Jump to content

Kuvars sarkacı uygulaması..

AnTiDoTo

Önerilen Mesajlar

Sarkacınızı hangi amaçla kullanırsanız kullanın önce onu istediğiniz amaç doğrultusunda programlamalısınız. Yüksek bilinçle bağlantıya geçip sorularınıza yanıt almak için sarkacınızı şu şekilde programlayabilirsiniz. Öncelikle sarkacınızı sol elinize alın, bir süre elinizde ve ona sevgi enerjisi gönderin. Daha sonra sağ elinize alın ve ister içinizden ister sesli olarak ona "Artık yuksek bilincimle bağlantıya geçmen ve sorularıma yanıt vermen için seninle çalışmak istiyorum. Lütfen sorularımın cevabı hayır ise düz bir çizgi halinde hareket et" deyin. Bu sırada sarkacınıza bakın ve onun hareket etmesini bekleyin. Ancak onu yönlendirmemeye çalışın.

İlk başta talimatlarınıza uymayabilir, hareketsiz kalabilir ancak bir süre sonra yavaş yavaş hareket etmeye başlayacak ve hareketi gittikçe hızlanacaktır. Eğer hareket etmiyorsa içinizden aynı şeyleri bir kaç kere daha tekrarlayın ve gerekirse siz onu düz bir çizgi şeklinde hareket ettirin ve bu hareket hayır anlamına geliyor deyin. İstediğiniz etkiyi elde ettikten sonra bu seferde bundan sonra bana cevabın evet ise daire şeklinde dön deyin ve aynı işlemi bu hareket içinde yapın.

Sarkacınızı ne kadar çok kullanırsanız aranızdaki bağ güçlenecek ve yüksek benliğinizden yanıt almanız o kadar kolay olacaktır. Ancak sarkacı kesinlikle başka bir amaç için kullanmayın.Ona kimsenin dokunmasına izin vermeyin. Özellikle kuvars bir sarkacınız varsa onuda zaman zaman kristal arıtır gibi arıtın. Onu özel bir yere koyun ve elinize aldığınız zaman sevgi enerjisi göndermeyi ihmal etmeyin.

Sarkacınızı kullanırken önce içinizden sorunuzu sorun ve düşüncelerinizle onu yönlendirmeyin. Eğer cevabın ne olmasını istediğinizi düşünürseniz sarkacı etkilersiniz ve size istediğiniz cevabı verir. Burada en önemli nokta dikkatinizi ona vermemeniz ve sorunuzu sorduktan sonra beyninizi boşaltmaya çalışmanızdır. Sarkacınızı kendi düşüncelerinizle etkilemekten kaçının. Sarkacınızı ne kadar sık kullanırsanız o kadar kesin cevaplar alabilirsiniz. Sarkacınıza artık istediğiniz her soruyu sorabilir ve yanıtlar alabilrisiniz. Unutmayın yanıtı veren sarkacın kendisi değil, sadece yüksek beliğiniz ve sarkacınız yanıtı anlamanız için size elçilik yapıyor.

(bu uygulamayı reiiki hakkında bilgisi olan yada benim gibi reiiki yapan bir kişi rahatlıkla uygulayabilir =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hmm :confused: çhok güzel bir paylaşım ben bunu biliyordum ama bu şekilde değil yani öle içimden geldiğinden yapıyordum ilk kez :) bunun doğru olduğunu duydum.. ama ben sarkacı ucuna sivri bir nesne ve normal bir iple yapıyorum gerçi hiç sonuç almadım ama tam olarak sarkaç nasıl olucak bi bilginiz varmı??

--------------------

bide dumanlı kuvarsmı kristal kuvars mı??? nası bişiii?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler arkadaşlar bazen ben yalnız omadığı hissesttiğim zaman (evde tekbaşımaysam) evin içinde sarkacımla dolaşırım evde nsl bir enerji var die =)) genelde erkek ve dişi olmak üzere 2 çeşidi var erkek olanı seçmenizi öneririm çünkü dumanlı kristal yani dişi olanın kullanımı çok yavaş yani sabırlı olmanız gerekiyor meditasyon yaptıktan sonra kullanmayı öneririm ben.ayrıca yeni aldığınız bir kristali mutlaka kullanmadan önce bir gece toprakta bekletin ki negatif enerjilerini bıraksın ve bir süre yanınızda taşıyın kendi enerjinizin geçmesi için..

