın hoşuna gider. Böylece hem ruhsal, hem de fiziksel yönden kurulacak olan cinsel ilişki bu ikiliye mutluluk getirebilir. Ayrıca bu ilişki uzun vadeli de olacaktır.

Kova ile Uyum

Kova ile Koç : Hükmedilmekten hoşlanmayan bu ikilinin anlaşmaları fazla zor olmaz. Koçun liderliği ele alması kovaya batmaz. Çünkü heyecanlarında ve tutkularında ortak yönler vardır. Fikir beraberliği de yapabilen bu ikili cinsellikte olağanüstü uyumludur.Yatak odalarında güçlü seks hakimdir. Bu konuda hem yaratıcı, hem de uyumludurlar. Uzun vade de umut vardır.

Kova ile Boğa : Kova sekse art niyeti olmadan, rahatça yaklaşır. Boğa ise kuralcıdır bu konuda. Cinselliğe düşkündür ama kovanın pervasız tutumu hoşuna gitmez. Ayrıca kova cinsel beraberlikte karısındakinden fikri şeyler de bekler. Kovanın dışadönüklülüğü boğanın işine gelmez. Sonuçta bu ikilinin cinsel olarak uyumaları imkansız ve sonsuzdur denebilir.

Kova ile İkizler : Kova ikizler için bir denge unsurudur. Güzel bir beraberlik. İkizlerin heyecanlı yapısı da kovanın hoşuna gider. Bu ikili birçok konuda çok iyi anlaşabilirler. Cinsel hayatları da hoş maceralarla dolu ve renklidir. Yatak odaları her türlü baskıdan uzak, tam kafalarına göre bir nizam içindedir. Diledikleri gibi sevişirler ve uzun vadeli olur.

Kova ile Yengeç : Kova yengece göre daha az ateşlidir.Yengeç ise sekse çok kıymet verir ve tutkuludur.Yengecin içine kapanıklığı belirli bir zaman sonra kovayı sıkar. Kovanın aşırı dışa dönüklüğü ise yengecin hiç hoşuna gitmez. O evine ve ev bir şeylerine tutkundur. Dolayısıyla bu ikilinin uyumluluğu kötüdür. Gerek fikir, gerekse cinsel bakımdan anlaşamazlar denebilir.

Kova ile Aslan : Kovanın fikirselliğine aslanın fizikselliği ters düşer. Kova cinsellikte fikri beraberlik de ararken, aslan işin tamamen fiziki yönündedir. Kovanın sekse aslan kadar ayıracak yeri olmadığı bilinir. Her ikisi de bağımsızlıktan hoşlanır. Kova hükmedilmekten hiç hoşlanmaz. Cinsel bakımdan uyumlu olsalar da bu ilişki uzun vade de hiç yürümeyecektir.

Kova ile Başak : İkisi de entelektüel tiplerdir. Fikirsel olarak anlaşabilirler. Ancak aralarında cinsel açıdan ne ortak bir yön vardır, ne de heyecan. Başak ağırbaşlı ve eleştiricidir.Kova ise eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Aralarındaki sakin ilişki kısa bir süre sonra ikisini de sıkmaya başlar. Zaten de yazdığımız gibi aralarında öyle ahım,ahım bir cinsel çekim de yoktur.

Kova ile Terazi : Birçok konuda ortak ilgi alanları vardır. Hava grubunun bu iki elemanı ruhsal ve entelektüel konularda iyi anlaşabilirler. Lüks düşkünü oldukları bilinir. Sanat açısından da uyum ve düşünceleri iyidir. Ayrıca seksüel tipler olduklarından iyi uyuşurlar. Cinsel uyum mükemmeldir.Yatak odaları iyi bir gelecek vaat eder. Uzun vadeli bir beraberlik.

