Jump to content

Yüzüklerin Efendisi'ndeki En Sevdiğiniz Karakter?

losteirosss

yüzüklerin efendisi'ndeki en sevdiğiniz karakter?  

328 üye oy kullandı

1. 1. yüzüklerin efendisi'ndeki en sevdiğiniz karakter?

Önerilen Mesajlar

gandalf çok komik ya adam gay miş ve kısacık boyu var :) tabi gerçekte :) öyle bi adamdan böyle bir oyunculuk :)

ilginç..gay lerden hiç bişey olmaz genellemesi oldukça cinsel faşist bi tutum.. bizi cinsel kimlikleri değil de oyunculukları vs yaptıkları işler,ne kadar insan oldukları ilgilendirmeli diye düşünüyorum;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

QUOTE=seven of spades;185418]filmi izlemedim ama.. ben en cok yüzüğü begeniyorum.. :rofl:

emegine saglik los.. epey ugrasmissin belli.. :)..

:ermm:olum inanmıyorum yahu yüzük diyip beni knock out eden bi tek sen varsın:rofl::rofl: kitlendim kaldım bu yorumun karşısında:blink::blink::clapping:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aragornun iradesi ve inanc ı(herzaman umut vardır repliğini hiç unutmam) gollumun yüzük için hırsı,boromir ve faramir kardeşlerin sadakati,gandalf ın mücadelesi,gimli nin cesur yüreği,cadı kral ın kibiri..hepsi ders ve örnek alınacak şeyler ve bir filmde toplanmış..tercih yapmak cok zor benim için.boromirin yeri ayrı oldugu için şıklardan on usectim ama gönlüm filmde olmayan ve olmasını cok istediğim avatarımdaki thranduil...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ensi ye katılıyorum benimde asıl favorim "noldorin (Gil Galad)" ama filme çıkmadı

dur o adamın her hareketi süper ya oyunda yakın çekim yapıp sadece o adamı izlerken bile acayip zevk alıyorum o nasıl mızrak kalkan tutuştur.. muhteşem ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

heh bi o eksikdi tom bombadil diyo :D sarumanın yalakasının adı neydi bi adam vardı naturdamın kamburu gibi iki kulede :D

Tom Bombadil Sauron,Gandalf gücünde bir karakter aslında,hatta Gandalftan daha yaşlı bildiğim kadarıyla,dolayısıyla evet Tom Bombadil:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi tabi,ikisinin de kökenini bilmiyorsan bunları söylemen doğal.Sauron dediğin vatandaş,ustası Melkorun asırlarca topladığı güçleri kontrol ediyor.Onu güçlü kılan durum bu.Tom Bombadil'in ise öyle bir durumu yok.Sadece bulunduğu ormanı koruyor o kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...