Jump to content

Gnoxis'e Giriş Hikayeleriniz

manticore

Önerilen Mesajlar

Geçenlerde sevenla konuşurken konu arkadaş listenize ilk kimi eklediniz başlığına geldi. Orda Nora'yla mescalin'in birbirini ekleme hikayesi bizi çok etkiledi. Bi duygulandık yani; vay beee koskoca forumu kurmuşlar test ediyolar ilk denemeleri fln yapıyolar diye...

Benim de aklımda iyi de forum kurulduktan sonra insanların nasıl haberi oldu, bu kadar bilgili ve seviyeli bir topluluk nasıl bir araya geldi diye bir soru oluştu...

Ben de affınıza sığınarak foruma giriş hikayelerinizi soruyorum nasıl geldiniz nerden duydunuz diye, ama öncelkle belirteyim ben bir şaman fanıyım:D en çok onun hikayesini merak ediyorum...

Bana gelince, ben çaktırmadan sevenla uğraşayım diye girdim önce ama sonra foyam meydana çıktı:rolleyes: ama gayet memnunum şimdi halimden...

Siz de kendi hikayenizi yazar merak ettiğiniz kişilerin hikayelerini sorarsanız eğlenceli bir başlık olacağını düşünüyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zamanlar sitede maji diye bi arkadaş vardı.. Adam bizimle baya bi oynadıktan sonra oynadığını itiraf etti baktım dürüstlük rüzgarları esiyor gaza geldim özür dilerim diye bi konu açtım ve vhercle nickimi aldım:D

Daha da dürüst davranılacak olursa,yoksa maji başından beri sen miydin vhercle:D:D(Şakadır,takılmayınız:))

Ben okült,parapsikoloji diye aranırken buldum.Pek bir sevdim,yapıştım bırakamıyoum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben girdigimde ilk firdevs ve nora ile tanıstım.. sayelerindede vhercle ı tanıdım zaten.. nasıl girdim: parapsikoloji ye merak salmısım o sıralar google da arıyım dedim burası denk geldi.. biraz misafir takıldım sonra üye oldum.. şşşşşş vhercle nora firdevs vesileyle söyliyim cok sevyorum sizi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogame oynadığım zamanlar.. (hey gidi.. :D..) elimde inanılmaz miktarlarda deuterium birikmiş satacak yer arıyorum.. filo birincilerine falan yavşıyorum böle özelden "abi deuterium var veriym mi" şeklinde.. :rofl:.. " nese en son baktım öyle olacak gibi deil.. ogame in forumuna üye oldum.. hemen gittim başlığımı açtım "deuterium sponsoru olunacak oyuncu aranıyor" diye.. :rofl:.. nese ben cevap beklerken dedim sağda solda iki geziniym bişilere bakiym.. :)

geyik kısmı vardı aşağıda.. orada birisi beyin gücüyle istediinizi yapabilirsiniz gibilerden bi başlık açmış.. (geyik kısmında açılan başlığa dikkat çekmek isterim bu noktada.. :rofl:.. konsept farkı naparsın.. :D..) ama.. insanların beyin gücüyle bişiler yapması için.. :rolleyes:.. önce beyin lazım.. :D.. bunlar saldırmışlar da saldırmışlar başlık sahibine.. yoq(q ile yazılır :D..) sen ne bilicen de.. yoq zuhaha da.. yoq başka yerin de gücü var mıymış da..

nese ben de meraklıyımdır bu konulara az biraz.. (hep o başlıklara post atıyorum zaten.. :rolleyes:.. ) arkadaşa pm attım.. dedim "yaf sen bakma bu tiplere ne bilir onlar.. ben inanıyorum böle şeylere.. sen de çok bilgili duruyorsun(moral motivasyona gel :D..) nereden edindin bu bilgileri.. "

cevapta sadece buraya link gelince(başka herhangi bişi yok.. sadece link yaf..) :rolleyes:.. insanlar az bile yapmış sana demiştim.. :D..

sonra linke tıklanır..

sonra site yüklenir..

sonra arıza müziğimiz çalmaya başlar arkadan.. ufaktan tüyler diken.. nerdeyim len ben soru işaretleri.. :D..

sonra forum linkine tıklanır..

artık çıkmak o kadar kolay olmayacaktır.. :)..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telekineziye fazlasıyla merak saldığım dönemlerdi (ki pipeti sadece belli başlı sıvıları tüketmek için kullanabileceğimi anladım :) yine arada döndürüyorum elime alıp herneyse patlatmak da zevkli oluyo ya :D ) ecobain nickli arkadaşım sayesinde öğrendim bu siteyi o da bu konularla ilgileniyodu ama bigün gelip ''sitede acaip kız potansiyeli var'' :rofl: demesiyle asıl amacını anladım.. :) Artık girmiyo zaten.. bunu okuma ihtimali de düşük.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel başlık olmuş:) ben bu sitenin yaşayan en üski üyelerinden biriyim:D o sıralar astralimsi birşeyler yaşıyor hakkında araştırmalar yapıyordum ki gnosis e denk geldim.. o zamanlar gnosis idik...:) bir soru sordum gecenin bir körü mescalin den yanıt almam için günler aylar gerekmedi :D derken öyle takıldım... o sıralar çok az kişiydik önce paranormal kısımda hmm diyerek sohbetimizi yapar sonra hepberaber oda oyunları falan oynardık... hey gidi günler:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel başlık olmuş:) ben bu sitenin yaşayan en üski üyelerinden biriyim:D o sıralar astralimsi birşeyler yaşıyor hakkında araştırmalar yapıyordum ki gnosis e denk geldim.. o zamanlar gnosis idik...:) bir soru sordum gecenin bir körü mescalin den yanıt almam için günler aylar gerekmedi :D derken öyle takıldım... o sıralar çok az kişiydik önce paranormal kısımda hmm diyerek sohbetimizi yapar sonra hepberaber oda oyunları falan oynardık... hey gidi günler:)

