Jump to content

Arkeolojide dünya dışı ziyaretçilerin izleri


Firdevs

Dünya dışı ziyeretçilere inanıyormusunuz_?  

387 üye oy kullandı

 1. 1. Dünya dışı ziyeretçilere inanıyormusunuz_?

  • evet inanıyorum
   331
  • hayır inanmıyorum
   56


Önerilen Mesajlar

http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/val%20carminoca1.jpg

Gezegenimizde çözülemeyen sırlar bizleri hep insanlığın henüz aydınlatılamamış o karanlık geçmişine götürüyor.Biz insanlık olarak aya gittik( ???) ,atom bombasını (ne faydası varsa) yaptık, genetik olarak canlıları değiştirebiliyoruz,DNA’ nın şifresini çözüyoruz, yakında Mars’a gitmeyi planlıyoruz ancak tarihimizin büyük bir bölümünü açıklayamıyoruz.Açıklayabildiğimizin ne kadarı gerçek tarihimiz orasınıda ancak Allah bilir.20 yüzyıldan itibaren materyalist akımın etkisinde iyice kalan klasik bilim başka başka insanlık tarihi yazıyor olabilir mi?Karşımıza çıkan heykeller,resimler,yapılar,yazılı eserler bu doğrultuda bizlerdeki kafa karışıklığını iyice arttırıyor.Duyguları ,düşünceleri,gördüklerini anlatmanın en güzel ve kalıcı şekli sanattır.Eğer uzak geçmişimizde yazılan mitler gerçek olayları yansıtıyorsa (mahabbarata destanı gibi atom savaşlarından ve uçan araçlardan detaylarıyla bahsedenler mesela ) at gözlüklerimizden sıyrılıp gördüklerimiz hakkında cesaretle ve açık görüşlülükle düşünmeliyiz.Dünya dışı bir zekanın etkileri yalnızca geçmişimizde gömülü kalmamıştır.Geleceğimizdede onlara rastlamayacağımız ne malum? Eğer bu gerçekleşirse dünya insanı olarak buna hazırlıklı olmamız gerekmez mi?http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/stonenge1.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok basitçe düşünürsek ve kabaca o gezegenlerin manzara olarak var olmadığını düşünüyorum ayrıca gerçekten insanlık tarihinde garip izler var eski mitlerin çoğunda bölgeler farklı da olsa aynı yaratıklar,aynı hikayeler aynı şeyler hep var dünya dışımıdır bilmem ama geçmişte olup da şu anda pek olmayan şeyler var gibi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dünya dışı ziyaretçiler gerçekte varmı yokmu bu konu hakkında hiçbir fikrim yok bu yüzden yorum yapamam ama resimler varmış gibiduruyo inasanı şüphelendiriyor ama o resimleri insanlarda çizmiş olabilirler bunu kimse bilemez ben hiç öle dünya dışı falan varlıklar görmedim şimdiye kadar görmediğim içinde bişe diyemem ama olabilirde sonuçta diğer uzaylarında diğer gezegenlerinde bir yaradılış amacı olmalı süs için yaradılmadı yaa değilmi....:confused:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünya dışı varlıkların olduğuna kesinlikle inanıyorum.Hatta Jodie Foster'ın The Contact filmi bu düşüncemi iyice körüklemiştir.Filmin sonunda geçen bir diyalogsa acayip mantıklı geldi.Tanrı evreni yarattı eğer bu evrende sadece biz varsak bu çok büyük bir alan israfı olur diyordu.Bence bu söz herşeyi anlatıyor :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Emin olmasamda ben şüpheli buldum fotoğrafşarı biraz... Acaba nereden elde edilmiş kareler bunlar??Bu konuda bir bilgi yok mu?

 

http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/val%20carminoca1.jpg

Bu fotoğraf Australya yerlileri Aborjinlerin yaptığı mağara resimlerinden. Ve geçmişte hemen hemen cilalı taş devri civarındaki dönemlere ait diye hatırlıyorum:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür konular sınırsızdır ve bana kalırsa elde kesin veriler, belgeler olmadan yorum yapmamalı.Ama arkadaşın yaptığı gibi paylaşım amaçlı olarak bilgi verebiliriz. Ayrıca şuda var ki, Dünya'da toplu iğne

başı ne kadar yer kaplıyorsa; Dünya'daEvren'de o kadar yer kaplıyordur. Ve bu kadar büyük devasa bir yaşam alanının sadece biz Dünyalılar için yaratıldığını düşünmek mantıksızlıktır. Elbetteki başka

başka uygarlıklar ve varlıklar olacaktır. Ama bunların bir araya gelebilmeleri içinde en az milyonlarca hatta milyarlarca km. yol katedmeleri lazımdır. Böyle bir teknolojiye bizim erişmemiz mümkün olmadığına göre onların bize gelmelerini bekleyeceğiz çaresiz..

Bu arada buraya yeni üye oldum ve bu ilk yazım herkese Merhabalar diyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

   Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

   , Yer: Deneyimler

  • Dünya Çayları

   >>> https://techateashop.com/tr/ >>> https://kloof.com.tr/   Deneyimlediğiniz, önerebileceğiniz farklı kültürlere ait çayları yazabilirsiniz.

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • Düz Dünya

   Bu aralar çok gündemde olan bir konu. Düz dünya. İlk işittiğimde banada komik gelmişti fakat videolara göz atmaya başladıktan sonra insanın kafasında soru işaretleri bırakmıyor da değil ?????   Aşağıdaki videoda genel anlamda düz dünya fikrini savunanların küre dünya modeline inananların cevaplaması istediği sorular ve çelişkiler yer alıyor. Seyrediyoruz.   Bu video LightAroundtheMoon/ Deniz Kaya youtube kanalında yayınlanmaktadır. Sadece konuyu açıklamak adına alıntılanmıştır.

   , Yer: Komplo Teorileri

  • Ezoterik Dünya Tarihi

   Gezegenimizin bilinen tarihi arkeolojik verilere dayanır. Hepimizin bilinen tarih ile ilgili genel bilgilerimiz vardır ama ya bilinmeyen/ezoterik tarihi? Binlerce yıldır kuşaktan kuşağa kadim öğretiler ve bilgelik okulları ve öğretiler aracılığıyla aktarılan ezoterik tarih şu an için bilinmeyen bir tarih ama ya gelecek bu tarihi doğrulayacak yeni olaylara ve oluşumlara hazırlanıyorsa?   Sümer’lerin Aztek/İnka/Maya ya da Afrika’daki Dogon yerlilerinin binlerce yıl önceden bugüne aktardıkları ve

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

  • Dünya Dışı Akıllı Yaşam Araştırması Ve Wow Sinyali

   Dünya Dışı Akıllı Yaşam Araştırması (SETI)   Dünya-dışı bir uygarlıktan veya başka bir gezegenden gelen mesajların varlığının saptanması ve saptanması halinde incelenmesi amacıyla ön çalışmaları 1960’lı yıllarda ABD tarafından yapılan, daha sonra geliştirilerek 1971’de NASA tarafından başlatılan bir proje. Amacı, Dünya-dışı bir uygarlıktan veya uzak bir gezegenden gelen mesajların varlığını saptanması ve var olduklarının saptanması halinde bunların incelenmesi.Yıldızlar arası yolculuklar

   , Yer: Dünya Dışı Yaşam

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...