Jump to content

Kara Büyü

Guest DeLioLuoRuM

Önerilen Mesajlar

Amacı;bir insanı mahvetmek,öldürmek,ruhsal ve fiziksel yapısını bozmak,ağır izler bırakmak,kaza bela bulaştırmak,yapılan insanın işlerinin ters gitmesini sağlamak,karanlık güçlerle işbirliği yapmak kara büyünün özelliklerinin birkaçıdır.

Kara büyü tamamen zarar amaçlıdır.Bunla ustalaşmış büyücüler herşeyi göze alır ve yapabilirler.Güçlerini karanlık güçlerle işbirliği yaparak alırlar.Bazı karanlık güçlerden gelecekten haber bile alabilirler.Bazıları ölü falına baktığını söylerler.Bunu da karanlık güçlerin yardımıyla öğrendiğini iddia ederler.Kara büyü tanrıyı inkar etmek demektir.Büyücülerde bunu bilirler.Çünkü bunlar etrafa kötülük yapmak,kendi büyüklüğünü gösterip tanrıyı hiçe sayarlar.

Kara büyü, ölülerin ruhları toplar, onlarla bağlantıya geçer, masonların ayrılmaz bir parçasıdır. Kötü amaçlar dışında kendileri için iyi olanı yapmaya, yükselmeye dayalı olarakta kullanılır. Sonuçları ölüme kadar gidebilir.

edit: doğu ezoterik uygulamaları paylaşmak yasaktır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize kazandıracak ve kaybettirecekleri ne ? Birini öldürmek veya acı çektirmek ne katıcak ? Sonucunda ne kaybedicez ? Bu uygulamayı denediniz mi ? Denemediyseniz insanların başına gelicek herhangi bir belayı veya zararı nasıl üstleniceksiniz ? Hadi bunları geç sitede kötü büyülerin verilmesinin yasak olduğunu bilmiyor musun ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar herkez millete büyü tarifi veriyo iyilik için yada kötülük için olsun ama şunu utmayın ki büyü Tanrı'nın çizdiği hayata müdahele demektir yani büyü iyi yada kötü amaçla olursa olsun cezası çok büyüktür(yani uzmanlar böyle diyo)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne uzmanı ? Hangi dinin uzmanı ? Uzmanlık alanı ? Aldığı eğitim ? Tanrının çizdiği hayata müdahale etmek fikri çok saçma sadece olaylara yön vermekten ibaret bir olgudur bence.Zaten eğer büyü yapmaka o kişiye çizilen hayatında varsa bu neden ceza alsın ? Cezaların verilip verilmiyeceğine uzmanlar değil tanrı karar verir.Ama kötü büyüyü doğru buluyor musun dersen hayır bulmuyorum.Büyü hakkında ayrıca başka konular hakkında yeterince araştırma yapmadan eleştiri yapma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize kazandıracak ve kaybettirecekleri ne ? Birini öldürmek veya acı çektirmek ne katıcak ? Sonucunda ne kaybedicez ? Bu uygulamayı denediniz mi ? Denemediyseniz insanların başına gelicek herhangi bir belayı veya zararı nasıl üstleniceksiniz ? Hadi bunları geç sitede kötü büyülerin verilmesinin yasak olduğunu bilmiyor musun ? :)

Bu büyünün başkaları için yararlı ya da zararlı oduğuna sen karar veremessin eğer yasaksa bu konu yu kaldırırlar ! Bi ikincisi yazdığım büyüyyü ister denersin istersen sadece bilgi edinirsin başına gelebilecek herhangi birşeyden iyi yada kötü beni sorumlu tutamassın bu beni ilgilendirmez . arşivde kara büyü örneği göremediğim için bu konuyu açtım .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birine zarar vermek genel bir yanlıştır yani sonuç olarak kötüdür.Kara ismde buradan gelmiştir.He denemedim diyorsan o zaman denenmemiş bir uygulamayı vermen çok saçma sonuçta gerçek mi değil mi bilinmiyor.Zaten sitede yasak.Ayrıca sorumluğu almak istemiyorsan denemediğini ve sonucunu bilmediğini yazman daha doğru.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu tip büyüleri deneyenler sanırsam hasta ruhlu olmalı ayrıca tam büyü tarifleri sitede hiçbirşekilde verilmemiştir daha küçük kontrolsüz ve kişiliği henüz oturmamış üyelerimizde mevcut bu yüzden kötü olumsuz şeyler içerikli resimler dahi yasak büyü tarifini modla gördüğünde sileceğinden eminim ayrıca bukadar sinirlenmene gerek yok sevgili delioluorum SchizophreniCorpse 'ye kesinlikle katılıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birine zarar vermek genel bir doğrudur yani kötüdür.Kara ismde buradan gelmiştir . kesinlikle haklısın ama bu beni mutlu ediyorsa yani başkasına zarar vermek bu benim için iyi anlamına gelir ... yani kimin için iyi kimin için kötü? buna sen karar verme bırak insanlar bilgi edinsin sitenin amacı da bu diilmi ? bu seni neden rahatsız ediyor ? Bu arada 'He' çok çirkin bi kelime ! iyi kötü tartışması yaparken de lütfen bunlarada dikkat et .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senin için iyi anlama geliyorsa bu büyü senin için ak büyü olmalı değilmi birazdaha düşünerek tezini savun bence

