Jump to content

En Son Hangi Oyuna Gittiniz...

pithc

Önerilen Mesajlar

basit...dimi?...En son hangi oyuna gittiniz ve oyunda begenip begenmediniz yerleri...buyrun bakalım....:D

en son Ali Düşenkalkarın yönettigi yolcuya gittim...hem semazenlere karsı bi ilgim var hemde oyunda oynayan semahlar arkadasım...:D...guseldi tavsiyemdir...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bu sene hiç oyuna gidemedim

geçen sene Çayhaneye gittim en son bir türlü bilet bulamamıştım

AKM büyük salonda 1 ay önceden almıştım bileti :)

3. sıradan izledim :) Elbette bekledigime değdi neden mi

pitch tahmin et hıhım evet

Bülent Emin Yarar MUHTEŞEMDİ!

:)

Bu sene de yazılmışsa kısmetse gidicem nasipse bir oyuna:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa lanet olsun bu aksam rita diye bi oyuna gidicektim ama bilet kalmamıs...oda tiyatrosunda olursa tabi normal...:D

bugun bi organize yapayım dedim 4-5 kişilik..kişiler tamamda yine yer yok lanet olsuun...bide gişedeki tanıdık guyaa...:D...evet yine aynı oyun gidicem izlicem hatta2 hafta önceden alıcam biletii...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"iki efendinin usagı" na gittim...komedi olarak hazırlanmıs ama cok fazla iyi degildi hem oyunculuk bakımından hemde dekor...kullanılmayan ve hiç bir anlamı olmayan bir cok dekor parcası var...sadece venedigi temsilen konulmus...kötü bir oyundu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muzaffer İzgü-sınır a gittim bu aksam...Fatih Sevdi ve Serhat Güzel iyi oyun cıkarmıslar tabii yöneten Memet Çevik'i de unutmamak lazım...:D

--------------------

bu gun 27 mart sehir tiyatrolarında "AYRILIK" adlı oyuna gittim...asıl meslegi iç mimarlık olan Behiç Ak yazmıs...oynayanlar Fatih Sevdi ve Zeynep Özan...sagır odada oynayan Memet Çevik yönetmiş...cok güzel bir ayrılık hikayesini sahneye koymuslar...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tiyatro donkişot un Şakir Gürzumar rejili Dalga adlı oyununu izledim. amerikalı bir öğretmenin öğrencilerne yaptığı itaat deneyinden hareketle yazılmış oyunda yönetmen ezber bozmaya ve mevcut emperyal rejimleri eleştirmeye yönelik bir yoruma gitmiş.Ali Cem Köroğlu nun dekoruda anlatıma hizmet eden pratik bir dekordu.tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dun aksam Dario Fo-France Rame 'in yazdıkları 4 kısa oyundan olusan kadın oyunlarını izledim...Dario Fo'nun ortaya çıkartmaya çalıştıgı şizofren karakterleri ancak bu kadar guzel ortaya cıkarılabilirdi ; ancak bu kadar guzel oynanabilirdi ; ancak bu kadar güzel sahneye koyulabilirdi...tek kelimeyle mukemmel di ve tiyatro ile ilgilenenlerin mutlaka izlemesi gerekir...

...A4 Sanat Merkezi oda tiyatrosu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni sezon yepyeni daha :) geçen sezon en son oyuncu olarak başladığım ama sonrasında egolarımın oynamama izin vermediği ''sakıncalı piyade''yi izledim. yönetimi mehmet ulay'ın olan oyunun ışık tasarımı ''yüksel aymaz'' a ait. genel sanat yönetmenliği ''orhan aydın''a ait...

maalesef oyun eleştirisi yapamayacağım. çünkü başından sonuna haziran ayına kadar oyunun içindeydim. bu oyuncu arkadaşlarıma da ''uğur mumcu''ya da hakaret olur kanısındayım. izlemenizi tavsiye ediyorum. izleyin ve paylaşın :)

--------------------

dun aksam Dario Fo-France Rame 'in yazdıkları 4 kısa oyundan olusan kadın oyunlarını izledim...Dario Fo'nun ortaya çıkartmaya çalıştıgı şizofren karakterleri ancak bu kadar guzel ortaya cıkarılabilirdi ; ancak bu kadar guzel oynanabilirdi ; ancak bu kadar güzel sahneye koyulabilirdi...tek kelimeyle mukemmel di ve tiyatro ile ilgilenenlerin mutlaka izlemesi gerekir...

...A4 Sanat Merkezi oda tiyatrosu...

dario fo&france rame... zaten muhteşem bir ikili... ''açık evlilik -ardına kadar açık'' favorimdir kısa oyun derlemeleri arasında. hatta ''meryem ana'' diye bir oyun var seri içersinde ve bodrum türkbükünde son tiradını çarşafı vucuduma sarıp kostüm yaparak oynamıştım :) büyük keyif...:whistling:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

köşebaşı adlı oyunu izledim cuma günü kopuk bir konu kötü bir dekor vardı gereğinden fazla kalabalık oyuncu kadrosu kısaca beğenmedim oyunu. tabi sanatçılara karşı her zaman saygı duyduğum için oyunlarına söyleyecek bir şey bulamıyorum ama sanatçılar ne kadar iyi performans gösterseler de oyun kendini izlettirmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herhalde benden başka tiyatroya giden yok neyse.....

Suçlu Yürekler isimli oyunu izledim daha doğrusu izlemeye çalıştım resmen uğraştım çaba sarfettim ama bu kadar mı kötü olur sonuçta bir sanat eseridir saygı göstermeliyim dedim ama mümkün değil gerçekten çok çok çok kötüydü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...