Jump to content

Birinin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

izuchiring

birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?  

352 üye oy kullandı

1. 1. birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

• bakışlarından
    • çevremde pervane olmasından
    • gülüşünden
    • hesabımı ödemesinden
    • tuvalete kadar eşlik etmesinden
    • çantamı taşımasından
    • bana aldığı hediyeden
    • konuşma tarzından
    • utanmasından
    • aşağıda açıklayacağım özel sebepten

Önerilen Mesajlar

hernan kardeşim en büyük aşkına arkadaşlık teklifini 3 yıl sonra söylemiş.hemde körkütük hoşlanırken

ve aldığı cevap[3 yıldır senden teklif etmeni bekliyorum yenimi aklına geldi?o tren çoktaan gitti]

işte bizde aynı duruma düşmemek için önceden o bizden hoşlanıyormu ,neye göre kara verebilirim bu soruların cevabını vermiş olduğunuz oylarla belirlemeye çalışalım. aynı zamanda lütfen yorumlarınızıda görelim. hadi bakalım,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakışlarından gülüşünden utancından..

biri senin yanında sürekli sana bakıp sırıtıyosa ama senle konuşmaya başladğında dili dönmüyorsa senle beraberken sürekli saçmalıyorsa senden uzakken sana çağrı mesaj veya herhangi birşekile ulaşmaya çalışıyorsa..

ben bunları 3 yıl sonra farkettim..

--------------------

siz siz olun asla utanmayın.. sizi yemez reddedersede reddetsin ben bu korku yüzünden en büyük aşkımı kaybettim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hernan kardeşim en büyük aşkına arkadaşlık teklifini 3 yıl sonra söylemiş.hemde körkütük hoşlanırken

ve aldığı cevap[3 yıldır senden teklif etmeni bekliyorum yenimi aklına geldi?o tren çoktaan gitti]

işte bizde aynı duruma düşmemek için önceden o bizden hoşlanıyormu ,neye göre kara verebilirim bu soruların cevabını vermiş olduğunuz oylarla belirlemeye çalışalım. aynı zamanda lütfen yorumlarınızıda görelim. hadi bakalım,

körkütük aşık olmayı duydumda körkütük hoşlanmak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sepia valla ağzımdan fırttı..:p

blessed ,amores nerdesiniz sizin oylarıda görelim!

Slm yeni geldim:) En çok bakışlarından anlıyorum ben, gözler gerçekten yalan sölemiolar:) deneyimlerimden yola çıkarsak mmmmmm:whistling: Bu arada bulunduğun yerlere gelmesi dakka başı bi matmazelmişsin gibi elini öpmesi ve iki de bi yanağını sıkmak için çaba göstermesi:) Bunlar kankayız izlerini taşısa da yaşadıklarım hiç de öle olmadıkları kanısına wardırdı beni :D:D:D Bu arada bu güsel konu için teşekkürler:D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada farketdimki kendim hiç yorum yapmamışım. ben aşk gözde başlar diyenlerdenim. eğer bana gülümsediğinde gözünde biraz nem oluşmussa bu kesinlikle (ben sana yangınım ) demektir. bende hemen karşı atak olarak tuvaletinin gelmesini bekler sonrada cem yılmazın skeç lerindeki adam gibi iki kolumu birbirine kördüğüm yapar tuvaletin kapısında beklemeye başlarım..:D

nasılım ama??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada farketdimki kendim hiç yorum yapmamışım. ben eşk gözde başlar diyenlerdenim. eğer bana gülümsediğinde gözünde biraz nem oluşmussa bu kesinlikle (ben sana yangınım ) demektir. bende hemen karşı atak olarak tuvaletinin gelmesini bekler sonrada cem yılmazın skeç lerindeki adam gibi iki kolumu birbirine kördüğüm yapar tuvaletin kapısında beklemeye başlarım..:D

nasılım ama??

Süper :):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Slm yeni geldim:) En çok bakışlarından anlıyorum ben, gözler gerçekten yalan sölemiolar:) deneyimlerimden yola çıkarsak mmmmmm:whistling: Bu arada bulunduğun yerlere gelmesi dakka başı bi matmazelmişsin gibi elini öpmesi ve iki de bi yanağını sıkmak için çaba göstermesi:) Bunlar kankayız izlerini taşısa da yaşadıklarım hiç de öle olmadıkları kanısına wardırdı beni :D:D:D Bu arada bu güsel konu için teşekkürler:D:D:D

blessed kankiyiz ayağı bizlerin en iyi taktiklerinden biridir sakın dümene gelme. (nerdenmi biliyorum,işte ben)

türümün yanak sıkan cinsini ilk defa senin mesajından duydum.(demekki stil değişmiş)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

blessed kankiyiz ayağı bizlerin en iyi taktiklerinden biridir sakın dümene gelme. (nerdenmi biliyorum,işte ben)

türümün yanak sıkan cinsini ilk defa senin mesajından duydum.(demekki stil değişmiş)

Sorma ya yanaklarımı sıka sıka morartan olmuştu:) bi de elini yüzüme sürmeye çalışan biri wardı, üstüne bi de 'Allahına Gurban ' demez mi delirdiiiiimmmm wallaaaa.....:(:(:( Gelmem oyuna merak etme sen:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...