Jump to content

Guest Eftalya

Önerilen Mesajlar

iş yerindeydim arkadaşlar,bugün fazla yoğunluk yoktu.fazlaca nette dolaşma imkanı buldum.

ne kadar telekinezi bilgisi varsa depoladım,bütün video ları izledim.neler buldum neler.

biliyorsunuzki ben bunu kısa bir süredir deniyorum ama başaramıyordum,saat 16-30 sıralarında

nette gördüğüm bir işlemi gerçekleştirmek istedim.işlem şuydu.

bu yönteme yeni başlayacaklar için tavsiye edilmişti.bir pipeti herhangi bir şeyin üzerine koyup uygulamaya geçilecek veyahut bir yere saplanmış toplu iğnenin üzerine not kağıdı büyüklüğünde bir kağıt koyulacaktı.

bende elimde bulunan imkanlardan faydalandım ve bir toplu iğneyi bir deste kağıdın üzerine batırarak sabitledim.daha sonra iğnenin üzerine not kağıdını yerleştirdim.bütün verilen bilgileri uyguladım nefesimi tuttum ne ağızımdan nede burnumdan nefes alıp veriyordum.okuduklarımınve gördüklerimin de etkisinde

kalarak [yani biraz gaza geldim] :biggrin: ve uygulamaya geçtim.

ilk deneme başarısızdı,yılmadım.biraz bekledim ve tekrar denedim.nefesimi tuttum parmaklarımı kenetledim kağıdın etrafını sardım ve yavaş yavaş hareket ettirdim.nefesimi tutmamın sebebi kağıdın nefesimden etkilenip haraket etmesini önlemekti.

veeeeeeee başardıııım :laugh:

kağıt hareket etti ellerimi birden çektim ve gülmeye başladım.bunu başaran bir çok insan ilk etapta korkarmış ama benim pek bi hoşuma gitti. :biggrin:

tekrar denemek istedim,nefes tutuldu ve başladım.işte yine başardım,kağıt fırıldak gibi dönüyordu.

bir ara elimin birini çektim ve diğeriyle devam ettim,istediğimde durduruyor istediğimde döndürüyordum :laugh:

bunun bana ne gibi bir faydası vardıda bu kadar hırs yaptım ve başardım bilmiyorum ama umarım bir faydası vardır. :biggrin:

size ilk fırsatta bugün izlediğim video ları yayınlayacağım.

hatta ben kendi çekimimi bile yapmak istiyorum ama nasıl başarıcam bilmiyorum.

tel le olurmu acaba bir bilgisi olan varmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa hevesını kırmak ıstemem ama bulundugun ortamda bı hava akımı varmıydı o yuzden donmuste olabılır bende heycanlanmıstım bı ara oldu dıye ama sonra farkettım. saga dogru dondururken durdurup sola soora tekrar saga cevırmeyı dene bakalım gercekten ıstedıklerını yapabılıomusun

yada cam bı faanus ıcınekoy psıwhel'ı oyle dene basarılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inancın gücü,işte telekinezi böyle bir şey beyin gücü :wink:

Hz.isa (a.s) ın bir mucizesi.

Hz.İsa içinizdeki inançla dağları yerinden sökebilirsiniz der ve bir mucizesinde suyun üzerinde yürür.Hz.isa (a.s) ı suda yürürken gören halktan bir kısmı "bu büyücü diye korkup kaçarlar".Müridleri de buna çok şaşırırlar.Müridlerden biri bende yürüyebilirmiyim der Hz.İsa evet der.Ve bu mürid suda yürümeye başlar fakat çok gecmeden batar.Hz.İsa onu gidip kurtarır ve "neden şüphe ettin,şüphe etmeseydin devam ederdin yürümeye" der.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklıma obivan canobi geldi görüntüleri seyredince

Star vars da ceday ustası olan fare kılıklı bir yaratık vardıya

Oda taşları hareket ettiriyor gemileri havaya falan kaldırıyordu

İlginç bir olay

Ancak sanırım çok kilo kaybına sebep oluyormus

Ve vucudun sinir sisteminide kötü yönde etkiliyormus bilmiyorum bunlar ne kadar doğru biligler ancak böyle bir program vardı rusyada bu işle uğraşan bir insanın gösterisini yayımlamışlardı .Bİr saatin içindeki yelkovan ve akrepi yayımlanan videolardaki gibi ellerini saatin etrafında döndürerek yelkovan ve akrepinde o yönde dönmesini sağlıyordu.