Kova ile Akrep : Kovanın dışa dönüklüğüyle akrebin kıskançlığının bağdaşçasına imkan ve ihtimal yoktur. Son derece uyumsuz bir ikili. Aralarındaki cinsel uyumsuzluk da hatırı sayılır biçimdedir. Kova akrebin seks duyguları karısında tamamen kayıtsız kalabilir. Buna kızan akrep ise her fırsatta bunun intikamını alır. Son derece umutsuz ve alakasız bir ilişki.

Kova ile Yay : Her ikisinin de sosyal kişilikleri gelişmiştir. Dışa dönük tipler olan bu ikili fikri konularda çok iyi anlaşır. Heyecanlar her ikisine de zevk verir ve onların tam anlamıyla birer parçalarıdır. İkisi de kıskanç değildir ve mutlu olabilirler.Yatak odası beraberlikleri ise şahanedir. Cinsel fantezilerini uygulayarak çok güçlü seksüel bir ilişki içerisinde zevklenirler.

Kova ile Oğlak : İkili tamamen uyumsuzdur. Sistemli ve cimri oğlak ile entelektüel, sistemsiz ve yenici kovanın fikirsel olarak anlamaları bir kere imkansızdır. Kova sekste de özgürlüğü savunur. Oğlak ise tutucu ve akılcıdır bu konuda. Bu bakımdan ikilinin cinsel uyumlu olmadığı gayet iyi bilinir. Yatak odalarında da ortak hiçbir yönleri yoktur. Mutsuz bir ilişki.

Kova ile Kova : Gariptir ama iki kova birbiriyle çok iyi uyuşur. Her ikisinin de duygusal olmaması ama böyle iyi anlaşabilmeleri hayret vericidir dorusu. Üstelik ortak olmadıkları farklı ilgi alanları da vardır. Her şeye rağmen birbirine çok iyi davranan bu ikili cinsel açıdan da umulmayacak kadar uyumludur. Cinselliğin sonuna kadar heyecanları eksik olmayacaktır.

Kova ile Balık : Kova aşırı duygusal balığa göre çok dışadönüktür. Onun duygusallığı kovayı sıkar. Balık ise kovaya bağlanma pesindedir. Kovanın macera sevgisiyle balığın masal akı bir bütün meydana getirmez. Bu ilişkiden özellikle balık zararlı çıkar. Aralarındaki cinsel beraberlik kısa zamanda kendini ayrılığa bırakacaktır. Bu ikili tamamen uyumsuz sayılır.

Balık ile Uyum

Balık ile Koç : İkisi de farklı tipler olmalarına rağmen bu ikilinin ilişkisi yürür. Koçun açıklığı, sözünü esirgememesi ve yöneticiliği ele alması balığın hoşuna gider. Bazen farklı düşünceleri üzerinde çatışabilirler ama bu uzun sürmez. Hele iş cinselliğe geldiğinde koç balığın cinsel gücüne hayran olur.Yatakta mükemmeldirler. Uzun vadeli ilişki olabilir.

Balık ile Boğa :İyi bir beraberlik söz konusudur. Boğanın sistematiği balığa biraz ağır gelebilir. Çünkü balık boğaya göre çok daha duygusal ve hayalcidir. Esasında biraz boğanın olumlu gayretiyle bu ikili çok iyi anlaşabilir. Her ikisi de iyi niyetlidir aslında. Üstelik tutkulu kimseler olan bu ikili yatakta da gayet iyi anlaşabildiği gibi aşkı uzun vadeye de taşıyabilir.

Balık ile İkizler : Aralarında fiziksel bir çekim olmasına rağmen bu ikilinin uyumu iyi değildir. Balığın aşrı hassasiyetiyle İkizlerin vurdum duymazlığı ve aşrı hareketliliği bağdaşamaz. İşin ilginç yönü her ikisinin de idareci vasfına uyan kimselere ihtiyaç duymalarıdır. Ateşli bir beraberlik ve seks ilişkisi yaşayabilirler ama uzun vadeli olmayacaktır.

