Jump to content

Üstündeki Üyeye Reklam Yap

Nietzsche

Önerilen Mesajlar

ewet yine üstündeki üye... serisi bu sefer üstümüzdekine reklam yapıcaz ... nasıl mı hemen anlatıyorum ...öncelikle ürn seçices markası üstünüzdekinin nicki olucak şekilde reklam yapıcaksınız yaratıcılıgınıza kalmıs ...eglenceli olabilir die düşündüm...

(örnk:......... deterjanı kullanın gönlünüz ak cebinz pek olsun:D)

konuyu sacma bulanlardan şimdiden özür diliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

blaze çakmak mı aldınız yanın da blaze tükenmez kalem hediye...bittimi? bitmedi!

bunun yanında 12 çeşit blaze iğne bulunan bı paket veriorus hepsi bumu tabiki hyr....bunların yanında birde aynı zmnda blaze tarak sahibi oluosunuz evet sayın abiler ablalar bunların hepsi sadece 1 ytl varmı isteyen?:D

bu pek reklam gibi olmadı ama bu satıcıları gormeyen yoktur heralde yakında bunların ev araba verenlerı cıkıcak haberınız olsun flames dedı dersınız:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FİRDEVS yüz ve cilt bakım kremlerini kullanın pişman olmassınız...

izmirden Fadime Yılmaz:

''Firdevs 7 gun testini denedikden snra cildimde büyük deişiklikler yaşadım ve şimdi gercekten cildimde barışıgım Tşkler Firdevs''

ankaradan Meral Korkmaz:

''Firdevs cilt bakım setini kullandıktan snra etrafımdaki herkes gibi bende kendımdeki deişikligi farkettım Tşkler Firdevs'':D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FİRDEVS yüz ve cilt bakım kremlerini kullanın pişman olmassınız...

izmirden Fadime Yılmaz:

''Firdevs 7 gun testini denedikden snra cildimde büyük deişiklikler yaşadım ve şimdi gercekten cildimde barışıgım Tşkler Firdevs''

ankaradan Meral Korkmaz:

''Firdevs cilt bakım setini kullandıktan snra etrafımdaki herkes gibi bende kendımdeki deişikligi farkettım Tşkler Firdevs'':D

kaç para verdin kadınlara :D

mutluluk kaynagı bikere firdevs parfümlerini sıkın neşeniz yerine gelsin etkisi ömür boyu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...