Gösteri bittikten sonra tartılmıştı bir kaç kiloluk kilo kaybı olduğu söylendi.Burdan aklımda kalan bir anektod.

Ben yinede el kol kullanıp birşeylerin hareket ettirilmesi tafartarıyım.Uğraşan arkadaşlarada basarılar dilerim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(illuminator_25 @ 4 10 2006, 00:11 ) 15642[/snapback]

o el hareketleri gerekiyor mu bu işi yaparken daha ayrıntılı anlatsana.
[/b]

insanın gücünü hangi yönde kullanabildiğine bağlı.
kimi elleriyle,kimi bakışlarıyla,istersen ayaklarınla.ben ellerimle haraket ettiriyorum.
bakışlarda tık yok daha :) onu da başarırım bir gün elbet.

geçenlerde,saygı duyduğum bir dostum,eğer istersem gözlerimi kapadığımda KABE yi göreceğimi ve yine istersem KABE yi gezeceğimi söyledi.

buda bir yöntem,kağıdı aklımla döndürebiliyorsam,aklımı daha bir çok yönde kullanabilirim.
henüz denemedim,daha mistik bir ortamda gelişiyormuş bu olay.fırsatını bulduğum an deneyeceğim.

aklınızın size ne oyunlar oynayacağını tahmin bile edemessiniz. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya çok ilginç nasıl oluyorda kagıt hareket ediyor anlamıyorum...telefonla yapabilirsin telefonu biyere sabitle geç karsısına bilgisayara at onu normal video formatına çeviren programlar var yada telefon formatını direk oynatan programlar böyle yapabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önceleri bende inanmıyordum,gördüğümde veya duyduğumda ilizyon diyordum.

tesadüfen nette izledim bir kaç video görüntüsünü ve ilizyondan daha farklı bir şey olduğunu gördüm.

anlatılanlara da kulak vermediğim için,bu yönde tam bir bilgiye de sahip değildim.

genel bir araştırma yaptıktan sonra,bütün birikimimle yola çıktım ve başardım.

bahsettiğim kağıda bir kağıt gibi bakma hayal gücünü canlandır.

onun ne olmasını isterdin,bir çocuğun elindeki fırıldakmı,elinde çevirdiğin şemsiyemi yoksa bir değirmen mi,

önce buna karar ver yada kağıdı olduğu gibi düşün.

kağıdı beyninde döndür önce veya değirmenin güçlü bir rüzgara maruz kalıp hızla döndüğünü düşün.

gör bak neler oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bahsedilen bu olayı ellerini kağıta yaklaştırmadan yapabilen var mı acaba ? bu konuda bilgi verebilrseniz sevinirim.çünkü ellerin kağıda yaklaşması ilginç geldi bana. insan üzerinde 10^24 coulomb luk bir elektrik yükü vardır.bir elektroskoba tutup yarım metre öteteki kağıt parçalarını sürükleyip çekebiliyordum bende fizik labratuarında.bu cisim üzerinde etki ile elektriklenme sonucu kutuplaşmaların ve sonuç olarak çekme kuvvetinin üstün olduğu bir durumdur.( BKZ : F = k.Q1.Q2/d^2 )

kağıtı döndürme olayı için ellerin hafif elektrik yüklü olması yeterlidir.kağıtın şeklide kutuplaştırma için en uygun şekle getirilmiş neredeyse.sağ yada sol eli hareket ettirmeseniz bile birisinin biraz daha yakın olması döndürmeyi sağlayabilir.elleri kullanmadan yapan varsa bu bahsettiğim etki ile elektriklenme çürütülebilir sanırım.

