Jump to content

Bu İsim Senin Neyin Oluyor?

Firdevs

Önerilen Mesajlar

Şu gnosis cafeye bi oyun açmadan ölmek istemiyorum...

Arkadaşlar ; bir üst kullanıcı bir isim yazacak, o isim sizin neyiniz oluyorsa yazacaksınız komşu dahi olabilir veya tanımıyorum gibi bir cevap verilmeyecek ondan sonra da yeni bir isim yazacak, anlaştık mı???

Ben başlıyorum...

Erdem.... :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bana neler oluyor ?

Arkadaşlar ben doğuştan duyma engelliyim fakat doğduğumdan 27 yaşıma kadar paranormal olaylar devamlı başıma geliyor.Doğduğumda daha 5-6 aylık iken bizim eve yıldırım düşmüş evdeki tüm elektronik cihazlar yanmış 8-9 yaşımdayken halamla birlikte kitapçıya girdiğimizde sanki ne alacağımı biliyormuş gibi büyü kitabı almışım sonra kitaptan bir kaç büyü okuyup uygulamaya başladım ama nasıl bir büyü yaptım hatırlamıyorum.19 yaşlarında garip rüyalar görmeye başladım beyaz ışıklar,rüyadan adam gelip ban

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Senin Enerjinin Rengi Ne?

Onedio; >>> https://onedio.com/haber/senin-enerjinin-rengi-ne--726893

, Yer: Gnoxis Cafe

• Senin Adın - Your Name

Orijinal adı: Kimi no na wa   Yapım yılı: 2016   Konusu:   Senin Adın, farkı yerlerde yaşamalarına rağmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikayesini anlatıyor. Hayatından pek memnun olmayan Mitsuha, etrafı dağlarla çevrili bir bölgede yaşar. Vali olarak çalışan babası seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır. Evde kendisi, kardeşi ve büyükannesi dışında kimse yoktur. Kırsal kesimdeki yaşamından fazlasıyla sıkılan Mitsuha, Tokyo'da yaşamanın hayalini kurar. Mitsuha ile aynı ya

, Yer: Filmler

• Senin Şaman Hayvanın Hangisi? / onedio

Biz Türkler şamanist bir kültürden gelmekteyiz. Şamanizmde de evren, dünya, insan, hayvan ve bitkiler alemi bir bütün olarak düşünülürdü. Bu bütünlüğün içinde de istisnasız herkesin bir erk hayvanı bulunurdu. Bu erk hayvanının belirlenmesine göre ise karakter, meslek, eş seçimi gibi hayati konular belirlenirdi. Peki senin şaman hayvanın hangisi? Onedio şamanı bunu sizin için belirliyor!   Senin Şaman Hayvanın Hangisi? - onedio.com

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• İntihar Edenin Beyninde Neler Oluyor?

İntiharın önlenmesinin beyin çalışmalarının bir alanı olmadığı, sadece duyguların ilgili olduğu bir süreç olarak düşünülürdü. Sinir bilimlerindeki son gelişmeler gösteriyor ki duyguları beyinde belli bölgeler kontrol etmektedir. Beynin ön lobu özellikle sağ ön lobu sosyal bilinç, duygu ve ilişkili sinirlerin bulunduğu yerdir. Bununla birlikte “ventral medial frontal” bölgesi; duygulara bağlı olarak oluşan davranışlardan sorumlu sinirlerin bulunduğu limbik yapılar ve amigdala bölgesi ile bağlantı

, Yer: İnsan Psikolojisi

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...