Balık ile Yengeç : Yengecin önderliğinde dört dörtlük yürüyecek bir ilişki. İkisi de hassas ve duygusaldır. Balık yengece kendini rahatça bırakır ve ona güvenir. Fikir bakımından zaten ruhsal olarak birlemişlerdir. Çok uyumlu olan bu çiftin yatak odaları da mükemmeldir. Fantezilerini tatmin edip, son derece seksüel davranışlar içinde uyumlu bir cinsellik tablosu sergilerler.

Balık ile Aslan : Balığın içedönük olduğu bilinir. Aslan ise dışadönüktür. Bu ayırım bile bu ikilinin uyumaması için yeterli gerekçe sayılır. Birbirlerini anlamalarına imkan yoktur. Kısa zamanda birbirlerinden bezerler. Zaten duygusallıktan uzak kalamayan balığın aslanı yatak arkadaş olarak sonuna kadar çekmesi de söz konusu değildir. Cinsel bakımdan da uyuşmazlar.

Balık ile Başak :İlk başta bu ilişki iyi gidebilir. Ancak eleştirici başak kısa bir zaman sonra duygusal balığa kusur üstüne kusur bulmaya balayınca işin tadı kaçar. Hele hele balık balığın pahalı zevkleriyle de tanıyınca iyice çıldırır. O hep planlar ve hesaplar peşindedir. Bu ikilinin cinsel uyumları iyi değildir. Asla ve asla da uzun vadeli bir beraberlik söz konusu olamaz.

Balık ile Terazi : İdeal bir çift değildir. Balık kendini güven içinde bırakmak ister ama terazi bu nitelikte değildir. Lükse olan düşkünlükleri ortak olduğu halde,ikisi de tembel olduğundan kimse çalışmaz.Tek olarak anlaşabildikleri şey fiziksel ilişkileridir. Ne var ki bu yetmez. Cinsel bakımdan da bu ikili hiç de uyum içinde değildir.Yürümeyecek bir beraberliktir bu.

Balık ile Akrep :Harika anlaşabilecek bir çift. Balık kıskanç akrebin huyunu iyi bildiği için onu asla kıskandıracak şeyler yapmaz. Akrep ise balığın istediği korunma gücünü ona fazlasıyla hissettirir. Onu sahiplenir. Balık da zaten bunu ister ve kabul eder. Bu ikilinin ruhsal ve fikirsel uyumları gibi yatak odasındaki uyumları da mükemmeldir. Uzun vadeli olabilir.

Balık ile Yay : Balığın duygusallığı ve yumuşaklığı ile yayın maceracılığı kesinlikle bağdaşamaz. Bu ilişki balığın hüsranıyla sona erer. Balığın içedönük yapısıyla yayın dışadönük yapısının bağdaşması imkansızdır. Onun için bu ikili mümkün değil, anlaşamaz. Ayrıca iyi bir cinsel uyumları olduğunu gösteren hiçbir bulgu da yoktur.Tamamen geçersiz bir ilişkidir.

Balık ile Oğlak : Oğlak tekdüzeli ve sistematiktir. Oğlak yöneticiliği ele alır. Balık ise buna dünden razıdır. Balık onun tekdüzeliğine renk katmayı iyi bilir. Oğlak ise bundan keyif ve zevk duyar. Bazı ufak sorunlar olursa da bu ikili birçok konuda gayet iyi anlaşabilir. Cinsel yönden de bu ikilinin uyumu son derece iyidir. Üstelik uzun vade de umut vardır denebilir.

Balık ile Kova : Kova dışadönüktür ve her konuyu mantıkla çözmek ister. Balık ise duygusal ve hassastır ve birinin yardımına ihtiyaç duyar. Aralarındaki ortak nokta çok azdır. Bu bakımdan bu ikilinin uyum hali içinde oldukları söylenemez. Kısa bir süre boyunca birbirlerine cinsel bakımdan çekim duyarlar,ancak bu belirli bir zaman sonra tavsar ve uzun ömürlü değildir.

