Jump to content

Şöyle Bir Durumda Ailenizi Öldürür Müydünüz?

Manje_Loa

Böyle bir durumda ailenizi öldürür müydünüz?  

149 üye oy kullandı

1. 1. Böyle bir durumda ailenizi öldürür müydünüz?

• Evet
      52
    • Hayır
      97

Önerilen Mesajlar

Ailenizle uzun yola çıktınız. Anneniz, babanız, varsa kardeşiniz ve siz. Kestirme diyerekten bi yola girdiniz. Gecenin körü yolda kimsecikler yok. Şehrinde dışında tenha mı tenha. İşte böyle bi yerde kaza yaptınız. Siz camdan fırladınız aileniz ise arabada sıkıştı kaldı. Yerden kalkmak, sürünerek arabaya gidebilmek gibi lüksleriniz yok. Kemiklerinizden pek çoğu kırılmış durumda. Aileniz ise arabada çığlık çığlığa yanıyo. Ulaşabileceğiniz yakınlıkta babanızın silahı var. Sizinle birlikte fırlamış o da. Şimdi soru şu.. Acı çekerek ölmemeleri için onları vurur muydunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen gün elim cok fena bi şekilde yandı üstüne kaynar su döküldü tarifi imkansız geçmek bilmeyen bi acıydı heran daha da cok artıyodu 7-8 saat sürekli ağladım bütün gece uyuyamadım ... tüm bunları düşündüğümde vururdum diyorum ama sanırım en son kendimide vururdum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim başıma böyle bişi geldi gibi. bilen bilir şarköyde bir yol var orda 220 ile 6 takla attık arabayla ben araçtan fırladım koca opel sedan kasa vectra mincuper oldu.tek yapabildiğim öyle bakmaktı 3 arkadaşım arabadaydı ve öldüm cidden ölmüşüm 2 saat ölü kalmışım.kalbime atropin ve adrenalin yaparak hayata dönmüşüm(direk kalbe sokuolar iğneyi).emin olun o noktada olsa kafanıza sıkarsınız ve ne aile görürsününz ne başka bişi buna adım kadar eminim:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya o yangından kurtulursa ve kendini söndürebilecek bir yer bulursa ve yaşarsa hayatta ne mucizevi kurtuluşlar görüyoruz durup dururken neden katil olayım ki ne kendimi vururum ne kimseyi vururum ölen insan zaten ölür acı çekerek veya çekmeyerek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vururdum hemde hiç düşünmeden. yanarak ölmektense tek kurşunla ölmek daha az acı verir insana. onların yanışını izlemek çığlıklarını duymak ve hiçbir şey yapamamak gerçekten berbat bir durum. Hayatta en beter ölümlerden biri yanarak ölmektir bence. Önce onları vururdum sonra bir de kendi kafama sıkardım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...