Jump to content

Gnoxis dilek ağacı

phora

Önerilen Mesajlar

huzur istiorum ve daha bir sürü şey, artık düzenli bi hayatım olsun normal olan herkes gibi bir yaşam diliyorum, iyi bi aile hayatım olsun, özel ilişkilerimde artık hüsrana uğramak istemiyorum, ve kardeşimin, canım kuzenimin daima mutlu olmasını diliyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

huzur istiorum ve daha bir sürü şey, artık düzenli bi hayatım olsun normal olan herkes gibi bir yaşam diliyorum, iyi bi aile hayatım olsun, özel ilişkilerimde artık hüsrana uğramak istemiyorum, ve kardeşimin, canım kuzenimin daima mutlu olmasını diliyorum:)

canım kuzım:rolleyes:

benım dıleklerımıde az cok kısaca ozetlemıssın canım benım:):rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

leydim benim herseyim ... ask deil benimkisi...ondan daha kuvvetli bisey...ask duygusunu baskasında surduruorum su an....

aşktan daha yüksek bir duygu yoktur bence, başkasında sürdürdüğün, sadece leydin dediğin kişiye hissettiğin bastırılmış hislerin kısmi olarak yansımasıdır belki.Bir kalpte iki kişi barınamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maşallah yaa ne çok aşk acısı çeken gencimiz var. Alo Destek hattı açsınlar bize ya..

gnoxis dilek ağacı

gnoxis hayratı

gnoxis yatırı

gnoxis alo destek hattı

sırasıyla itinayla yapılıp hizmete açılacaktır :dance2:

site yönetimiyle ihalede anlaşırsak$$$$$$$

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elimi çeneme dayadım ve sanki cidden gerçekleşecekmiş gibi 3 dilek aradım ciddi ciddi... sonuçmu hala bulamadım ne zormuş.demekki lambadaki cin şu an karşıma çıksa tıkanıp kalmıştım.ben rüyadan uyanmak istiyorum. gerçek ışığı görebilmek ,gerçek renkleride,birde bana hadi gel artık geçtin sınavı diyecek o sesi duymak istiyorum....buldum işte...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...