Balık ile Balık : İki balığın uyumlu bir beraberliği olması için birinin yönetici vasfına sahip olması gerekir. Aynı duyguları ve hisleri paylaştıklarından aktif birine ihtiyaç vardır. Birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarını olağanüstü anlayan bu ikili yatak odasında harikalar yaratabilir. İkisi de şehvetlidir. Onların seks hayatı uzun vadede de gayet iyi yürür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrep ile Kova : Bu ikilinin de anlaması hemen,hemen olanaksızdır. Özgürlüğüne düşkün kovanın değişken ruh yapısı ile akrebin statik tutumu hiç bağdaşmaz. Kovanın aklı fikri sosyal çevrelerdeki olaylardayken, akrebin aklı fikri ise evindedir. Ayrıca kova akrebin tahakkümünü kabul etmez. Yatakta anlasalar bile bu ikili uyumsuzdur ve katiyen uzun vadede ilişki sürmez

 

öfff bıktım heryerde kova akrep bi facia dio. inanmıorum ben buna ya uzun sürelide bi ilişkim var:D:D sallıo resmen hıh

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrep ile Akrep : Her ikisinin de birbirlerine benzemesi aralarındaki en büyük dezavantajdır. Her ikisi de kıskançtır ve birbirlerini sahiplenmeye hazırdır. Sinirsel açıdan da birbirlerini aratmadıklarından en ufak bir münakaşada bile kıyametler kopar. Cinsel ilişki tek kelimeyle korkunçtur. İki akrebin yatak odası güç bakımından herkesi korkutur. Şahanedirler.

 

 

ben cok sevdiim yaa...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrep ile Akrep : Her ikisinin de birbirlerine benzemesi aralarındaki en büyük dezavantajdır. Her ikisi de kıskançtır ve birbirlerini sahiplenmeye hazırdır. Sinirsel açıdan da birbirlerini aratmadıklarından en ufak bir münakaşada bile kıyametler kopar. Cinsel ilişki tek kelimeyle korkunçtur. İki akrebin yatak odası güç bakımından herkesi korkutur. Şahanedirler.

 

 

ben cok sevdiim yaa...:D

 

 

bende aynen dogruları anlatmıs :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LANET! :D Güler misin ağlar mısın? akrebim ve her bir özelliğini taşıyorum,cinsel açıdan maşallah her bir burçla iyiyiz...uzun sürmese bile yatağa girmekte problem olmuomuş lmao...ve hayalimdeki tipler genellikle yay-terazi-yengeç...pffff...yay daha çekici geliodu yhaaa...bi astro-maniac olmama rağmen kabul edemediğim tek şey bu uyumSUZLUK...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bu neee ben yayım ve hep maymun iştahlı gibi gösteriliyor tamam ateşliyizde erkeğimize ateşliyiz kardeşim

aman yay çabuk sıkılır aman anlaşamazlar aman arayışa girerleer öhhh bee

____________________

al bide buyur burdan yakk:wallbash:

 

Yay ile Oğlak : İdeal bir ikili değildir. Yay ne kadar maceracı ve özgürlük meraklısı ise,oğlak da o kadar sistemli ve durgundur. Aralarında bir sürü parasal problem olur. Çünkü oğlak cimridir, yay ise tamamen savurgan. Geçimsizlikleri gün be gün artar. Ayrıca cinsel bakımdan da hiç ateşli bir ikili değillerdir.Yayın ihtirasları oğlağa fazla gelir. Bu ilişki doğrusu yürümez.

________________________

 

hadi canım nasıl yürümüyor şaka yapıyorsun ateşli değilmişizz

 

bal gibide ateşliyiz bal gibide yürüyor peehhh inanmadım buna yalan söylüyor

 

yay kadını her burcun erkeğinin aradığı özelliklere sahiptir:D:p;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece Yengeçle o da ehhh işte şeklinde yazılmışım ( Başak)

Tek tek denemek lazım bu yazılanlara göre...

Gerçekçi alıp da seçim yapan çıkmışmıdır acaba?

Hem harita ve kompozit haritalarımız nerede kalır bunu okuyunca.

Zaten diğer konuda da test yaptım depresyondaymışım bu halde olunca kimse yaklaşmaz tabii burç murç hak getire

doğru vesselam...