ayrıca ellerimizin elektriklenmesi için bir çok yol vardır.ki zaten ellerimiz ve özellikle parmaklarımız kutuplaşma için uygun yapıdadır.bazen bilinçsizce ellerimizin elektriklendiğini hatta insanları çarptığımızı bile farkederiz.

bu olayın kesinlikle telekinezi olmadığını öne sürmüyorum. sadece ellerin yakın mesafede olması bu fikri sunuyor ve bu şekilde kesinlikle olacaktır zaten.kağıdın dönmesini değil durmasını bile düşünseniz döner :)

(dönmemesi için 2 elinde aynı uzaklıkta yada yeterince uzak bir mesafe olması yeterli olacaktır bu durumda )

ama eller kullanılmıyorsa olayı tekrar düşünmek gerekebilir.

saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

telekinzi olayı ilk defamı ele alıyorsun,öyle sanırım.

aksi olsaydı bu olayın ellerin olmadanda gerçekleşebileceğini bilmen gerekirdi.

ben bunu gözleriyle yapanı bile gördüm defalarca izledim.

bilmediğimden soruyorum inan,peki elektriğin gözlerede olma ihtimali nedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

telekinezi olaylarına uzak değilim ama ellerini kullanmadan kağıdı döndüreni görmediğimi belirttim. bu bahsettiğim olay kağıt döndürme için geçerlidir. kağıdı uzak mesafeden 2. video daki gibi dış ortamdan koruyarak yapan varsa videosunu görmek isterim.ellerin kullanılarak yapılması kesinlikle bahsettiğim şekilde yapılır.ama eller kullanılmıyorsa diğer faktörler incelenir.gözde elektrik var mı demişsiniz. evet var tabiki ama gözlerdeki elektrikle bunu nasıl yapacağı konusunda bir fikrim yok :) videosu varsa paylaşırsanız sevinirim. ben telekinezinin varlığına inanıyorum ama her olay da telekinezi değildir malesef.hatta yapılanların birçoğunun fiziksel açıklaması yapılabilr az önce yaptığım gibi.

eğer olay düşünce gücü ile yapılıyorsa uzaj mesafeden yapılması gerekir.ve deney ortamını bir başkasının hazırlaması doğru olacaktır.

örnekler :

saatlerin durdurulması : manyetik alanla gerçekleştirilir.bir mıknatıs bu iş için güzel bir araçtır.illizyonistlerin yüzüklerinde bulunan mıknatıs hilesi...

saatin geriye işlenmesi : bunun içinde manyetik alan gerekir.bu manyetik alanı yine parmaktaki mıknatıslı br yüzükle yapmak mümkündür.parmağın yani elin hareket etmesi sonucu mıknatıs ortamda hareket etmiş olacak ve budurumda ortamda bir alternatif akım oluşacaktır. 3 el kuralını fizik 2 den hatırlarsanız ters yönde bir elektrik akımı oluşacağınıda hatırlarsınız.saatin geri dönmesi için akımı ters çevirmek yeterlidir. ben uğraşamam bunlarla diyorsanız saati söküp pili ters takın :) bu olayı mıknatıssız yapanda var tabiki.ellerindeki elektriği mıktanısa gerek duymadan kullanan abilerimiz ablalarımız var :)

daha birçok olayı açıklayabilirim.tabiki açıklayamayacağım olaylarda mevcut.kimsenin açıklayamadıkları ;)

saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(Eftalya @ 6 10 2006, 15:25 ) 16051[/snapback]

hee ok.bi ara parahüş takıldı açılmadı. :biggrin:
anlaştık anlaştık.
acaba diyorum,ben bu işi ilerletip senide bir gün fır fır döndürebilirmiyim diyorum :laugh:
[/b]

hehe sanmam, olgun ve dolgunluktan kıpırdatamazsın gibime geliyoo. Kusura kalma az bekle rejime başlayacam. :biggrin:
:rofl::rofl:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...