ayrıca kötülükten hoşlananlar için bir başlık oluşturulmuş sadist

birbaşkasının ölümünü isteyecek ve bunun için büyü yapacak olan kişilere insan diyemiyorum ne yazıkki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yazdığım büyünün ak büyü oldugunu söylemedim tabiki kötü amaçlı ama bana fayda veriyorsa benim için iyi olduğunu söyledim . saldıracaksan biraz düşünerek saldır saçma şeyler yazma ve hakaret etme lütfen ...

--------------------

Sadece arşivde bulunsun diye yazdım . yasak olduğunu bilmiyordum eğer yasak sa yetkili biri tarafından silinecektir zaten . bazen insanlara zarar vermek istemezmisin herkesin ruhunda sadistlik vardır ! Sen çokmu iyisin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Henin pek bir çirkinliğini görmedim.Ne bir terslemedir ne başka birşey.Ayrıca iyi ve kötü ile çirkinle güzel arasındaki farkı da karıştırmayalım o zaman.

----

Zaten bu büyü tam anlamıyla verilmemiş eksikleri var üstüne sitede kara büyü paylaşımı yasak.Evet bazı kötü büyüleri biliyorum benim bilmem beni rahatsız etmiyo çünkü başkasına zarar vermiyecek kadar bilinçliyim.Ama bu bilinçte olmayan insanlar var bu büyülerle hem kendilerine hem çevrelerine zarar verebilirler.Evet bu da beni rahatsız ediyor.Eğer birinin ölümü sana fayda veriyorsa ve bu bir iyi büyüyse senin için o zaman gerçekten bir sadist oluyorsun.Bu büyüyü yapmaya çalışan biri senin anneni öldürse acı çektirse mutlu olucak mısın ? Hadi diyelim ucu sana dokunmuyor bir başkasını öldürse ve üstüne 3. katı geri dönse ki bunu bilmeyenler olabilir büyü iyi veya kötü 3 katı şeklinde geri döner ve bu kişi dönen 3 katı kadar yükü kaldıramıyacak biriyse ne olucak ? Lütfen insanları bilinçlendireyim derken felakete yol açma! Zaten konu kilitlenecektir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence fazla abartılmış. Gnoxis düşünce özgürlüğü olan bir platformdur. Düşüncelerinin çeliştiğini söylemişsiniz arkadaşa. Bir insan baskı altında dengesiz durumlar yaratabilir.

Ayrıca kötü bir durum oluşturmuş olsaydı bu konu sevgili moderatörlerimiz tarafından kapatılırdı . Ayrıca kara büyü örneği verilmiş fakat tam değil .. Zararsız bir konu olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bu hayatta hiç kimsenin yaptığı kötülük karşılıksız kalmıyor, eğer biri senin canını çok acıttıysa sadece zamana bırak ve o insanı izle, kendi kendine o cezasını alacaktır sen de hayretle buna şaşıracaksın o zaman beni hatırla bu söylediğimi, hiç bir şey yapmana gerek yok çünkü o insan zaten başkasına verdiği acıyı kendi kendine hayattan alacaktır, arkadaşlarımın söylediklerine çok katılıyorum ne yaparsan 3 katı sana geri dönecektir.

Bu tür büyü yapan insanlar gerçekten kendileri de olumsuz etkiler almaktadır en basit olarak yapayalnız ve çok acı çekerek ölüyorlar. Haketse de haketmese de böyle.

Bu yaşıma kadar çok defa tecrübe ettiğim kendi hayatımdan ve etrafımdaki insanların hayatından çok iyi tecrübe ettiğim bir gerçektir bu : Birileri birilerini acıtırsa bir gün gelecek kendileri çok daha fazla acıyacaklar üstelik canı acıtılan hiç bir şey yappmasa da gerek yok zaten hiç bir şey yapmasına bu nasıl oluyor bilmiyorum fakat son derece gerçektir. Hayat mı onlardan intikam alıyor, kendileri mi? Görmediğiniz ama varlığını bildiğiniz birileri mi? Bilemiyorum fakat bir şeyler ve birileri sizin intikamınızı o kişiden alıyor kesin kes doğru.