Lakin burçlara aldanmamak gerekir genellemeler içinde nitekim bir Başak (yani ben) yazılanlardan çok farklı olabilirim,nitekim olmayabilirim de

Cevap :

E ) Hiçbiri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç ile İkizler : Her iki burçta hareketli tipler olduğundan cinsel ilişkileri oldukça renklidir. İkizlerin kurnazlığı sayesinde koç un hükmetme duygularını frenleyebilir. Koç alenidir. Ne yapacağını ve ne isteyeceğini bilir. İkizlerin dalavereciliği devam ettiği sürece bu ilişki yürür. İkizlerin cinsel yasaklara karı oluşu koça biraz ağır gelebilir

koç ile çok güzel uyumluyuz:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son derece uyumlu :D bence hepsi doğru yalan diyenler utansın :D

akrep erkeğiyim oğlaamı sevoooom varmı başka derdi olan :D

Akrep ile Oğlak : Son derece seksi olan akrep ile hırslı ve istekli oğlak iyi bir cinsel uyum sağlayabilir. Akrebin duygusal bir beraberliğe gösterdiği uyum ile oğlağın mesafeliliği bağdaşır. Ayrıca akrebin sahiplenme duygusu güveni seven oğlağın işine gelir. Bu ilişki gerek fikir, gerekse cinsel açıdan mükemmeldir ve işin güzeli uzun vadeli olarak da yürüyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koç ile çok güzel uyumluyuz:D

 

Biraz kafa karıştırıcam ama astrolojinin genellemelere kurban edilişine kayıtsız kalamam. :wallbash:

 

Her insan doğduğunda bir öz burcu olur ve insanlar sadece bunu bilir. Koç burcuyum, boğa burcuyum demek; koç güneşliyim, boğa güneşliyim demektir. Aslolan gezegenlerdir. Güneş, canlandıran, hayat veren, öz benliğimizdir. Hiç bir insan tek bir burçtan ibaret değildir, öyle olsaydık fabrikadan çıkmış gibi 12 hatta 6 tip insan olurdu.

Yükselen burç, doğumun gerçekleştiği saatin ait olduğu burç ve açılarıyla şekillenir. İnsanın fiziki yapısını belirler. Ay burcu derken kastedilen yılın ayları diil, ay gezegenidir.

Ay, dünyanın uydusu, bir anlamda dünya biz, ay ise nefsani istekler, içgüdü, davranış şekillerimiz. Ay'ın doğduğumuz gün girdiği burç, ay burcumuz olur.

 

Progress haritası, gezegenlerin bir yıl sonra aynı tarih ve saatte doğum anındaki konumlarında olduğu esasıyla çıkartılan, doğum haritasının ilerletilmiş halidir. Harita her 1 yıl için 1 gün aynı saate ilerletilirek, yorumlanır. Gelecekle ilgili, "öngörüler" progress harita'nın, natal haritaya açılarıyla yapılır.

 

 

Şimdi, neden bunları yazdım ?

Bizler sabit değiliz, büyüyüp gelişen varlıklarız, haritalarımız da sabit değil, biz büyüdükçe o da ilerliyor. Yani; koç burcunda doğan bir insan, koç burcunun hangi derecesinde doğmuşsa, örneğin: 04' 28( koç burcunun ilk dereceleri) bu kişinin progressinin burç değiştirmesi yani boğa burcuna geçmesi daha çok zaman alır. Fakat koç burcunun son derecelerinde doğan bir insan örn: 27' 35, bu insan bir kaç yıl sonra boğa burcuna geçicektir. Ve tabii bu böyle devam edicek, siz ölene kadar.

 

16 yaşımda güneşim koç burcuna geçmiş, yaşarsam 15 yıl sonra güneşim boğa burcunda olucak, tabii bu söylediğim burç değiştirme olayı progress haritamda.