oyle bı anlattın kı nora!:D:D:Dyok yanı hazır profılını ıncelıyorken dıkkatımı cektı yasta 2007 yazıyor!:rofl:

saygılarımla!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D bende çook önceleri incelemiştim bu siteyi (o zamanlar gnosis'ti) ama forumlara üye olmayı pek sevmeyen biriyim genelde internette forum muhabbetini sevmem polemikleri yüzünden. hatta parapsikolojik bi site ye üye olmuştum adamlar aydın dır die sanki tekkeye gelmiş gibi olup koşar adımlarla kaçmıştım sora tövbe etmiştim forum dünyasına...sora benim çocukluk arkadaşım bu siteye üyeydi (nihtwish) "abi gel" falan dedi pek dinlemedi ben bunu. yaklaşık 1 sene sora şeytan dürttü üye oldum...aslına bişe sorup gidicektim:D hala bi sürü şey sorarım ama gitmeye niyetim yok artık:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gene böyle yağmurlu bir gündü :D etraf zifiri karanlık , cırcır böceklerinin uğultusu etrafta yankılanıyordu , sisde etrafa yayılmaya başlamıştı :D bende gogoleda aarayış içerisindeyim necronomicon un ekitapını arıyorum , araştırma yapıyorum konularını tarihçesini filan derken turkforumda açılan bir konuda bu sitenin linki vardı parmak eklemlerimi fareye batırdım ve click diye bi ses geldi işte o an bu siteyle tanışmıştım aklımda birsürü soru vardı halada var hiçbirisine cevap bulamadım ama yeni yeni şeyler öğrendim :D sorularıma cevap verecek birisi yokmu ?:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim hikayem sıradan yav hiç bir heyecan yok ama anlatıyım..

bir gece çayımı sigaramı aldım oturdum pc nin karşısına. orayı burayı gurcuklarken sörf beni bir baktım gnoxis imparatorluğunun kapısına kadar sürüklemiş. içimden burası herhalde uzaylı yaratıkların birbirleriyle iletişime geçtikleri bir yer diye düşündüm..

sonradan baktımki üyeler uzaylı falan değil dünyalı canlılarmış. aralarına katılıp bende sizinle top oynayabilirmiyim dedim..

o gün bu gündür takılıyorum.. ama siteye üye olurken hile yaptım.. [bizi nerden buldun , siteyi kim tavsiye etti ]diye kapıdaki adam sorduğunda bende o sıra online olan mescalinin ismini yazdım.. meğer sitenin sahibiymiş. bi farkına varsaydı herhalde beni öttürürdü. :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasil mi katildim, bu sene Haziran ayinda anneannemin olumunden sonra yasadigim parapsikolik olaylar haddini cok asmisti, artik anlam veremiyordum, parapsikoloji sitelerini tararken karsima gnoxis cikti, uye oldum, dertlerime ortak oldu arkadaslar, paylastim, ogrendim, paylasmaya ve ogrenmeye devam edecegim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sene 2006 aylardan haziran. ensi okuldan dostum olur. bu (bkz ensi.) gnoxis e üye olmuş..abi sen de gel falan dedi..ben de :''yahu yaşlı başlı adamım ben...yorulurum linke tıklarken dostum.'' dedim. ısrarla birkaç defa daha söyledi bu ensi denilen insanımsı varlık. ''moron muyum ben yahu anladım niye tekrar ediyosun :ermm:'' diyorum içimden ensi ye... girdim bi baktım paranormal kısmına ...hoşuma gitti konular sohbetler..bi süre misafir olarak dolanılır...sonra bu meret alışkanlık yapar....üye olunur... aha budur hikayem.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne güzel konu olmuş...

Her ne kadar bi çok yeni üyeyi tanımasam da bi çok üyede beni tanımasa da sık sık takipteyim hala...

Kendi forumum var,

Efendim ozamanlar forum kapandı, baktık açmak baya zaman alacak, ama nasıl da canım sıkılıyor internet başında, biyerlerde maji ile ilgili bişeyler okudum. Bu seferde sardım sardım majiye... Araştırırken Fİlan gnosis'e rastladım. Bi süre izleyici olarak takıldıktan sonra "Limitsiz" olarak üye oldum...

Tabi sonra baktım maji bana göre bişey değil :)

astral seyhat, telapati, paranormal varlıklar eski ilgi alanlarım...

Gnosisteyken bi ara reikiye sardım, hala da uğraşıyorum, yaşadığım kentte bi reiki masterla tanıştım, yakında uyumlanıcam inşallah :)

Neyse daha sonra nickimi "Kalipso" olarak değiştirdik...

Hala bazı arkadaşlar limitsiz olduğumun farkında olmuyorlar... Çok mu unutturuyorum kendimi :(

Kendi forumumla ilgilenmem gerektiğinden Gnoxis'e fazla uğrayamıyorum... Ama sık sık takipteyim

Burası Özel bir forum ve umarım bu özellikliğini hiç bir zaman yitirmez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...