Jump to content

Hayatınızda hiç birisine kendi yaptığınız bir hediye verdinizmi?

izuchiring

Önerilen Mesajlar

http://www.ilkhediyem.com/images/products/310_buyuk.jpg

ben ilk el becerimle hediye vermeye kalktığımda rezil olduğumdan bir daha böyle acı bir tecrübe yaşamamak için hazır olana yöneldim.

kendi yaptığım resim çerçevesinin(çokta güzel süslemiştim) üzerine oturmuştum..

peki siz hiç birisine kendi el becerinizle hazırladığınız bir hediye verdiniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben...

ben bi ayna yapmıştım :) gerçi ona kimin verdiğini unuttu o, hafızası sıfırlandı uzun bir tedaviden sonra.derin anlamlar kuyusu demişti aynama.

birde kendi ellerimle yazdığım mektuplar hediye ederim insanlara sahici mektup ama (:

amaaaaan kimin umurunda :ermm: (ay diepriesyonda mıyım ne? )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

verdiğimi hatırlamıyorum ama aldığımı iyi hatırlıyorumm akıllımm yumurtayı rengarenk boyamış ama içindeki sıvıyı boşaltmadann...bende odamda ki dolabın üzerine koydumm ve unuttuum...aman allahım bi koku odaya girilmiyo tabi bi ay sonra oluyo tümm bunlar...bütün odayı yıkıyorumm koku gitmiyo...dolabın üstüne de bi el atayım dedim ki demez olaydımm....facia yumurta kurtlanmış ve şirin şirin kurtçuklarr nerelerdeydin bizi unuttun dercesine dolanıyolar....:D

arkadaşa dedim ki bir daha boşaltt da ver olur mu...:rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...