Jump to content

Besinlerdeki Hormonlar


MaGLaTaPeRTaZ

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar ben bu siteye yeni üyeyim.Girdim ve çok beğendim.Hazırlayanların emeğine sağlık.Herkese teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar.Bu ülkede yetiştirilen hormonlu yiyecekler yüzünden şüpheceilik katsayılarım arttı.Bu hormonları üretenler ve bu üretilen hormonları yiyeceklere katanlar insanlığı ne kadar büyük bir tehlikeye sürüklüyorlar.Sorarım size arkadaşlar bu insanların yaptıkları toplu katliama teşebbüs ile aynı şey değil midir?İnsanlığımızın sağlığıyla oynuyorlar.

Geçen gün bal yiyecektim ama balı da insanların yaptığını öğrendim.Bu kadarı da pes artık.Düşünün bi arkadaşlar.Bu ülkede kendini arı zanneden bir sürü insan var.Bunlar abuk sabuk karışımlarla bal yapıyorlar.Bunları avrupaya satıyorlar.Sonra da avrupa bunları almıyor tabi.Ve geri bize yediriyorlar.Sorarım size.Bu ballar Avrupa Birliğine gitme yolunda ayağımıza yapışmaz mı?Yazık çok yazık.Yorumlarınızı bekliyorum.Hepinize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MaGLaTaPeRTaZ maşaqllahhemen alıştında konu açtın sitemize öncelikle konun hayırlı olsun ve gerçektende güzel bir konu olmuş emeğine sağlık ve güzel bir konu olmuş ve konjya gelince gerçektende yiteceklere hormon konulması insan sağlığını tehtit ediyor ve çoğu insan bu tip nedenlerle zehirleniyor ama bizim yapacakmlarımızla bu tip olaylar malesefki durulmaz ama şunu söyliyimki avrupa birliğine girmememizin sebebi kesinlikle farklı nedenler yüzünden tabi bununda katkısı olabilir ama avrupanın bizi almamasının diğer nedenleri daha baskındır bence...yinede yiyeceklere konulan hormonlu ve katkı maddelerinin insan sağlığı için çok büyük bir tehdittir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hoşgeldin MaGLaTaPeRTaZ. Sadece hormon uygulaması değil, tarım ürünlerimizin pek çoğu Avrupa ve Rusya'da geri çevriliyor. Bir arkadaşım iş için yurt dışına giderken şamfıstığı ve fındık götürmüştü. Alman akademisyenler, fındıkta hastalık yapan bir küfün ürettiği aflatoksin adlı kanserojen özelliği olan bir maddeyi içerdiği için fındık yemeyeceklerini söylemişler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...