Jump to content

Elimde Oluşan Göz

merlin34

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir ay gibi bir süredir elimde anlam veremediğim bir iz var . Bir gece ben uyurken elimde oluştuğunu fark ettim ilk başta bir tür yara sandım ama her türlü ilaç ve tedaviye rağmen düzelmedi. İz Ra'nın gözünü anımsattı bana bu bir tür mesaj olabilir mi bana gönderilen sizce ya da bir tür büyü  merak etmekteyim. Benzer durumları yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim. 

images (34).jpeg

IMG-20210401-WA0015.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba , aslında Ra değil Horus ' un gözü , mitolojide de var . Bence bu eğer bir işare ise seninle ilgili bir furum ola bilir yani sana gönderilen bir nevi işare . ( geleceğinle ilgili ) Bunun yanı sıra tıbbi olarak baksak enfeksiyon kapmış bir yaraya benziyor . Doktora gitmekte bir fayda var .  ; )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Medeya yazdı:

Merhaba , aslında Ra değil Horus ' un gözü , mitolojide de var . Bence bu eğer bir işare ise seninle ilgili bir furum ola bilir yani sana gönderilen bir nevi işare . ( geleceğinle ilgili ) Bunun yanı sıra tıbbi olarak baksak enfeksiyon kapmış bir yaraya benziyor . Doktora gitmekte bir fayda var .  ; )

Doktora gittim zaten iki farklı hem de  enfeksiyondan şüphelenildi ilk ilaç tedavisiyle vücuttaki enfeksiyon gitti ama yara hala aynı ilaç krem her türlü tedavi edildi çeşitli sadece oyuğun derinliği azaldı kaybolmadı dipnot olarak da durup dururken geceden sabaha bunun olması ayrı bir tuhaf geldi bana 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 4/3/2021 at 11:17 PM, merlin34 said:

Doktora gittim zaten iki farklı hem de  enfeksiyondan şüphelenildi ilk ilaç tedavisiyle vücuttaki enfeksiyon gitti ama yara hala aynı ilaç krem her türlü tedavi edildi çeşitli sadece oyuğun derinliği azaldı kaybolmadı dipnot olarak da durup dururken geceden sabaha bunun olması ayrı bir tuhaf geldi bana 

Aynı şekilde bende de bir göz şekli çıkmıştı birkaç sene önce ama hala geçmedi yanık izi gibi duruyor öyle sebebini ben de bilmiyorum maalesef

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...