Jump to content

Üstümdeki Üyeyi Seviyorum Çünkü:

Deaths_Expulsion

Önerilen Mesajlar

hayat sevince güzel sevince tatlı günler bi kuşu kelebeği bi taşı sevin yeter...

ne alaka bilmiom ama bole bısı yasasım geldı bunuda nerden hatırlıorum onu bıle bılmıorum:D:D bende hepınızı sevıorum....white seni seviorum cunku asil bi ruhun olduguna ınanıoyurm..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Neden - Çünkü

başlıktanda anlaşıldığı gibi bir üye neden........... diyecek alttaki çünkü........... diyecek ama biraz komik yapalım mümkünse komik yapalım     neden küresel ısınma başladı???

, Yer: Forum Oyunları

• Alttaki Üyeyi Ağlatacak Birşey Söyle

Sistem şu şekilde: Birşey söylüyoruz ve "ağlattı" ya da "ağlatmadı" olarak cevap geliyor. Sonra ağlatacak tümcemizi yazıyoruz.       Biz burada bunları konuşurken insanlar ölüyor.

• Üstümdeki Şahıs

Herkese merhaba, sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Geçen yaz gece saatleriydi birden uyandım üstümde bir çift kadın bacağı gördüm.(Bacağı benden uzunndu). İlk başta annem sanmıştım.Dirseğimle ittirmeye çalıştım.Sonra 'şşş yat yat uyu uyu ' diyerek başımı bastırtı. Bu arada sesi çok düz bir sesti Gerisini hatırlayamıyorum. Etraftaki cisimler çok gerçekçidi. Rüya olduğunu düşünmüyorum . Sabah uyandığımda anneme olayı anlattım. Yanıma gelmediğini söyledi. Fazla irdelemedim bu ola

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Gnoxis'i Seviyorum Çünkü

Hadi arakdaşlar herkez neden burda olduğunu ve neden burayı sevdiğini söylesin bu foruma takılıyorsunuz çünü burayı seviyorsunuz ama neden ?   ----------------   Gnoxis'i seviyorum çünkü, Moralim bozuk olduğunda veya kafam dolu olduğunda dolu olan kafamı boşaltıyor, bozulmuş sinirimi burdaki ilginç ve güzel konularla düzeltiyor, beni mutlu ediyor Parapiskoloji bölümü özellikle dolu olan kafamı, taktıklarımı düşünmememi sağlıyor ve o an düşüncelerimi unutup daha iyi hissediyorum Eğlence böl

• Benden Adam Olmaz Çünkü :

Benden adam olmaz cunku... yumusak baslıyım

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...