Jump to content

Michael McClellan'in 2007 kehanetleri


MALCOLMX

Önerilen Mesajlar

Michael McClellan'in Yeni kehanetleri Incil peygamberleri, Islam kehanetleri, Nibiru gezegeni kehanetleri , antik çin kehanetleri, Shipton, Paracelsus, Nostradamus gibi kahinlere bagli olarak gelistirilmistir.

 

 

 

Asagidaki kehanetlerin kaynagi: http://www.newprophecy.net/2007part1.htm

 

 

 

Ocak 2007: Yüzyilin en büyük sel felaketi, kuzey bati pasifik'i vuruyor. . Oregon eyaleti sular altinda.

 

 

 

Ocak yada Temmuz 2007: Kanada'li kadin seri katil Karla Leanne Homolka linc edilip öldürülecek.

 

 

 

Subat 2007: Bush Ahmedinejad'i ziyaret edecek. Bu gerceklesirse teröre karsi ilan edilen savas döneminin bitisi olabilir ve dünya savasi 20-30 yil ileri atilabilir.

 

 

 

Subat 2007: Eger amerikan baskani Bush dialog icin ilk adim atmazsa bu Ahmedinejad'in pozisyonunu güclenecektir. her hangi bir ulusa savas acabilmek icin Ahmedinejad ordu üzerinde kontrolü ele almaya calisacak ve orduyu elinde tutan Ayetullah Ali Hameneyi'nin basinda bulundugu mulla rejimini devirecektir. Kendisi Iran'in diktatörü olacak ve islamik rejimi devam ettirecektir. Daha sakalli ve türbanli bir Ahmedinejad görecegiz.

 

 

 

Subat 2007: Italyan bir diplomat yada politikaciya kuzey afrikali terörisler saldiriyor. Araba bombasi seklinde olabilir. Süikast'in ölümle sonuclanip sonuclanmayacagi belli degil.

 

 

 

Subat 2007: New York'un dogu sahilleri yerle bir oluyor. Sebebi deprem, su kirliligi, orkan ya da terör olabilir.

 

 

 

Subat- Mart 2007: Cin Amerikan deniz kuvvetlerinin bölgedeki gemilerine bir saldiri düzenliyor. Sorun Taiwan. Cin'in Taiwan'i isgalini engellemek icin Amerika bölgedeki denizh kuvvetlerini güclendirsede Taiwan'in Cin tarafindan isgalini engelleyemiyor. Mayis ayina dogru bölgede Cin, ABD, güney kore, japonya, avustralya, yeni zelanda ve vietnam 800'000 asker konuslandiriyor. Kuzey Kore, Melazya, Endonezya ve Filipinler de Cin'i destekliyecekler. Eger bir baris yapilamazsa Rusya savasa karisabilir ve bu da 2009'da dünya savasinin baslangici olur.

 

 

 

Mart 2007 : Vezüv yanardagi yillardan sonra tekrar patliyor. I.Ö. 79 yilinda en büyük patlamasiyla tarihi Pompeii sehrini lavlar altinda birakan yanardag. Bu yil Pompeii kazilarini yeniden lavlar altinda birakacak ve Napoli'nin semtlerini de lavlara gömecek.

 

 

 

Mart 2007 : El kaide Amerika'da bir okula saldiracak ve yüzlerce cocuk ve gencin ölümüne sebep olacak. Bu olaydan dolayi halkin Amerikan baskanina nefreti artacak.

 

 

 

Mart 2007: Amerika'nin kumarhane sehri Las Vegas'da teröristler otel bombalayacak, bombalama havadan olabilir.

 

 

 

Mart-Mayis 2007: Büyük Nükleer santral kazasi

 

-alıntı-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten bugüne kadar rastladığım hiç bir kehanet hiç açıçı diildi.hepsi sürekli savaşlardan ve yıkımlardan bahsedıo ama ben yınede bulunduğumuz yeni yıl için yapılmış bu kehanetlerı paylaşmak istedim:)

ben teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sahsen atmis bence yani dusunsenize bende atarim ortaya bush hakkinda biseler mart 2007de bush kotuluk yapacak sonraki ay bidaha sonraki ay bidaha adam kotuki zaten:Dbide mesela bu ay 100 kisi irakta olecek bir dahaki ay yine afrikadada olabilir:P yani anliyacaginiz adam zaten olan seyleri atmis ortaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • The Economist'in Kapağındaki Tarot Kartları ve 2017 Kehanetleri

   THE ECONOMIST’IN KAPAĞINDAKİ TAROT KARTLARININ SIRRI NE? http://www.mistikalem.com/file/detail/images/051220161603421436566_3.jpeg The Tower- Yıkılan Kule Kartı Bu kart, ABD seçimlerini kazandıktan sonra dünyanın üzerine yıldırım gibi düşen Trump’ın yaratacağı kaosun habercisi. Kule gücü temsil etse de, gerçek anlamda bakarsak Trump Tower’ı da sembolize edebilir. Beyaz Saray’a bir süre yerleşmeyeceğini açıklayan yeni ABD Başkanı, Trump Tower’da büyük bir güvenlik zafiyetiyle karşı karşıya ka

   , Yer: Komplo Teorileri

  • michael sikkofield

   arkadaşlar ben bi blogu takip ediyorum ''michael sikkofield'' takip edenler varsa aramızda blog ve yazarı hakkında düşüncelerini alabilir miyim.?

   , Yer: Komplo Teorileri

  • Baba Vanga'nın Kehanetleri

   Baba Vanga Kimdir?   Asıl adı Vangelia PanDeva Dimitrova olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan‘da (şimdiki Makedonya) Strumitza köyünde doğmuştur. Beklenenden 2 ay evvel dünyaya gelen bebeğe, iyi haber getiren anlamında Vangelia adı verildi. Vanga’nın babası Pande Surtcev’in, belli bir dönem çete kurma suçundan Yedi Kultığı bilinir. Annesi Paraskeva; henüz Vanga 3 yaşındayken, ikinci çocuğunun doğumu sırasında vefat etti.  

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Michael'e bir çağrı

   Michael Çağrısı..   Michael kimdir.. [Michael]   Arch-melek Michael savaşsı mavi elementi simgeleyen bir grimorin varlıktır. Hristiyanlık ve Yahudilikte Islam'ın aksine vahi indiren melek olarak tasfir edilmiştir. Ayrıca Yahudi inançta Michael kıyamet gününü boru çalarak haber verecektir. İslamda Michael Mikail adı ile anılır ve doğa kuvvetlerinin onun tarafından yönetildiği söylenir. Pan-Gnostik yaklaşımlarda Michael Yunan Haberci Tanrıça Athena şeklinde algılanmaktadır. [A

   , Yer: Kabala

  • Temel Şaman kuramına göre Rüyalar - Michael Harner

   TEMEL ŞAMAN KURAMINA GÖRE RÜYALAR Michael Harner Michael Harner rüyaların temel Şaman teorisi ile, yaratıcı ve tamamen Şaman anlayışına göre rüyaların nereden geldiğini ve anlamlarını nasıl keşfedilebileceğini anlatıyor. - Yayımcı - "Temel Şaman Kuramına göre Rüyalar" adlı bu kısa makale, on temel ilkenin altını çizmek ve kısaca açıklamak amacıyla 14 Ağustos ve 25 Eylül 2010 tarihlerinde San Fransisco'da verilen Şaman Çalışmaları Vakfının(1) ilk iki halka açık "Şaman Rüya Çalışmaları" semin

   , Yer: Rüyalar

×
×
 • Yeni Oluştur...