Jump to content

Geçici dövme yapımı.(evde deneyin sonuç süper)

izuchiring

Önerilen Mesajlar

http://www-arhiiv.postimees.ee:8090/sakala/failid/139/208tatto_S.jpg

Kısaca malzemeler

Oksijen suyu ( Eczaneden alabilirsiniz )

Hint kınası

Kürdan

Koltuk altı kremi

Aydınger kağıdı ( Kırtasiyeden )

Dövme deseni

STABİLO KALEM (Her kırtasiyede vardır belki evinizde de vardır )

Arkadaşlar saydıklarımı elde ettikten sonra ki hepsi basit şeyler zaten kolayca bulursunuz.

Hint kınasını küçük bir kapak gibi bir şeye 1 ve ya 2 çay kaşığı kadar koyun sonra oksijenli suyu üstüne dökün fakat karışımın ayarını çok iyi yapmanız gerekiyor gerçekten kalıcı ve gerçekten siyah bir şey istiyorsanız bu yaptığınız karışımı bir kaç kere yapmanız ve elinizin içine ve ya herhangi bir yerinize bir kaç kere deneyerek kıvamı bulmanız gerekecek.

Herhangi bir yerinize yaptığınız (az sulu! karışımı evet az sulu olmalı KAHVE TELVESİ GİBİ OLACAK BU ÖNEMLİ! ) deneme dövmenizi kuruyuncaya kadar evet sürdüğünüz dövme kuruyacak yani onu çıkarmak için ufalaman bile yeterli olacak o derece kuruması lazım.

Evet deneme dövmeniz kurudu ve yıkadınız inş. ortaya gayet siyah manyak belli olan bir şey çıkmıştır böyle olduysa tamam no problem

şimdi dövme desenimizin üzerine aydınger kağıdını koyarak üzerinden STABİLO KALEMLE geçiyorsunuz (sadece etrafından geçin çizgilerin) hızlı bir şekilde tabi kurumayacak!..

sonra koltuk altı kremini dövme yapacağınız yere sürün ve üzerinden kalemle geçtiğiniz aydınger kağıdını bu kremi sürdüğünüz yere bastırın desenin çıkması lazım.

Desen çıktıktan sonra yaptığımız dövme karışımını desenlerin içine geçiyoruz dikkatli bir şekilde ve taşırmadan geçmeniz çok önemli.

EVET MİLLET ŞİMDİ HEPSİNİ GEÇTİKTEN SONRA DÖVMENİZİN KURUMASINI BEKLEYİN VEEE BİTTİ geçmiş olsun.

bunlarda dövme resimleri

http://funy.blox.pl/resource/my_tatto.jpg

http://www.e-booktown.com/b/tatto_pic.jpg

http://addictiveinks.co.uk/resources/_wsb_474x457_Tattoo+Designs+Flash+Fairies+-+Fairy+Tatto7o+$282$29.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel konu olmuş denemek lazım, ama kendi kendine yapmak zor olabilir sonra kendini fazla kaptırıp ortalıkta Michael Scofield (Prison Break) gibi gezmekte var :)
:rofl::rofl::rofl:

benim ilk geçeci dövme yapımım zaten tam bir skandaldı.. bana hint taşı alacaksın onu kendin. ögüteceksin demişlerdi.. bende aynen dedikleri gibi evde hem televizyon seyreder hemde taşı öğütürüm demiştim.. sonuç tam bir kabus ,tam bir skandal.. meğer o taşın tozu hiçbir şekilde çıkmazmış.. tüm giysilerimi atmak zorunda kalmıştım.. hele yeşil bir tşortüm vardıki hatırladıkça hala yüreğim sızlar..:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel konu olmuş denemek lazım, ama kendi kendine yapmak zor olabilir sonra kendini fazla kaptırıp ortalıkta Michael Scofield (Prison Break) gibi gezmekte var :)

Fena mı olur yani :D Yakışmış abimize :p

--------------------

Şu ilk vizeler bitsin hemen deniycem:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biliyordum zaten böle bir cevap geleceğini :)

izu madem deneyimlisin gnoxisin bir köşesinde sana stand açalım tattoo yaparsın. Manje-Loa'dan dan başlayabilirsin :)

valla süper bir iş teklifi :Dama başlamak için manje loa olmaz.. çünkü o kıpır kıpır.. resim falan çizilmez.. ama spawn olabilir. o da bu işe meraklı .. sabah tezgahta ben dururum akşam spawn tezgaha :rofl:geçer yolumuzu buluruz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:rofl::rofl::rofl:

benim ilk geçeci dövme yapımım zaten tam bir skandaldı.. bana hint taşı alacaksın onu kendin. ögüteceksin demişlerdi.. bende aynen dedikleri gibi evde hem televizyon seyreder hemde taşı öğütürüm demiştim.. sonuç tam bir kabus ,tam bir skandal.. meğer o taşın tozu hiçbir şekilde çıkmazmış.. tüm giysilerimi atmak zorunda kalmıştım.. hele yeşil bir tşortüm vardıki hatırladıkça hala yüreğim sızlar..:D:D

O hint tasi dedigin alman tasi'dir. Bunuda almaniz lzm. Uzun sure dovmenizin dayanmasi icin.

Arkadasin dedigi gibi yapimi ayni fakat hint kinasi ile alman tasini dovdukten sonra esit mitkarda koyup kivami tutturmaniz gerekiyor. Gene arkadasin dedigi gibi dikkat edin eger alman tasi bulasirsa kiyafetlerinize elveda dersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O hint tasi dedigin alman tasi'dir. Bunuda almaniz lzm. Uzun sure dovmenizin dayanmasi icin.

Arkadasin dedigi gibi yapimi ayni fakat hint kinasi ile alman tasini dovdukten sonra esit mitkarda koyup kivami tutturmaniz gerekiyor. Gene arkadasin dedigi gibi dikkat edin eger alman tasi bulasirsa kiyafetlerinize elveda dersiniz.

bence karışıklık genelde piyasada alman taşına hint taşı denmesinden kaynaklanıyor. ama ilk fırsatta deniycem.

keşke biraz daha dövme resimleri bulunup burda paylaşılsa. herkes rahatlıkla yapabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iyi akşamlar arkadaşlar.hint kinasi konusunda kina taşi ile birlikte yapmaniz gerekiyor.kinanin taşi tamamiyle siyahlik oluşumunu arttirdiği için kullanmaniz gerekiyor.sadece hint kinasi 1 ay dayanirken taş kullanimindan sonra rahat 2 ayi buluyor.kina taşinin tozu asla çikmiyor bilginiz olsun.ayrica kina taşini toz kivamina getirmeniz gerekiyor.pütürlü olduğu zaman karişim tam sağlanamiyor.siyah olucak diye taşi fazla koymayin çünkü her şeyin fazlasi zarar.zaman kaybina uğramanizi istemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar çok sakıncalı arkadaşlar , para kazanmak için bizde yapıyoruz ama kullanılan maddelerin steril olmasından ziyade mürekkep olarak kullandığınızx madde organik olmak durumunda . İster kalıcı olsun ister geçici olsun vücuda uzun süre temas eden bu maddeler deride tahrişe ve daha büyük sorunlara yol açıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...