Jump to content

Kendi Çektiğim Bir Fotoğraf

biggang

Önerilen Mesajlar

ne olduguna anlam veremedim dun aksam kendim cektim ve ben cekerken orada kimse yoktu..

resim fake yada photoshoplu degil.. direk cektigim gibi ekliyorum..

resmin alt kisimlarinda gozume bir sey takildi...

http://img383.imageshack.us/img383/2005/16032008015js6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oldukca enteresan... ne dir acaba kimsenin tam olarak bi fikri yok sanırımm bence sen arkadasımızın dediği gibi yüksek çözünürlüklü bi cıhaz yardımıyla dene belki objektifin takıla bilir tekrar. o zamn belki belli olabilir ne oldugu...ama sunu solemeliyimm oldukca korkutucu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben resmi cekereken orada kimse yoktu , cektim resmi baktim, bir sey gozukuyor, isik yansimasi olamaz, cunku isiklar yolun ortasinda ve ancak ciliz bir cakmak gazindan cikan isigin ortaligi aydinlatmasi gibi , bir kac program yardimi ile resmi duzeltirsek belki bir sonuc aliriz..

digtal kamera ile bu gece nobetteyimm, :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çözünürlükle ilgili arkadaşlar bence.bende farklı bir durumla karşılaştım.çözünürlük değişince insan suretlerindede değişim olabiliyor.gerçek olabilir belki ama dijital kameranın azizliğide olabilir:D.ve bu azizlik her dijital kamerada olmuyor.:D.başka bir dijital kamera ilede çek bence çözünürlüğü sınama sadece.resime dikkatli bakınca garipliklerde var.:D.silüete odaklanırsanız göremiyorsunuz:D.yada ben yanılıyorum.çözünürlük tam olsa yorum yapacağım ama olmuyor işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Foto biraz aydınlattım ayrıca bunun dısında bircok filtreye tabi tuttum ve bi insan olsaydı negatifinde kesin olarak gozukurdu..bu bi insan degil ve bedensiz bi varlıkta degil bana kalırsa sadece bi yansıma cam arkasından cektiysen yada sen cekerken arkanda biri varsa yada bi camdan yansıma yada telefonun merceginden falan herseyden olabilir:) yani korkma fotoda sakallı gozluklu bi adam yok :) bisey var ama bu insan degil orası kesin:)

http://img510.imageshack.us/img510/5186/dslakdslakdlsakdlaskdlaps2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlginç bir görüntü.Tesadüf olabileceğini düşünüyorum.Piksellerden kaynaklanan bir hata tesadüf eseri böyle bir şekil çıkmış.Ama bilemem tabi :S

--------------------

Bu resimde iki farklı enteresan cisim var...5 dakika içinde resim koyuyorum...

--------------------

http://img98.imageshack.us/img98/2895/16032008015js6kopyalafl3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...