O yüzden benim tavsiyem sadece bu tür can acıtan insanları kendi hallerine bıraksınlar ve zamanla onların nasıl da kendi acıttıklarından daha çok acıdıklarını kendi gözleriyle görsünler işte tam bir hakikat budur. Sana kötülük yapana kötülük yapma o zaten dersini alacaktır. Ruhunu daha çok kirletme bırak yaralı kalsın, o yaralar zamanla düzlecek ve sen pişman olmaktan da kurtulacaksın. "Kötülük eden kötülük bulur" atasözünü hatırlatırım "ne ekersen onu biçersin" atasözünü de sen vermezsin o bulur, sen onun ektiğini ona biçtirmezsin, o kendi biçer anlatabildim umarım.

Yaralar zamanla kapanır ve hakettiğinizden daha çoğu size geri döner.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana göre buyuyu her ne şekilde yapıyorsanız ve neye inanıyorsanız inanın bir ölüm gerçeği var ve her kimi öldürürseniz bir hesap gunu olduğunuda unutmayın nihayetinde öyle olmadığını düşünsek bile ölüm den sonrasını yani hiç bir kötülük kayıtsız kalmaz haliyle karşılığını er gec alacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne uzmanı ? Hangi dinin uzmanı ? Uzmanlık alanı ? Aldığı eğitim ? Tanrının çizdiği hayata müdahale etmek fikri çok saçma sadece olaylara yön vermekten ibaret bir olgudur bence.Zaten eğer büyü yapmaka o kişiye çizilen hayatında varsa bu neden ceza alsın ? Cezaların verilip verilmiyeceğine uzmanlar değil tanrı karar verir.Ama kötü büyüyü doğru buluyor musun dersen hayır bulmuyorum.Büyü hakkında ayrıca başka konular hakkında yeterince araştırma yapmadan eleştiri yapma.

Afedersin ama sen kimsin?Ama eğer benim kim olduğumu merak ediyorsan 5 tane psişik yeteneğe sahip bu konuyu boyutlar arası araştırmış biriyim :thumbsup: yani bi anlamda uzman benim:thumbsup: inan bana büyü konusunda sağlam kaynaklarım var,ben yapana da yapmıyana da,herkesin inançlarına da saygı duyuyorum ama zaten inançları sorgulamak değil saygı duymak gerekir ama inan bana en basitinden iyi büyü bile Tanrı'nın istemediği ve affetmediği bişey :thumbsup:(ben sadece fikrimi söyledim ok? isteyen istediğini yapar)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birine zarar vermek genel bir doğrudur yani kötüdür.Kara ismde buradan gelmiştir . kesinlikle haklısın ama bu beni mutlu ediyorsa yani başkasına zarar vermek bu benim için iyi anlamına gelir ... yani kimin için iyi kimin için kötü? buna sen karar verme bırak insanlar bilgi edinsin sitenin amacı da bu diilmi ? bu seni neden rahatsız ediyor ? Bu arada 'He' çok çirkin bi kelime ! iyi kötü tartışması yaparken de lütfen bunlarada dikkat et .

-Birincisi:Eğer foruma bir konu açmış bulunduysanız,gelebilecek olan yorumların ve eleştirilerin hepsine açık olmalısınız(burada size göre iyi olan şeyin bize göre kötülüğünden,yine sizin cümlenizden bahsediyorum)

-İkincisi: DeLioLuoRuM kelimesinin Türkçe yazılışını bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz...Türkçesiz Türkçe'ye hayır diyoruz çünkü...(bknz yine sizin dikkat edilmesini istediğiniz unsurlar bölümü)

-Son olarak:İnsanlara zarar verici boyutları olan bir takım davranışların sizi mutlu ediyor olması bizi hiç ilgilendirmiyor....Bizi ilgilendiren kısmı:Bu sitede 18 yaşından küçük üyelerin de olması...Çocuk yaştaki insanların bunları okuyup uygulaması sonucu ortaya çıkabilecek olan kötü durumların sorumluluğunu üstlenebilecek misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlaşılan iyiyle kötü arasındaki fark evrensel değerlerle değil de "zevkle" ölçülüyor artık. yazık yani...

sürekli büyü günahtır diyen arkadaşların da bu özgür platformda bula bula "kara büyü" başlığına girip de insanları uyarma heveslerini bir türlü anlamıyorum. sanki buradaki büyü yapanlar dini sitelere girip aman büyü yapın diye milleti uyarıyorlar...

ayrıca galiba siteye hiç bir moderatör girmiyor uzun zamandır, çünkü yasak olduğu halde böyle bir büyüyü onların silmesi gerekiyor... yoksa altında başka anlamlar aramak mı gerekiyor....?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlaşılan iyiyle kötü arasındaki fark evrensel değerlerle değil de "zevkle" ölçülüyor artık. yazık yani...

sürekli büyü günahtır diyen arkadaşların da bu özgür platformda bula bula "kara büyü" başlığına girip de insanları uyarma heveslerini bir türlü anlamıyorum. sanki buradaki büyü yapanlar dini sitelere girip aman büyü yapın diye milleti uyarıyorlar...

ayrıca galiba siteye hiç bir moderatör girmiyor uzun zamandır, çünkü yasak olduğu halde böyle bir büyüyü onların silmesi gerekiyor... yoksa altında başka anlamlar aramak mı gerekiyor....?

