Jump to content

Cesaretiniz Varsa Deneyin

taduse

Önerilen Mesajlar

Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve poğtan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(emre @ 7 08 2006, 20:16 ) 2654[/snapback]

ne aynası ya cin çağırma tarıflerı var arkadasım burda sayfalarca onu dene bole ayna mayna olucak iş diiil bunlar
[/b]

bencede o kadar tarif vermişiz forma :biggrin: ama hatrın için bi deniycem. Umarım kendime hayran kalmam :cool::biggrin:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben eskiden çok yapardım bunu. Öyle otururdum gece ayna karşısında çünkü kendi yüzüm değişiyordu baktıkça o zaman. Ürkütücü oluyor tabii ama baktıkça gözü dalıyor insanın o bakımdan görüntüler değişebiliyor. Hiç başka birşey görmedim. Eğlenceli oluyor ama :biggrin: Bunun dışında aslında sevmem ayna. Beni huzursuz ediyor :confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(mescalin @ 8 08 2006, 00:26 ) 2744[/snapback]

ayna elemental büyülerde falan kullanılıyor , örneğin nostradamus ayna su ateş falan kullanırmış, bunun dışında aynanın bir özelliğini bilmiyorum ama mum ışığında inanılmaz göz yanılgıları yaratabilir tabi
[/b]

göz yanılılarının nedeni gözumuzun karanlıkta yansımaları dogru kırıp sarı lekenin uzerine duzgun bi şekilde dusurememisnden kaynaklanıyor biliyorum ben. o yuzden karanlıkta bir cismin sagına veya soluna bakarsak duz baktıgımızdan daha iyi göruruz... :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI
Ben eskiden çok yapardım bunu. Öyle otururdum gece ayna karşısında çünkü kendi yüzüm değişiyordu baktıkça o zaman. Ürkütücü oluyor tabii ama baktıkça gözü dalıyor insanın o bakımdan görüntüler değişebiliyor. Hiç başka birşey görmedim. Eğlenceli oluyor ama Bunun dışında aslında sevmem ayna. Beni huzursuz ediyor [/b]

bende bi keresinde aynanın karşısında dalmıştım ama sadece gözüm ağrıdı. ve bakarken sadece göz tipim değişti. onun haricinde kimseleri göremedim_?_?_?_?_? :wacko::thumbsup:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...