Jump to content

Arkeolojide dünya dışı ziyaretçilerin izleri

Firdevs

Dünya dışı ziyeretçilere inanıyormusunuz_?  

387 üye oy kullandı

1. 1. Dünya dışı ziyeretçilere inanıyormusunuz_?

• evet inanıyorum
      331
    • hayır inanmıyorum
      56

Önerilen Mesajlar

Dünyanın yaşı 7 milyar civarında. Bu süre içinde en az 7 bin tane uzay teknolojisine ulaşmış uygarlıklar kurulmuş olması, kurulmamış olmasından daha mantıklı. Ve uzaylı dediğimiz yaratıkların dünyadan uzaya yayılmış dünyalılar olma olasılığı bence var. Nasıl ki günümüzden bilemedin 150 yıl sonra komşu galaksilere gidip, döndüğümüzde dünyanın bir meteorla yerle bir olduğunu görüp, sıfırdan yeni bir medeniyet başlatma olasılığı var, aysının3milyar yıl önce olmamış olmasını kimse iddia edemez.

1.

Dünyanın yaşı 7 milyar değil 3.5 milyar olduğu tahmin ediliyor.

2.

7 bin tane uzaylı teknolojisi sahip varlıklar yok hiç olmadı.

3.

Meteor yiyip 150 sene sonra medeniyet başlatma olasılığı hiç yok milyonlarca yıl geçmesi lazım.

Dünya yaşam barındıran tek gezegen bir dünyanın yaşam barındırması için onlarca gereksinim lazım atmosfer su uygun yer çekim vsvs .

Marsa gidip konoli kurmak için malzeme taşımak çok zor bir iş hadi gittin yerleştin diyelim. İnsanlar dünyada yaşamak için yaratılmışdır uygun yer çekiminden 1 ay uzak kalmak kemik dokusuna baskı yapmakta kemik erimesinden tut sırt ağrılarına kadar onlarca fiziksel sorunla karşı karşıya kalıcaktır. Daha Radyasyon ve güneş yanıklarından bile bahsetmedik.

Eskiden insanlar denizlerde 6 aydan fazla kalamıyordu 6 ayı geçtikten sonra insanlara delilik vurmaya başlıyordu onlarca yüzyıl bunun lanet olduğunu düşündüler ama sebep yeşillik yemedikleri için etin onları delirtmesiydi . Bunun sayesinde gidip Amerika kıtasını keşfettiler.

Ağaça bakmayın ormana bakın.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

, Yer: Deneyimler

• Dünya Çayları

>>> https://techateashop.com/tr/ >>> https://kloof.com.tr/   Deneyimlediğiniz, önerebileceğiniz farklı kültürlere ait çayları yazabilirsiniz.

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• Düz Dünya

Bu aralar çok gündemde olan bir konu. Düz dünya. İlk işittiğimde banada komik gelmişti fakat videolara göz atmaya başladıktan sonra insanın kafasında soru işaretleri bırakmıyor da değil ?????   Aşağıdaki videoda genel anlamda düz dünya fikrini savunanların küre dünya modeline inananların cevaplaması istediği sorular ve çelişkiler yer alıyor. Seyrediyoruz.   Bu video LightAroundtheMoon/ Deniz Kaya youtube kanalında yayınlanmaktadır. Sadece konuyu açıklamak adına alıntılanmıştır.

, Yer: Komplo Teorileri

• Ezoterik Dünya Tarihi

Gezegenimizin bilinen tarihi arkeolojik verilere dayanır. Hepimizin bilinen tarih ile ilgili genel bilgilerimiz vardır ama ya bilinmeyen/ezoterik tarihi? Binlerce yıldır kuşaktan kuşağa kadim öğretiler ve bilgelik okulları ve öğretiler aracılığıyla aktarılan ezoterik tarih şu an için bilinmeyen bir tarih ama ya gelecek bu tarihi doğrulayacak yeni olaylara ve oluşumlara hazırlanıyorsa?   Sümer’lerin Aztek/İnka/Maya ya da Afrika’daki Dogon yerlilerinin binlerce yıl önceden bugüne aktardıkları ve

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Dünya Dışı Akıllı Yaşam Araştırması Ve Wow Sinyali

Dünya Dışı Akıllı Yaşam Araştırması (SETI)   Dünya-dışı bir uygarlıktan veya başka bir gezegenden gelen mesajların varlığının saptanması ve saptanması halinde incelenmesi amacıyla ön çalışmaları 1960’lı yıllarda ABD tarafından yapılan, daha sonra geliştirilerek 1971’de NASA tarafından başlatılan bir proje. Amacı, Dünya-dışı bir uygarlıktan veya uzak bir gezegenden gelen mesajların varlığını saptanması ve var olduklarının saptanması halinde bunların incelenmesi.Yıldızlar arası yolculuklar

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...