Jump to content

Resim İstiyorum

darknessgod

Önerilen Mesajlar

Tercih hakkını bana bıraktığın için teşekkür ederim arkadaşım (:

:rofl: Resimlerim klasörüne bakarken sünger bob çıktı,alın size "Sponge BoB!"

http://img165.imageshack.us/img165/3357/1209017200186best001ji9dq3.gif

Alttaki üye benimle ilgili hissettiklerini betimleyen bir resim koysun :p

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aaa aynı anda yazmışız sanırım,sen erken başlamışsın darkmoon :rofl: tamam ay resmi?

http://img165.imageshack.us/img165/9835/fallenangel2gr8.jpg

isteğim bir önceki mesajdakiyle aynı*

--------------------

AAAAAAAAA "BAŞLİYCAM" Şimdi hea!Şaşırdım kaldım mesajlar birbirine girdi!

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
darked_cactus...ay resmi istemiştim orda yazıyor en altta..neyse..bob'u da severim:):thumbsup:

poff kaç mesajdır birileriyle aynı anda yazıyorum ne yapayım,senden önceki arkadaş için koymuştum o resmi,senin isteğini görünce ay resmi koyayım dedim başkaları yine benden önce davranmış.Forumun "sizden önce bir mesaj daha gönderildi" gibi bir uyarı sistemi de yok,o yüzden karıştı yani...

Evet bu bir gereksiz mesajdır,silinmemesi rica olunur. :ermm:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Adımı değiştirmek istiyorum, öneriniz neler?

Merhaba arkadaşlar, 19 yaşındayım ve adımı değiştirmek isteyen bir erkeğim. Aklınıza gelen Avrupai, Türk veya mitolojik adlardan beğendiğiniz bir tane varsa lütfen çekinmeden yazar mısınız? Siteler de olur... Bu arada Sirius'un Cadı isimleri konusunu okudum ama pek uygun bir ad bulamadım😟.   Aklımda şimdilik şunlar var:   1–) Orin 2–) Devin 3–) Altay 4–) Martin 5–) Setanta   Evet şimdilik bunlar var, dahası için lütfen üşenmeden en az bir tane de siz yazın. İlginiz için şimdiden teşekkürl

, Yer: Anketler

• Duygusal film önerisi istiyorum

Merhaba dostlar bana Amelie, Pan'in labirenti vb. gibi ağlatacak cinsten filmler önerirmisiniz şimdiden teşekkürler

, Yer: Gnoxis Cafe

• Bu Resim Hangi Filmden

http://www.sinefolio.com/wp-content/uploads/2007/03/300-1.jpg

, Yer: Forum Oyunları

• Resim çizmeyi sevenler

Merhaba, Gnoxis'in sosyal gruplarının pek aktif olamadığı, bir şekilde tutmadığı, paylaşım yapılmadığının farkındayım. İşte bu yüzden resim yapma, çizmeye aşina olduğunu bildiklerime davet göndermek yerine bu konuyu açtım. Grubun amacı şaheserler ortaya çıkarmaktan ziyade, eskizleri, çalışmaları, denemeleri paylaşmaktır. Şayet eskizlerini paylaşarak gruba katkıda bulunmak, isterseniz sizi şuraya alalım: Eskiz

, Yer: Gnoxis Cafe

• Mısır Resim Sanatı

Eski Mısır’da Resim Sanatı Eski Mısır dünyasında resim sanatı ebedi, sürekli ve kutsal olanı ifade etmek için kullanılmıştır. Mısır resim sanatı örneklerinin, büyük tapınaklar ve mezar anıtları içinde yer almasının nedeni de budur. Bu çevrede en önemli uğraşlardan birini tanrıların ve öte dünya sorunlarının oluşturması, ressamların gerçekçi üslup eğilimlerinde bile bu kavramlarla uğraşmasına yol açmıştır. Eski Mısırlılar duvar süslemesine çok düşkün bir topluluktu. Tapınaklarda ve mezar odaların

, Yer: Plastik Sanatlar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...