Jump to content

Bugün boogee nin doğumgünüüü

Manje_Loa

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bugün boogee nin doğumgünüsü :D İyi ki doğmuş diye düşündüm ben bilmiyorum siz ne düşünürsünüz :D

Bunlarda doğumgünü pastası olsun :D

http://89.149.196.194/k/res/2007/08/20070807_2_1186481686_1x7y.jpg

http://img513.imageshack.us/img513/3889/dscf0789de4.jpg

:D:Dehuehndjchbydcfgb

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayyy çok kötü bi ömrü olcak o zaman :D :D :D hazır boogee muhalefet olamaz atıp tutayım arkasından :D :D

nıhahahaha kurtulamazsın benden :rofl: cooooook tesekkurler yaw:) bu arada farkındamısınız bilmiom sadece bu konuluk izin aldım noranın doum gunu hedaayesi bana :):rofl: bu arada manje hadi simdi sıkıosa atıp tut ben geldim bennn nıhahaha:devil:

--------------------

hangisini beğenirsen onu yeee:D mutlu yıllar boogee uzun ve huzurlu bir yaşam geçirmen dileğiyle.....:D

hhe hepsi super cok tesekkur ederim:) buyrun beaber yiyelim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hıh bir kere ben onu korurum.. Çokta iyi ve temiz kalplidir.. Gnoxis olarak boogee yi seviyoruz sen sus manje :D

:) aldınmı lafını manje :rofl: cok saoooooool silent:)

--------------------

:D:D Nora yaa yapılır mı bu bana :D ehueheue doğumgünü hediyesini de almış aman da aman :D

nıhaha hesap numaramı istemeidn hala nerde hediyem :devil:

bu arada o "LAN" lı pastaya bittim arızam benim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görev basında icmiorum sıpacım saolasın :rofl: bu arada senden ii dansozmu olur hadi sıpamm cık masaya:rofl:

saka bi yana kardesim cok saol yaa mutlu ettin beni:) ve hepinize tekrar tekrar cok ama cok tesekkur ederim:)

olm bak doğum gunu cocugusun dıye bi şey demiyorum ama sonra alırım acısını ona göre!:rofl:bu gunun keyfını çıkar!:D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:rofl:neyse bu acık görusme de ıyı oldu ...sayılı gun cabuk gecer evladım:D sabır :rofl:

sıgara atlet neyse ben getırırm sıze :D

--------------------

yorumu okumadan karma verdım bogee:( gecmıs olsun pm atabılıyorsan senın agzından acarım konuyu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:rofl:neyse bu acık görusme de ıyı oldu ...sayılı gun cabuk gecer evladım:D sabır :rofl:

sıgara atlet neyse ben getırırm sıze :D

:rofl: saolasın ama crum (kurueltim) evde daha cok ihtiyacı var araba carpmıs adama azıcık ucundan dokunmus istirahatte simdi bikac kırıkla atlatmıs :( onu duydum bozuldu moralim:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:rofl: saolasın ama crum (kurueltim) evde daha cok ihtiyacı var araba carpmıs adama azıcık ucundan dokunmus istirahatte simdi bikac kırıkla atlatmıs :( onu duydum bozuldu moralim:(

Manyak mısın nesin! Adama birşey olmadı diye sevinmek yerine üzülüyorsun.

Neyse juayöz aniverser bugi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...