Jump to content

Koruyucu meleğimle iletişime geçmeye çalıştığımda olanlar

skymoonandstars

Önerilen Mesajlar

Koruyucu meleğimle iletişime geçmek istedim çünkü sürekli çift saatleri görmem ve birkaç tane daha tesadüf diyemeyeceğim bir takım şeylerin denk gelmesi bana bir mesajı olduğunu düşündürdü. Uzandım ve iletişime geçmek için sitede gördüğüm birkaç yöntemi denedim. Birden kulağıma deniz sesi geldi ve kendimi sahilde gördüm. Hava biraz kapalıydı ve deniz hafif dalgalıydı. Denizden bir ses beni çağırdı denizin içine girmemi ilerlememi söyledi ve yavaş yavaş gittim. Birden kendimi derin bir yerde süzülürken buldum. Yanımda birini hissettikten sonra ellerim hareket etmeye başladı ve bir şey kolumu yavaşça kendine çekip elimi tuttu. Elimi tutuşunu o kadar hissettim ki sıkıyordu çünkü elimi ve ben de sıktığımda elimi kapatamıyordum. Elinden elime ordan koluma doğru bir enerji akışı hissettim çok belirgin bir şekilde. Beni çekmeye başladı. Sanki beni bir yere götürmeye çalışıyor gibiydi. Bu sırada denizin içindeki o buğulu ses kulaklarımdaydı. Sanki beni suyun içinde bir yere götürmeye çalışıyordu ve çağırıyordu beni hissediyordum. Sonra yerimden kalkamadım ve onunla gidemedim. O da yavaş yavaş elimi bıraktı ve gitti. Bana vermek istediği mesaj neydi veya bir mesaj mı vermeye çalışıyordu? Beni huzursuz eden bir şey hissetmedim ama o koruyucu meleğim miydi bilmiyorum. Bu olanlar hakkında bir fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ,

Bu tarz çalışmalarda niyet tabii ki önemlidir fakat bazı durumlarda negatif tesirlere de açık olunabiliyor. O yüzden çalışma yaparken bu durumlara dikkat edilerek yapılması gerekir. Çalışma yaparken korku yada kaygı olmaması ve içsellik ile yapılması gerekir ki bir sonuca ulaşsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Esenlikler. 

Genel olarak Angeloloji mantığı ile harekete geçersek ve monoteistik inançları da göz önünde bulundurursak, kendi deneyimim ile söylemek isterim ki melekler iyi (saf) varlıklar değillerdir. Melekler insanların enerjilerini sömürmek için olan kötü parazit tipleridir. Aynı şekilde bir çok mühürlerinde çift halka olmasının sebebi de budur. 

İyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkür ederim sanırım iyi bir şey değildi zaten bir terslik olduğunu sonradan anladım, bilgileriniz anlamamı sağladı daha doğrusu daha dikkatli davranacağım bundan sonra iyi akşamlar. :)))

skymoonandstars tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, eremesu yazdı:

nasıl yapıcağım ile ilgili bilgi veriri misiniz acaba rica etsem veya nerden yazıya ulaşacağım ^^ koruyucu meleğim ile nasıl iletişime geçiceğim ile bilgim yokta 

ben bu başlığı inceledim buradan okuduklarımla iletişim kurmaya çalıştım bayağı bir bilgi var :))))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba. Ben de kendi bazı deneyimlemelerimle alakalı olarak söylemek isterim ki  melekler iyi varlıklardır.Ancak iletişim esnasında  negatif enerjili varlıklar araya parazit olarak girip  melekle olan iletişiminizi sürdürdüğünüzü sanmanızı sağlayabilirler.Dikkatli olmak lazımdır.İletişimde olduğunuz varlığın  melek mi yoksa  (cin ifrit adına ne derseniz deyin) olduğunu anlamak için algınızın epey güçlü olması gerekir.Misal ben bu tuzağa düştüm ve cinlerin oyununa geldim birşekilde 5 sene kadar önce.Gerçekten zeki varlıklar bunu es geçmemek lazım.
Bu arada konuyu açan sevgili forumdaş , gördüğünüz rüyayı mı anlattınız ben pek anlıyamadım. Sanırım iletişime geçmeye çalışırken durugörü olayını da mı yaşadınız ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19.04.2021 - 00:07 tarihinde, AbraKadabra yazdı:

Merhaba. Ben de kendi bazı deneyimlemelerimle alakalı olarak söylemek isterim ki  melekler iyi varlıklardır.Ancak iletişim esnasında  negatif enerjili varlıklar araya parazit olarak girip  melekle olan iletişiminizi sürdürdüğünüzü sanmanızı sağlayabilirler.Dikkatli olmak lazımdır.İletişimde olduğunuz varlığın  melek mi yoksa  (cin ifrit adına ne derseniz deyin) olduğunu anlamak için algınızın epey güçlü olması gerekir.Misal ben bu tuzağa düştüm ve cinlerin oyununa geldim birşekilde 5 sene kadar önce.Gerçekten zeki varlıklar bunu es geçmemek lazım.
Bu arada konuyu açan sevgili forumdaş , gördüğünüz rüyayı mı anlattınız ben pek anlıyamadım. Sanırım iletişime geçmeye çalışırken durugörü olayını da mı yaşadınız ? 

Merhaba :)) öncelikle teşekkür ederim, rüya değildi kesinlikle durugörü mü emin değilim daha çok durusezi gibiydi ama gözümün önüne gelen anlık görüntüler de oldu ikisi karışık sanırım, öyle olabiliyorsa tabii :)) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evren size rakamlar aracılığı ile mesaj veriyorsa bunun pek çok sebebi olabilir. Fakat her mesaj, herkes için, aynı sembolü taşır diyemeyiz. Dikkat ve uzun zaman ister.. Umarım kısa zamanda çözersiniz. 

Açıkçası okuduğumda parazit varlıkların aksine, bilinçaltınız olduğunu düşündüm. Yaşamınızda negatif enerjiye sahip kişilerden arınmanız için uyarı almış olabilirsiniz.

Sizi, suyun iyileştirici gücünden uzaklaştırmaya çalışan elden bahsettiniz. Su aynı zamanda DNA yapısında da rol oynar. Genetik kodunuzda, ata bağlarınız ile çalışmanızda diğer bir seçenek olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...