Jump to content

Aşkını Parkta Biriyle Sarmaş Dolaş Görsen Ne Yaparsın?

izuchiring

aşkını parkta biriyle sarmaş dolaş görsen ne yaparsın?  

362 üye oy kullandı

1. 1. aşkını parkta biriyle sarmaş dolaş görsen ne yaparsın?

• eve gider beylik tabancamı alır ikisininde beynini banka yapıştırırım
      27
    • aşkım ya nede mutlu görünüyor
      7
    • önce sakin olmaya çalışır sonra yanlarına gider sebebini sorarım
      29
    • ikisinede tekme tokat girişirim
      41
    • sadece gözükür ve sanki hiçbir şey yokmuş gibi ayrılırım
      116
    • olay bitmiştir diyerek markette gider 2 kutu cila alırım
      14
    • allah belanı versin der bir dahada aramam
      37
    • açık olan bir meyhane arar sabaha kadar içerim
      9
    • hiç çaktırmam nasıl olsa o beni seviyor
      4
    • aşağıda açıkladığım şekilde davranırım
      78

Önerilen Mesajlar

konusu bile insanın kanını beyne direk pompalıyor. ama hayatın gerçeklerinden biri. aşk oldukça ihanette bu gezegende olacaktır.. hadi bakalım.. ne yaparmıssınız bizimle paylaşın

http://img57.yukle.tc/images/2008a39.GIF

http://img54.yukle.tc/images/9913a31.GIF

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oncelıkle uzaktan olan bıtenı ısler daha sonra eger gercekten anladıgım seyse sessız ve sakın adımlarla yanlarına yaklasır.kısık kucumseyen bı o kadar asalıyıcı gozlerle gozlerıne anlamlı anlamlı baktıktan sora"giden gitmiştir gıttıgı gun bıtmıstır ben gıdenı deıl gıden BENI kaybetmıstır"derım ve usulca ceker gıderımmm :Dbu bu kadarla kalırmı hayır aslaAaaaaaaaaaaaaaa:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oncelıkle uzaktan olan bıtenı ısler daha sonra eger gercekten anladıgım seyse sessız ve sakın adımlarla yanlarına yaklasır.kısık kucumseyen bı o kadar asalıyıcı gozlerle gozlerıne anlamlı anlamlı baktıktan sora"giden gitmiştir gıttıgı gun bıtmıstır ben gıdenı deıl gıden BENI kaybetmıstır"derım ve usulca ceker gıderımmm :Dbu bu kadarla kalırmı hayır aslaAaaaaaaaaaaaaaa:D

aslanım benim bee

zaten o kadarla kalsaydın ta burdan olaya biz müdahale eder eee tokat falan atmıycakmıydın derdikk..:D:rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başıma bundan daha kötüsü gelmişti çok sinirlenmiştim ama sewdiğimden değil sewmediğim birinin beni aldatması çok zoruma gitmişti de ondan, ne mi yaptım sade suratına onu zaten hiç sewmediğimi boşuna yalvarmamasını söledim ve sildim çektim gittim, üstelik yakın arkadaşlarımdan biryle aldattı....Şimdi olsa ne yaparım bilmiorum ama neden böle yaptığını sorar sonra da hırsımı almak için bi tane çarpardım suratına sonrası çeker giderdim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kıza neden sorarım aldım cevap tatmın eder veya etmez yolunun acık oldugunu belırtırım dıger elemanıda yakalarsam bugun benım ıcın baskasını bırakanın yarın bı baskası ıcın kendısını bırakacagının uyuglamasını yaparım tabı uygulama adı ustunde :):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...