Jump to content

ChEEkYkiTTy

Önerilen Mesajlar

İzmir Büyücüleri isimli kitabın devamı olan Katinanın aşk falı olarak da geçen kitabı ve yanında destesini aldım.Geçen yıldan beri üzerinde epey uzmanlaştım,öyle ki 15 yıldan fazladır bakltığım tarotu bile bir kenara attım diyebilirim.Böyle muhteşem bir fal görmemiştim.A dan Z ye ne var ne yoksa gösteriyor.Benim için en acı olanı ise babamın ölümünü tam 7 ay önceden göstermeye başlamasıydı.

İlgilenen arkadaşlarla bu konuyu paylaşmak istedim.Benden başka bu faldan bakabilen varsa,fikir teatisinde bulunmak isterim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

*kahineyça buna sevindim.benden başka birinin daha bu fala bakıyor olması hoşuma gitti.kendime bakıyorum ama bilirsin,insan tarafsız yorum yapmakta çok zorlanıyor.bakarız birbirimize artık değil mi:)) soracağım bazı şeyler de var sana neyi nasıl izah ettiğine dair.olur mu?

*umutsuz arkadaş,falınıza bakarım,özelden msj atarım okursunuz.hayatınızı burada deşifre etmek istemem.evlilik kutsal bir mesele,herkesin falına bakılmaz ama size bakmam gerektiğini hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerci annem benim tarotlarimi bile atmisti o sevmiyor evde, ama ben bir ara quije board bile almayi dusundum madem benim boyle dostlarim var hic olmazsa dile getirmediklerini yazarlar daha iyi anlasiriz dedim de onu turkiye ye getirtmesi problem

--------------------

ben ogreneyim de bakarim neden bakmayayim ki... ama sanirim gunde belirli adet bakabilirim, kahve fali bile beni cok yoruyor

bilmem kacinci kez kartlarla oynuyorum, her defasinda dogru nasil cikiyor anlamiyorum

ve uzulerek soyluyorum ki bana olum cikti, kart olarak da anlam olarak da....

yani biggang yakinda yolcu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

big gang...yanılıyor olduğunu umuyorum ve şimdi teyit edeceğim arkadaşım ;)

(sazanım sanırım ben veya lapin bu arada :) )

--------------------

bir ilişkiden çıkmışsın sadece bu sana bitmişissin gibi geliyor.ve evet mezar+ haç birlikte çıkıyor ama bu senin hayata karşı olan isteksiszliğinden,depresyon geçirmenden ileri geliyor sadece.ailen seni tanıdıkları biriyle evlendirmek isteyecekler.her kime kaçmayı düşündüysen,vazgeçmişsin gerçi o sevdadan ama, :),bunların hepsi geçecek...zamana ihtiyaç var ....

yani ölmüyorsun!

yaşayacak ve çok şeyler göreceksin!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ters mezar tasi cikmisti, sanirm ruhum olmek istemiyormuymus neymis, beden yataktaymis

zaten soyledi iliskiden ciktigimi ve artik benim olmayani istedigimi, goz yasi oldugunu vs vs ..

su unlu madamin kartlarindan bile daha iyi, yarin hemen alip okuyayim kitaplari

tesekkur ederim beni aydinlattin, valla bilmem bu kacinci kacis olur su benim istemedigim ama kapima gelen kismetlerden...

kime kacmaya degil bir yere kacamyi dusundum, vaz gecmis degilim ya hero ya mero o olacak.. baska yolu yok benim icin.. mutlulugum icin, kendi ruh ve beden sagligim icin..

--------------------

ters mezar tasi cikmisti, sanirm ruhum olmek istemiyormuymus neymis, beden yataktaymis

zaten soyledi iliskiden ciktigimi ve artik benim olmayani istedigimi, goz yasi oldugunu vs vs ..

su unlu madamin kartlarindan bile daha iyi, yarin hemen alip okuyayim kitaplari

tesekkur ederim beni aydinlattin, valla bilmem bu kacinci kacis olur su benim istemedigim ama kapima gelen kismetlerden...

kime kacmaya degil bir yere kacamyi dusundum, vaz gecmis degilim ya hero ya mero o olacak.. baska yolu yok benim icin.. mutlulugum icin, kendi ruh ve beden sagligim icin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaçma olayını unut bence..zaten sonu pek aydınlık görünmüyor.başını durduk yerde belaya sokmaya ve macera aramaya değmez.mezar benim açtığımda da ters çıktı.sana diyorum bu depresyondan ileri geliyor.zaman ver kendine de yaşama da başkalarına da lütfen.kimseye de bu kadar özel yazmadık bişey.ölmek vs çıkar bunları zihninden.gençsin baya bir,toysun görebiliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar ben de cingene fali bakiyorum, ve bunun disinda kahve fali da bakiyorum. tuhaf olan mesela o kisi ailesini merak ediyor ama onun disindaki kisiler cikiyor. bugun bir yasli adam gordum cami takkasimi diyorlar o takiliydi. o kisinin babasi imis. tam tabakta cikti. yani tam istedigini veremiyorsun o kisinin. o kisi herhalde bilincalti babasini dusunuyor.

birde herkese hersey soylenmiyor. ben herkese herseyi yuzune soyleyen bir tipim. hollandada direct diyorlar, genelde insanlar rahatsiz oluyor. Gecen sene birine bakmistim hamilesin demistim o bayana. bir ay sonra hamileymis sen yaptin diye geldi.

insanlarla ugrasmak cok zor ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadas banada bakarmısın eger bakarsan ozelden mesaj atarmısın

arkadas bana ozel olarak bakmadi, bana ters olum karti cikti mezar ve anlamda da olum yaziyordu, bedenimin olmek istedigi ama ruhumun istemedigi yatakda yattigim vb vb

onun uzerine arkadas bir ben bakayim yaniliyor olabilirsin dedi,

arkadas baskalarina bakmadigini belirtmisti zaten forumda

CheKKykiTTy big gang...yanılıyor olduğunu umuyorum ve şimdi teyit edeceğim arkadaşım :wink:

(sazanım sanırım ben veya lapin bu arada :) )

--------------------

bir ilişkiden çıkmışsın sadece bu sana bitmişissin gibi geliyor.ve evet mezar+ haç birlikte çıkıyor ama bu senin hayata karşı olan isteksiszliğinden,depresyon geçirmenden ileri geliyor sadece.ailen seni tanıdıkları biriyle evlendirmek isteyecekler.her kime kaçmayı düşündüysen,vazgeçmişsin gerçi o sevdadan ama, :),bunların hepsi geçecek...zamana ihtiyaç var ....

yani ölmüyorsun!

yaşayacak ve çok şeyler göreceksin! Dün 21:07

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onemli degil.. sen bana ozel o fali acmis degilsin ki...

bana anlam olarak da olum cikinca bende galiba yolcuyum dedim, sende onun ustune ben bir kontrol edeyim dedin, olay bundan ibaret...

gerekirse tekrar aciklama yaparim sen gonlunu ferah tut..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...