Jump to content

Dört Kız Arkadaş Arasında Seçim


izuchiring

Önerilen Mesajlar

http://www.gruphepsi.org/galeri/data/media/1/gruphepsigececlub.jpg

 

 

Genç bir erkeğin dört tane kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmayı planladı. Kızların her birine 1000$ verdi ve "bu parayı istediğiniz gibi harcayın" dedi.

 

Birinci kız arkadaşı, kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Geri geldiğinde genç erkeğe söyle dedi: "Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!"

 

İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini, en sevdiği türden bir sürü video cd ve bir ay yetecek kadar bira ile geri geldi ve şöyle dedi: Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla ben de mutlu olacağım."

 

Üçüncü kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir süre içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayı da çeşitli yatırım alanlarında kullandı.Genc adama geri gelerek şöyle dedi:

- "Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!"

 

Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir sürü kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri gelerek söyle dedi:

- "Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım."

 

Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Karar vermek için arkadaşlarının verdiği cevaplar hakkında bir süre düşündü.

düşündü... düşündü... Çok iyi düşündü...

Bu belki de hayatinin en önemli kararı olacaktı...

Kolay bir karar değildi....

 

Arkadaşlarının verdiği cevapları bir daha düşündü...

Veeeeee...

:rofl::rofl:En iri göğüslü olanla evlenmeye karar verdi...:rofl::rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Seçim Şansınız Olsaydı?

   kimi zaman deriz ya ben mi istedim bu Dünyaya gelmek diye kimse kendi isteğiyle gelmedi elbet ama bir düşünün   geçen kötü yılları,gözyaşlarınızı,ayrılıkları,mutsuzluklar,üzüntüleri   şimdi   mutlu anlarınızı,sevdiklerinizi,geçen güzel anları   seçimi size versinler şimdi gelir miydiniz bu Dünyaya???

   , Yer: Anketler

  • 1450-1750 Yılları Arasında Avrupa’da Cadılık

   İnsanlık tarihi incelendiğinde toplu öldürmelerin gerçekleştirildiği katliamlar yaşanmıştır. Cadı avı ya da cadı avcılığı da çok kişinin ölümüne neden olan katliamlar arasında sayılabilmektedir. Tarih içerisinde özellikle Ortaçağın karanlık dönemlerine atfedilen “cadı avcılığı” ya da “cadıların yok edilmelerine” yönelik olayların, aslında Yeniçağa (1450-1750) geçişte gerçekleştiğini belirtmek gerekir. Özellikle Reform Dönemi (1517) sonrası, Katolik kilisesinin bölünmesiyle batıl inanç yeniden

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Ankara'da buluşabileceğim arkadaş arıyorum

   Merhabalar ilk önce özür dilerim bunu çok kez paylaşıyorum fakat cidden çok ihtiyaçım var Ankara'da yaşayan arkadaş arıyorum birlikte çalışmalar yapabileceğimiz buluşabileceğimiz kişiler diğer arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim özellikle leya ya çok ilgilendi sağolsun kendisini çok seviyorum fakat o da farklı bir ilde oturuyor tekrardan özür dilerim iyi günler         

   , Yer: Witchcraft

  • Ankara'da yaşayan bana witchcraft öğretilecek arkadaş arıyorum

   Merhabalar ben 15 yaşındayım witchcraftla bir aydır ilgileniyorum fakat daha pratiğe dökmedim çok eksiğim var ve birlikte çalışabileceğimiz arkadaş öğretmen arıyorum 15 yaşındayım yaşıtım olursa daha iyi olur fakat olmasada olur iyi günler   

   , Yer: Witchcraft

  • Doğu-Batı Arasında Türk Sineması: Korku Filmleri Üzerine Bir Değerlendirme

   Türkiye’de sinema varlık göstermeye başladığı yıllardan itibaren özellikle melodrama ve bunun yanında güldürü filmlerine ağırlık verilmiş, belli kalıpların dışına çıkılmamıştır. Arada başka türler de denenmemiş değildir. Westernden polisiyeye kadar Yeşilçam sineması her türü denemiştir. Ancak, dünya sinemasında hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyen korku türünde film üretimi ülkemizde oldukça düşük seviyede kalmıştır. Türk filmlerinde ister doğaüstü olsun, isterse ruhbilimsel, korku motifleri ço

   , Yer: Sinema

×
×
 • Yeni Oluştur...