Jump to content

Hissleri kontrol edebilmem için herhangi bir yöntem varmı?

mcalone

Önerilen Mesajlar

ya kntrl etsem spr olcak ama olmuo ya yardım edebilcek bi pro yokmu

aslında yöntemi var.duru görü mesela. hissler...kontrol etmek için yöntemi var.ama aslını söylemek gerekirse ben pro değilim amatör bile değilim sadece cevap arayan birisydm bi süre önce :) ama sorunumu hallettim kendim.o yüzden baska birisini önericem.ama bu konuda tanıdıgımda yok...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bir Peri Çağırmak İçin

Bu büyüyü bir peri çağımak için kullanın   Gerekli Malzemeler 3 çiçek 2 yaprak 4 mum (doğayı simgeleyen 4 farklı renkte) Kağıt Kalem Renkli kalemler Tahtadan yapılma bir şey("something made of sticks" çeviriden emin değilim yazan kişinin ingilizcesi rezalet ) Düz zemin Ağaç Su   Mumlardan bir kare yapın, Kağıda bir peri çizin, renklendrin, isim verin, resmin etrafına çiçekler ve yapraklardan oluşan "hediye" nizi koyun, düz bir zemine yerleştirin ve resmin yanına su dökün. ay

, Yer: Witchcraft

• Bir Kimseyi Kendinizden Soğutmak İçin Büyüler

1. Karayılan Kökü Büyüsü Banyo, hem ilişkiyi sonlandırmak hem de size zararı dokunan bir kimsenin cesaretini kırıp uzaklaştırmak için kullanılır. Karayılan kökünü yanınızda taşımak ise sadece ilişkiyi sonlandırmaya yarar.   - Kıyılmış karayılan kökü (black cohosh) üzerine kaynar su ekleyerek demleyin. - Küveti su ile doldurun. - Karışım soğuyana kadar bekleyin. - Küvete girin ve durulanmadan önce karışımı posasıyla birlikte tüm bedeninize uygulayın. 2. Ayrılık Tozu (I) - Bu bitkilerin k

• Android için favori uygulamalarım

Android favori oyunlarım : 1-Avakin life: role playing 3d sanal gerçeklik oyunu beni çok şaşırtan bir oyun her ay yeni konular,itemler hepsi çok güzel indirirseniz haber verin ekliyim arkadaş olarak. 😊 2-Brain test: zeka ve bulmaca oyunu vakit geçirmek için güzel bir oyun . 3-clash of clans: strateji oyunu . * * Android favori photo editor uygulamalarım: 1-PicsArt: çok severek kullanıyorum birçok ayrıntılı özelliği var. 2-Picskit: picsart'ın akrabası diyeb

, Yer: Cep Telefonu ve Tabletler

• Cadılar için parfüm tarifleri .

Cadılar için parfüm tarifleri ~        ( Alıntıdır . ) Ay rahibesi parfümü . 1 damla Queen of the Night yağı , 3 damla gül yağı ve 1 damla limon mineçiçeyi yağını koyu kahverengi ve ya mavi bir yağda 4 ons beyaz alkollü içkiye ekleyin . Birleştirmek için karıştırın . Toprak ana parfümü . Eşit miktarda gül ve paçuli yağı karıştırılır ve birleştirmek için kombinlenir .  Bir cadı sanatı . 8 ons alkoııü içkiye 60 damla misk , 30 damla keten ( amber ) ve 30 damla bergamo

• Kanser için?

Dedemin karaciğer kanseri olduğunu öğrendim bugün. Belki çok çocukça bir başlık gelecek size ama elim kolum bağlı gibi durmak bana kötü geliyor ve beni üzüyor. Ne yapabilirim? Öneriniz var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

, Yer: Alternatif Terapiler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...