Jump to content

Arkeolojide dünya dışı ziyaretçilerin izleri

Firdevs

Dünya dışı ziyeretçilere inanıyormusunuz_?  

388 üye oy kullandı

1. 1. Dünya dışı ziyeretçilere inanıyormusunuz_?

• evet inanıyorum
      334
    • hayır inanmıyorum
      56

Önerilen Mesajlar

http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/val%20carminoca1.jpg

Gezegenimizde çözülemeyen sırlar bizleri hep insanlığın henüz aydınlatılamamış o karanlık geçmişine götürüyor.Biz insanlık olarak aya gittik( ???) ,atom bombasını (ne faydası varsa) yaptık, genetik olarak canlıları değiştirebiliyoruz,DNA’ nın şifresini çözüyoruz, yakında Mars’a gitmeyi planlıyoruz ancak tarihimizin büyük bir bölümünü açıklayamıyoruz.Açıklayabildiğimizin ne kadarı gerçek tarihimiz orasınıda ancak Allah bilir.20 yüzyıldan itibaren materyalist akımın etkisinde iyice kalan klasik bilim başka başka insanlık tarihi yazıyor olabilir mi?Karşımıza çıkan heykeller,resimler,yapılar,yazılı eserler bu doğrultuda bizlerdeki kafa karışıklığını iyice arttırıyor.Duyguları ,düşünceleri,gördüklerini anlatmanın en güzel ve kalıcı şekli sanattır.Eğer uzak geçmişimizde yazılan mitler gerçek olayları yansıtıyorsa (mahabbarata destanı gibi atom savaşlarından ve uçan araçlardan detaylarıyla bahsedenler mesela ) at gözlüklerimizden sıyrılıp gördüklerimiz hakkında cesaretle ve açık görüşlülükle düşünmeliyiz.Dünya dışı bir zekanın etkileri yalnızca geçmişimizde gömülü kalmamıştır.Geleceğimizdede onlara rastlamayacağımız ne malum? Eğer bu gerçekleşirse dünya insanı olarak buna hazırlıklı olmamız gerekmez mi?http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/stonenge1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok basitçe düşünürsek ve kabaca o gezegenlerin manzara olarak var olmadığını düşünüyorum ayrıca gerçekten insanlık tarihinde garip izler var eski mitlerin çoğunda bölgeler farklı da olsa aynı yaratıklar,aynı hikayeler aynı şeyler hep var dünya dışımıdır bilmem ama geçmişte olup da şu anda pek olmayan şeyler var gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dünya dışı ziyaretçiler gerçekte varmı yokmu bu konu hakkında hiçbir fikrim yok bu yüzden yorum yapamam ama resimler varmış gibiduruyo inasanı şüphelendiriyor ama o resimleri insanlarda çizmiş olabilirler bunu kimse bilemez ben hiç öle dünya dışı falan varlıklar görmedim şimdiye kadar görmediğim içinde bişe diyemem ama olabilirde sonuçta diğer uzaylarında diğer gezegenlerinde bir yaradılış amacı olmalı süs için yaradılmadı yaa değilmi....:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünya dışı varlıkların olduğuna kesinlikle inanıyorum.Hatta Jodie Foster'ın The Contact filmi bu düşüncemi iyice körüklemiştir.Filmin sonunda geçen bir diyalogsa acayip mantıklı geldi.Tanrı evreni yarattı eğer bu evrende sadece biz varsak bu çok büyük bir alan israfı olur diyordu.Bence bu söz herşeyi anlatıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emin olmasamda ben şüpheli buldum fotoğrafşarı biraz... Acaba nereden elde edilmiş kareler bunlar??Bu konuda bir bilgi yok mu?

http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/val%20carminoca1.jpg

Bu fotoğraf Australya yerlileri Aborjinlerin yaptığı mağara resimlerinden. Ve geçmişte hemen hemen cilalı taş devri civarındaki dönemlere ait diye hatırlıyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür konular sınırsızdır ve bana kalırsa elde kesin veriler, belgeler olmadan yorum yapmamalı.Ama arkadaşın yaptığı gibi paylaşım amaçlı olarak bilgi verebiliriz. Ayrıca şuda var ki, Dünya'da toplu iğne

başı ne kadar yer kaplıyorsa; Dünya'daEvren'de o kadar yer kaplıyordur. Ve bu kadar büyük devasa bir yaşam alanının sadece biz Dünyalılar için yaratıldığını düşünmek mantıksızlıktır. Elbetteki başka

başka uygarlıklar ve varlıklar olacaktır. Ama bunların bir araya gelebilmeleri içinde en az milyonlarca hatta milyarlarca km. yol katedmeleri lazımdır. Böyle bir teknolojiye bizim erişmemiz mümkün olmadığına göre onların bize gelmelerini bekleyeceğiz çaresiz..

Bu arada buraya yeni üye oldum ve bu ilk yazım herkese Merhabalar diyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...