Jump to content

numeroloji evliliğe bakış

m1991

Önerilen Mesajlar

İSİMLERİN UYUMU

1=A-I-J-Y-Q

2=B-K-R

3=C-G-L-S

4=D-M-T

5=E-H-N-X

6=U-V-W

7=O-Z

8=F-P

BAKILIŞI

Birinci isim+ikinci isim+7=sonuç

İki karşı cinsin sadece isim uyumunda kullanılıyor.Birinci isimle ikinci ismi topluyoruz fazladan yedi ekliyoruz çıkanı dokuza bölüyoruz sonucu buluyoruz.MUSTAFA KEMAL ile LATİFE isimlerine baktığımızda iyi evlilik yapmadıkları çıkıyor.

M-4 K-2 L-3

U-6 E-5 A-1

S-3 M-4 T-4

T-4 A-1 I-1

A-1 L-3 F-8

F-8 E-5

A-1

27 15 22

27+15+22+7=71

YORUMLARI

1=Kötü ayrılık ……………… 0-17

2=İyi mutluluk……………….18-26

3=Kötü sıkıntılar…………….27-35

4=Kötü tartışmalı……………36-44

5=İyi mutluluk,varlık………..45-53

6=Kötü uğursuzluk,ayrılık….54-62

7=Kötü zorluk,engellikler…..63-71

8=İyi mutluluk………………72-80

9=Kötü yıpratıcı……………..81-89

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bana lisedeyken baktığımız komik bir falı hatırlattı... ... loves ... yazıp tarihi yazıp %li bi sonuç çıkana kadar harf sayısını toplayıp bir şeyler elde etmeye çalışırdık. Oradaki loves neden ingilizce yazılırdı bilmezdim... buradaki 7 sayısının da anlamını bilemediğim gibi :) çıkan sonuç da inanmamı engelliyor tabi... 5 yıldır birlikte yaşadığım adamla evlenmişim, fal bana kötü uğursuzluk, ayrılık diyor :)

6=Kötü uğursuzluk,ayrılık….54-62

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Rasyonalist Bakış Açısıyla H.P Lovecraft

Mitos Yaratıcısı Olduğu Kadar Paranoyaklık Yaratıcısı Edebi ustalıklardaki yetersizliğine rağmen bir mitos yaratıcısı olarak ele aldığımız H.P Lovecraft’in eserlerine yansıyan mitleri ele alan karakterler, normal bir özdeşleşme sürecinden sonra eserlere yön veren karakterden ziyade, okuyucunun kendisini direkt bir şekilde temsil eden simgesel karakterlere dönüşürler. Somut bir örnek olarak Cthulhu Mitosunu devam ettiren yazarlar (ki bu yazarlara Stephen King bile dahildir) “bir Lovecraft ok

, Yer: Yazarlar

• Evrenin Matematiği Numeroloji Ajandası 2021 - Özge Acarel

2021 Numeroloji Ajandası, gün ve ay enerjilerini esas alan numeroloji rehberliğinde yıl boyunca evrenin titreşimiyle paralel hareket etmen ve yaşamla uyumlu ve daha kolay akışta olman dileğiyle hazırlandı. 2020... Beklenilmeyenin, öngörülemeyenin yılı. Evrensel yıl enerjisi 4 olan bu yıl; sistem kurmayı, çok çalışmayı, köklerini keşfetmeyi, ağacının gövdesi ne kadar sağlam onu tahlil etmeni ve en önemlisi de tüm bu süreçte ne kadar sabırlısın bunu göstermeni istedi senden. 2021... 4'ün

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

• Arketiplerin Ana Fikrine Bakış

[h=2]ARKETİPLERİN ANA FİKRİNE BAKIŞ[/h][h=2]Bilinçli düşüncemiz büyük oranda bilinç dışı tarafından belirlenebilir. Bilinç dışı, bütünselliğimizin parçasıdır. Bizde varolan çeşitli özelliklerin, en yüce olanlarla en aşağı olanların bile alanıdır. İnsanın farkında olmadan davranışlarını etkileyebilir. Bize göre gerçek alemdeki her somut obje, beynin frekansları tercümesinden ibaret ve titreşimler algılara beyin tarafınca organize edilerek döndürüldüğünde onları seyrediyoruz. Beş duyunun eseri ol

, Yer: Mitoloji

• Evliliğe Bakışınız Nedir?

Herkese merhaba. Özellikle son zamanlarda evlenmeye ve hatta sevgili olmaya dahi kötü bakmaya başlamış bir insan olarak gnoxis ailesi üyelerinin evliliğe bakışını görmek için anket açmak istedim. Şu bir gerçek ki burada ankette "evlenmem" diyenlerin çoğu evlenecek.   Magazinsel bir konu olarak görsem de bu konudaki karşıt görüşümün etkisiyle konuyu açıyorum.   Evliliğin türlerine girince çok fazla seçenek çıkıyor, o yüzden siyah ve beyaz karşıtlığında bir anket yapıyorum.   Ankette kimin han

, Yer: Anketler

• Etin Zararlarına Bilimsel Bir Bakış!

Öncelikle bu yazıyı emir869' e ithaf ediyorum İnsan yiyeceği üzerine kapsamlı araştırmalar yapan birçok doktor etin insan bedeni için gerekli olmadığına, aksine öldürücü nice hastalığın müsebbibi olduğuna inanmaktadır. Bu hastalıkların tedavisi için et'ten uzak durulması yeterlidir. Gut, ishal, romatizma, kanser, verem, apandisit vs hastalıklar özellikle et tüketimiyle ortaya çıkar. İnsan için kaçınılmaz ve yararlı olduğu sanılan bu besinin yiyeceklerin en yararsızı olduğu ve bedendeki hücreler

, Yer: Sağlık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...