--------------------

mystick nede ikamet ediyorsun? istanbuldaysan zincirle birlikte satılan bir mekan bulunmakta istersen adresini verebilirim tüm kristalleri bulabiliyorsun sarkaçlı veya değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi yha :( ben ankarada oturuyorum :( tüh yha nese ilgin için saol paylaşımda süper :thumbsup: çok yardımcı oldun ben bunu içimden geldiği için yapıodum ama tekniklerini felan bilmiyordum .. öğrendim.. nese ankarada arıcam.. halam belki yardım eder ama eğer anakrada bir yer bilen varsa sölerse sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben kendim yaptım..üzerini deri ile örerek (kristali kapatmayacak şekilde ve sivri ucu aşağı gelecek şekilde) üst kısmından zincire monte ettim (aslında henüz etmedim ama bi tek zinciri almak kısmı kaldı ama o da bişey değil artık:)) güzel olucak:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlısı olsun ben izole banttan dahi basit bir sarkac yapıldığını duymuştum ve şaşırmıştım tabiiki ne kadar doğru onu bilemem.. ben sarkacımı genelde yazmış olduğum uygulamada kullasnırım şifa enerjisi verirken reiikide kullanmam kullanılmasınıda yanlış görüyorum sonuçta reikide enerjiyi bir araçla vermek yerine direkt ihtiyaca olana vermek daha tesirli..

--------------------

bu arada kurura bakmayın çok kötü bir türkçe kullanmışım iş yerind eolduğum için hızlı hızlı okuyup yazıyorum anlayışınız için sağolun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hemen hemen aynı reiki 2'ye inisiye olurken reiki hocam biraz bahsetmişti bana.. reikide enerji başrolde biliyosunuz bu durumdada aynı diğer varlıklarda birer enerjiolduğu için onların bulunduğumuz yerde var olup olmadıklarını yada bulunduğumuz ortamdaki çokluklarını ölçmek için kullanılıyor kullanım sırasında tabiki konsantrasyonmumuzu sağlamamız gerikor sarkac dengesiz bir şekilde sallanırsda ve kendimizi kötü hissedersek ortamda kötü enerji/varlık olduğunu işaret edermiş ama kendimi%100 vererek bunu uygulamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu uyandıralım. Her online olduğumda tam sorumun olduğu konuların aktif olmasını çok seviyorum :)

Kuvars ve kaplan gözünden yapılma iki farklı sarkaç ile bir grup kişi olarak enerjilerimize bamak için sarkacı avuç üzerimizde tuttuk. Sarkaçların dönme rotasyonları herhangi bir şeye işaret ediyor mu? Sağa ya da sola, öne arkaya. Bir anlamları var mı?

Herkesin bir yöne dönerken bir kişinin farklı bir yöne dönüyordu. Bu durumu merak ettik doğrusu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu uyandıralım. Her online olduğumda tam sorumun olduğu konuların aktif olmasını çok seviyorum :)

Kuvars ve kaplan gözünden yapılma iki farklı sarkaç ile bir grup kişi olarak enerjilerimize bamak için sarkacı avuç üzerimizde tuttuk. Sarkaçların dönme rotasyonları herhangi bir şeye işaret ediyor mu? Sağa ya da sola, öne arkaya. Bir anlamları var mı?

Herkesin bir yöne dönerken bir kişinin farklı bir yöne dönüyordu. Bu durumu merak ettik doğrusu.

Kuvarsın hareketlerini kişisel olarak programlayıp yorumlarsınız, tıpkı rüya yorumları gibi. Sarkacı farklı dönen kişi sarkacının bu hareketinden ne çıkarıyorsa bu da ona işarettir. Daha çok sezgisel olarak yorumlanması gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalışmaya başlamadan önce sarkaca evet, hayır komutlarını yüklemen gerekir. Yani dikey salınım evet anlamında, yatay salınım hayır anlamında gibi. Bunları sen belirleyebilirsin. Şu konulara da bakabilirsin;

>>> http://www.gnoxis.com/sarka%C3%A7-kullan%C4%B1m%C4%B1-28043.html?highlight=Sarka%C3%A7

>>> http://www.gnoxis.com/sarka%C3%A7-22676.html?highlight=Sarka%C3%A7

>>> http://www.gnoxis.com/kristal-kuvars-sarkac%C4%B1-uygulamas%C4%B1-ayr%C4%B1nt%C4%B1l%C4%B1-16759.html?highlight=Kristal+kuvars+sarka%C3%A7

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bu şekilde düşünmüştüm. :) Psi wheel çalışmalarında cam fanus kapatırdım üzerine, kendim etkilemeyeyim diye. Bunu da o şekilde düşündüm bir an.

Kendin tutmalısın :) Burada önemli olan etkenlerden biri de kendi enerjindir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...