Jump to content

Yüzüklerin Efendisi'ndeki En Sevdiğiniz Karakter?

yüzüklerin efendisi'ndeki en sevdiğiniz karakter?  

320 üye oy kullandı

1. 1. yüzüklerin efendisi'ndeki en sevdiğiniz karakter?

Önerilen Mesajlar

gandalf çok komik ya adam gay miş ve kısacık boyu var :) tabi gerçekte :) öyle bi adamdan böyle bir oyunculuk :)

ilginç..gay lerden hiç bişey olmaz genellemesi oldukça cinsel faşist bi tutum.. bizi cinsel kimlikleri değil de oyunculukları vs yaptıkları işler,ne kadar insan oldukları ilgilendirmeli diye düşünüyorum;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aragornun iradesi ve inanc ı(herzaman umut vardır repliğini hiç unutmam) gollumun yüzük için hırsı,boromir ve faramir kardeşlerin sadakati,gandalf ın mücadelesi,gimli nin cesur yüreği,cadı kral ın kibiri..hepsi ders ve örnek alınacak şeyler ve bir filmde toplanmış..tercih yapmak cok zor benim için.boromirin yeri ayrı oldugu için şıklardan on usectim ama gönlüm filmde olmayan ve olmasını cok istediğim avatarımdaki thranduil...:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• En Sevdiğiniz Film Replikleri

http://www.sulinet.hu/ikep/2006/02/ericgengszter.jpg   Amma çok çıkar değil mi?   İmzamla başlayayım, Chopper filminden. Ana karakter (Eric Bana) iflah olmaz biri olduğu söylenince şöyle der:   Chopper: Beethoven'ı bile eleştirenler oldu. Hadi üçünün adını sayın sayabilirseniz.

, Yer: Filmler

• En Sevdiğiniz Burç Hangisidir?

Anladık Akrep ve İkizler'den millet fena tırsıyor. Ama hep korkacak mıyız? Hiç yok mudur "Abi X burcundan yamuk yapan çıkmaz." dediğiniz, yada "Y burcunun doğası çok karizma." dediğiniz? Hiç yok mudur "Z burcundan olanların yanında kendimi çok mutlu oluyorum." dediğiniz? Hiç yok mudur... Neyse abartmayayım.

, Yer: Burçlar

• Sevdiğiniz Kokuları Söyler misiniz?

İnsanı en hızlı bir şekilde yolculuğa çıkartan, farklı duygulara sürükleyen şey, kokulardır diye düşünüyorum.   Dünyada milyonlarca güzel koku varken birçoğundan bihaberiz. Gönüllü yahut zoraki olarak hapsolduğumuz şehirlerde sentetik kokuların içinde yaşayıp gidiyoruz.   Birçok parfüm, oda spreyi vs. kokusu bende anksiyeteye, çarpıntıya, migrene sebep oluyor.   Birkaç gündür bunu düşünüyorum; bir parfüm kokusu beni aniden huzursuz edebiliyorsa, bir başka koku aniden huzurlu da kılabilir o hâ

, Yer: Gnoxis Cafe

• En Sevdiğiniz Alkollü İçki Hangisi?

Bira   Rakı   Viski   Likör   Cin   Votka   Kanyak   Tekila   Sizce Hangisi?

, Yer: Anketler

• Forumda En Sevdiğiniz Üç Üye?

sayın bakalım   benimkiler: siLent coRpse Dark death CTUAB

, Yer: Forum Oyunları

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...