Biraz daha açık olabilir misiniz lütfen?İnsanların akıllarında soru işaretleri bırakmayınız...Özellikle hobi olsun diye insanların hatalarıyla ilgilenilmiyor bundan emin olunuz...Eğer gerçekten kusurlu bir durum oluşmuşsa bunu düzeltmek ve doğru yola teşvik etmek insanlık görevidir bana göre...Hiçkimse bir başkasının acizliğinden zevk almıyor şüpheniz olmasın...Konuya sizde bizim gibi yorum yazdığınıza göre ilginizi çekmiş olmalı...Özellikle seçmemişsinizdir umarım,bizde öyle yapmadık çünkü..Ayrıca moderatörlerimizin bir bildiğinin olduğu düşünüyorum eğer bu yönde kaygılarınız varsa onlarla bir üye olarak pm yoluyla iletişime geçip konu kapatılması ile alakalı talebinizi bildirebilirsiniz...Aksi takdirde ben de sizin bu konuyu buraya yazarak moderatörleri eleştirmeyi heves haline getirdiğinizi düşünüyor olacağım...saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimin ne olduğunu merak etmedim ne kadar süre araştırma yapmanız beni ilgilendirmiyor ister 10 sene ister 15 sene. Bu konunun yanlış olduğunu düşünüyorsanız bakmazsınız olur biter. Size kim olduğumu söylemek ya da açıklamak zorunda değilim. :thumbsup: Mod. mesajı üzerine yazmak istemezdim fakat yazmadan duramadım. Bu arada mesajlarım yanlış anlaşılmasın ben karabüyünün anlatılmasına karşı çıkmamıştım. Bir uygulama örneği verilmişti benim tepkim onaydı neyseki silinmiş. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimin ne olduğunu merak etmedim ne kadar süre araştırma yapmanız beni ilgilendirmiyor ister 10 sene ister 15 sene. Bu konunun yanlış olduğunu düşünüyorsanız bakmazsınız olur biter. Size kim olduğumu söylemek ya da açıklamak zorunda değilim. :thumbsup: Mod. mesajı üzerine yazmak istemezdim fakat yazmadan duramadım. Bu arada mesajlarım yanlış anlaşılmasın ben karabüyünün anlatılmasına karşı çıkmamıştım. Bir uygulama örneği verilmişti benim tepkim onaydı neyseki silinmiş. :)

Benim canım arkadaşım burası serbest bir forum değilmi(ki evet)o zaman yalnış olduğunu düşündüğüm bir şey hakkında neden düşüncelerimi belirtmiyeyim?bi konu hakkında eğer olumsuz düşüncelerimiz varsa hemen herkes beğenmiyen yazmasın diyo,bundan saçma bişey olabilirmi ya akılım almıyo ;) ben fikirlerimi herzaman belirtmeye devam edeceğim ve herkesin her türlü inancına da saygı duyuyorum:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yasak büyülerde olmayanlar kadar bilinmelidir.unutulmamalıdırki yasak konulmuş ama uymadığımız biçok kuralda vardır.Ayrıca lütfen kara büyü olarak verilen tariflere dikkat edilsin çünkü gerçeğiyle alakası yok ve gerçek karabüyünün sırlar alfabesiyle yazılıp uygulanması gerek;bunun için tartışılacak bişey yok çünkü sitede büyü diye okuduklarımın çoğu aslını temsil etmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Etrafına bakarsan kendi enerjileri ile birilerini kötü etkileyen insanlar göreceksin. Bu bile kara büyü sayılabilir. Ama sadece küçüktür. Büyüklerini yapmak için daha fazla enerji gerekir karabüyücülerde bunları diğer varlıklardan elde ederler... Onları kontrol ederler ve enerjilerini kulanırlar... Doğadaki kaos'tan yararlanırlar. Tanrı nasıl düzeni kullanıyorsa onlarda kaosu kullanırlar... TAnrı'ya tamamen karsı gelinmiş olur böylelikle... Dininizi birinden öc almak için terk etmeyi göze alıyorsanız yapın...

Ama önemlidirler... KAranlık olmadan ışığın değeri anlaşılmaz. İksinide bilin ve siz karar verin bence arastırın elbette bisiler bulacaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...