Balık burcuyum ve etrafımda insanların tamamına yakına beni koç yada kova burcu zanneder. aaa balıkmısın sözünü çok sık duyarım. Yükselenimde boğa'dan ikizlere geçti, Ay burcu en sık değişen burçtur, çünkü ay en hızlı gezegen. Ay burcum bu yıl ve gelecek yıl kova'da.

Olay iyice karıştı dimi, nerde sizin tek burcunuz bildiğiniz koç, yükseleni var, ay 'ı var, progressi var,daha da sayarsam heliocentiric'i var, draco'su var... =))

 

Jüpiter'in ilerletilmiş haritamda koç burcunda. Jüpiter, bolluk bereket, şans,genişleme, büyüme, mıknatıs gibi çekme özelliklerine sahiptir. Jüpiterim koç burcunda olduğu için , koçları ve onların zıt burçları terazileri çekiyorum. Jüpiteriniz plutoyla zıt yada zor bir açı yapyorsa hayatınıza yanlış kişileri çekersiniz.

 

Şu burç bununla uyumludur, bu burç bununla mükemmel anlaşır, onun gırtlağına yapışır gibi yorumlar, gerçeği yansıtmaz. Astrolojinin, magazinsel boyutu içinde yer alan ama gerçekten yoksun yorumlar bunlar.

 

Koçsanız ve ikizlerle mükemmeliz diyorsanız;

Venüsünüz balık yada boğa'dır, karşı tarafında venüsü, yengeç yada boğa'dır...,

Kuzey ay düğümlariniz birleştirebilir,

Yükselen yada ay burcunuz, karşı tarafınkiyle çekim içindedir,

yada progress haritalarınızda gezegenlerin burç değiştirmesi sonucu çekim yaşıyorsunuzdur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yay ile Balık : Hiç yürümeyecek bir ilişki. Hissiyatları, düşünceleri, hatta fiziksel yapıları dahi birbirinden tamamen farklıdır.Yay hiçbir zaman balığa güven sağlayamaz. Hatta balığın fantezileri bile ona imkansız gözükebilir. Balığın çekingenliğinden de yay sıkılır. Uzun lafın kısası zaman,zaman tutkulu anlar yaşasalar bile bu ikilinin cinsel uyumu iyi değildir.

 

Balık ile Yay : Balığın duygusallığı ve yumuşaklığı ile yayın maceracılığı kesinlikle bağdaşamaz. Bu ilişki balığın hüsranıyla sona erer. Balığın içedönük yapısıyla yayın dışadönük yapısının bağdaşması imkansızdır. Onun için bu ikili mümkün değil, anlaşamaz. Ayrıca iyi bir cinsel uyumları olduğunu gösteren hiçbir bulgu da yoktur.Tamamen geçersiz bir ilişkidir.

 

 

çekingenliğimi seven bir yay var ve bu ''hiç yürümeyecek ilişki'' 4yılı geçti ne oğlaklar ne boğalar ne yengeçler gördüm bir yay edemeyen.yay'dan daha dışadönüğüm ve daha arkadaşlık paylaşımı olan maceracı bir bakışım vardır ilişkiye çünkü venüsüm kova.ama mümkün değil anlaşamaz denmiş hatta tamamen geçersiz bi ilişki..ve cinsel uyumu gösteren hiç bi bulgu da yokmuş :D,

 

en basitinden böyle bile çürüyor işte magazinsel astroloji.hatta komik olanı en imkansız ilişki benim en imkanlı ilişkim oluyor.benim güneşim onun yükselenine 120, onun güneşi benim yükselenime 60lık açı yapıyor dolayısıyla ilk görüşte aşk olmasa da çok fazla bir etkilenme oldu, yükselen fiziksel görünüşü ve tavırları etkilediği güneşte karkaterimizi dolayısıyla beğenilerimizi etkilediği için..benim ayım onun ayıyla 60lık açıda duygusal olarak da birbirmizle gayet iyi anlaşıyoruz ve venüslerimiz kavuşumda bu da aşktaki tavrımızın benzerliğini ve anlaşmayı getiriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Yeni Oluştur...