Jump to content

Korunma Kalkanları ve 5. Kuvvet Enerji Balonu

belfalas

Önerilen Mesajlar

Korunma kalkanları

Beşinci kuvvet enerji balonu

giriş

Beşinci enerji hayatımızın kaynağı olan enerji sistemimizin ana kaynağıdır ve bu enerji gerektiğinde bir kalkan olarak kullanılabilinir.

İmajinasyon egzersizleri

Birinci basamak

odanın ortasında durun.

İkinci basamak

fiziki bedenininizin enerji ile dolduğunu imajine edin

Üçüncü basamak

beşinci gücünüzün bir balon haline geldiğini ve bedeninizi sardığını imajine edin.

Dördüncü Basamak

Zihninizde bu balonun herhangi bir çatlağı ve açığı olmadığına emin olana kadar inceleyin.

Beşinci basamak

Bu enerji balonunun fiziksel bir öğe kadar güçlendiğini imajine edin ve hissedin.

Altıncı basamak

Balonun yeterince sağlam olduğundan emin olmak için sanal bir tabancayla ateş ettiğinizi canlandırın gözünüzde. Eğer balon kırılırsa tekrar deneyin.

DUVAR KORUMASI

İMAJİNASYON EGZERSİZİBİRİNCİ BASAMAK

Rahatlayın ve gözlerinizi kapayın.

İKİNCİ BASAMAK

Bedeninizin beşinci güç ile dolduğunu hissedin

ÜÇÜNCÜ BASAMAK

Bedeninizden yaklaşık 40-50 cm uzakta bir enerji duvarı oluşturduğunuzu imajine edin.

DÖRDÜNCÜ BASAMAK

Daha sonra oluşturduğunuz duvarın şekline iyice dikkat edin. Duvar yaklaşık 20 cm kalınlığında çatlaksız olmalıdır (yani her yanı aynı yoğunlukta enerji ile yüklü)

BEŞİNCİ BASAMAK

Sağ elinizi kaldırıp duvara yönlendirin. Sol elinizin avucu yere dönük olsun. Sol elinizle yer küreden enerji alıp sağ elinizle duvarınıza gönderdiğinizi imajine edin.

.

ALTINCI BASAMAK

enerji duvarınızı zihninizde iyice inceleyin. Yeterli güce ulaştığını düşündüğünüzde gözlerinizi açın.

Belfalas tarafından gnoxis.com için çevrilmiştir…

-------------------------------------------------------

arşiv olarak elinizde tutmak isterseniz diye bu yazının bir de word formatlı halini de ekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yine bu forumda okumuştum kendi çevremi saran bende 20 25 cm uzaklıkta mavi bir balon düşünüyorum.bu kalkanın tepesinde beyaz bir kor şeklinde flash ışığına benzer ışık yayan bir top düşünüyorum.bu toptan çıkan beyaz bana zarar verecek herşeyi yakacak olan sis önce benim içimi doldurup sonra tüm balonun içini sarıyor.hatta toptan taşıp çevreme de yayılıyor.uzun süredir bunu düşündüğümden iyi bir şekilde imaje edebiliyorum.ancak sonrasında aşırı yorgun düşüyorum.yorgun düşmemem için ne yapmam lazım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki teşekkür ederim o konuyu tekrardan bulup okudum ve en önemli şeyi unutuyormuşum zaten hiçbir yararlı enerji çekmeden balonu yapıyormuşum bundan dolayı yorgun düşüyormuşum.konuyu tam olarak uyguladıktan sonra yorgun düşmek aksine daha dinç hissetmeye başladım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...